9 דברים שגברים לא יכולים לעמוד בהם כאשר הם פוגשים אישה חזקה ועצמאית

אחת העובדות המאכזבות בנוגע למערכות יחסים בין גברים לנשים, היא העבודה שאנחנו חיים במאה ה -21 ובכל זאת ישנה סטיגמה של נשים חזקות שמאיימת על גברים.

ואכן ישנם גברים שעדיין מאוימים על ידי נשים חכמות ועצמאיות, שיכולות להיות דומיננטיות במערכת היחסים.

האופי המשוחרר של אישה חזקה ועצמאית עשוי להיות מטריד מדי עבור רוב הגברים, וזאת משום שנשים בעלות אינטליגנציה גבוהה, עומק ומעמד: יכולות להוות איום עבור גברים שאינם כל כך בטוחים ביכולות האישיות שלהם.

עם זאת, חשוב לדעת כי האיום שרבים מהגברים חשים אינו באשמת האישה, ומה לעשות? בסופו של דבר החברה תצטרך להסתגל אל אישה חזקה וחכמה שמאתגרת גברים לשאוף להצלחה אישית.

נשים חזקות צריכות להיות לעיתים גם סבלניות, וזאת על מנת שהן יוכלו למצוא גבר מספיק חזק כדי שלא מתערער מנוכחות של אישה חזקה ועצמאית.

אבל למה גברים באמת מתערערים מנשים חזקות? ובאילו תכונות של נשים עצמאיות וחזקות גברים אינם יכולים לעמוד? הנה 9 כאלה:

 

1.  אישה חזקה היא גם כנה באופן אכזרי

אישה חזקה לעולם לא תתבייש להביע את דעתה. היא אדם מאוד עמוק ומשכיל שיכול לפתח דעות חשובות על כל דבר. דעות כנות הן לא דבר שכל אחד יכול להתמודד עמו, בעיקר בשל האגו הגברי הגבוה. בשל כך, אישה כנה וחזקה עלולה להיות אפילו קצת אכזרית, מה שרוב הגברים לא יוכלו לסבול!

 

2. על אישה חכמה אי אפשר לעבוד

באישה אינטליגנטית לא קל לשטות. היא יכולה לראות דרך הגבר שהיא נמצאת עמו בקשר, תוך שהיא מבינה את כוונותיו האמיתיות. אישה כזאת היא מדיטטיבית  ותמיד יודעת מתי משחקים בה. גברים שיש להם נטייה לזלזל בנשים באמצעות שקרים, לא מסוגלים להיות במחיצת הנשים שרואות דרכם. מה לעשות? אישה כזאת היא אינה פתיה, ויש גברים שלא אוהבים את זה.

 

3. אישה חזקה מעוניינת רק ביחסים רציניים

הכל רציני כשמדובר באישה עצמאית וחזקה. אם היא נכנסת למערכת יחסים, זה חייב להיות סוג של מערכת יחסים שיש לה סיכוי רציני. היא לא מעוניינת בטלטלות רגשיות או בסטוצים אקראיים, וזאת משום שהיא חושבת שדברים אלה הם בזבוז זמן ומרחב רגשי. אישה כזאת מחפשת רק גברים שמוכנים להתיישב ולקיים מערכת  יחסים רצינית. לכן, גברים שמחפשים סטוץ יצטרכו להתחיל לחפש במקום אחר.

 

4. אישה חזקה ועצמאית היא גם סלקטיבית להפליא!

אישה כזאת לא יוצאת עם כל גבר. היא משכילה, היא שכלתנית, ואינטלקטואלית. היא משתוקקת לגירוי נפשי ורגשי ברמה גבוהה, ולא כל הגברים יוכלו לעמוד בסטנדרטים שלה. היא רוצה גבר חרוץ אשר מונע על ידי מטרה ומסוגל לתמוך גם במטרות האישיות שלה. היכרות עם גבר עצלן וחסר השראה (מהסוג שמרכיב את הרוב המוחלט של אוכלוסיית הגברים) הוא פשוט לא בא בחשבון!

 

5. אישה עצמאית היא גם אינטנסיבית

מה שגברים חלשים לא יכולים לעמוד בו. הכל פשוט מוגדל ומוגבר בכל הנוגע לאישה מסוג זה! המחשבות שלה הן אינטנסיביות יותר והדעות שלה חזקות יותר, מה  שעלול "לכבות" את רוב הגברים.

via GIPHY

 

6. אישה עצמאית לא נרתעת מאינטימיות

אישה זאת בטוחה  ברגשות שלה, תוך שהיא מבטאת זאת ביחסים אינטימיים עם גברים.  בשל כך, אם גבר אינו מרגיש בנוח עם ביטויים חזקים של  אינטימיות, הוא לא ירצה לצאת עם אישה שכזאת.  

 

7. אישה שבטוחה בעצמה תמיד נלהבת

אישה שבטוחה בעצמה תמיד תשים את הלב והנשמה שלה בדברים, כי כל דבר שהיא עושה הוא בעל חשיבות עליונה. אין לה כל עניין לעסוק בפעילויות שאינן מציעות ערך לחייה ואם היא עושה משהו, זה משהו שחשוב לה. גברים מסוימים מוצאים את רמת התשוקה יותר מידי חזקה עבורם.

 

8. אישה חזקה היא חסרת סבלות לבזבוז הזמן שלה

אישה כזאת לא תבזבז זמן כדי לסדר אחרי הגבר שלה. אם היא נכנסת לסצנת ההיכרויות, זה צריך להיות עם גבר בוגר ועצמאי, וזאת משום שהיא לא רוצה להפסיק את חייה רק ​​כדי לחכות לגבר שלה. 

via GIPHY

 

9 . אישה שבטוחה בעצמה שואלת שאלות קשות מאוד

אם אדם חלש מתמודד עם שאלה קשה, זה יכול להיות מרתיע מאוד. על פי רוב, אישה חכמה ועמוקה תמיד שואלת שאלות קשות: מה שיכול להקשות על רבים מהגברים.

 

אז אם גבר לא יכול לעמוד בעוצמה של אישה חזקה, עצמאית, עמוקה ואינטליגנטית, עדיף כבר שלא ינסה.

מסכימות?!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?