המדע קובע: אם אין לכם את המרכיב הבא ביחסים, אתם מפסידים ובגדול!

חיי המין של כולם הם ייחודיים. אנשים מסוימים עשויים להנות מיחסי מין מעולים בגיל מבוגר, ישנם אנשים בקבוצות גילאים שונות שחווים יחסי מין שאינם מספקים, וישנם אף דורות של אנשים שמקיימים יותר יחסי מין מהדורות הקודמים.  

בכל גיל ישנן סיטואציות שחיי המין אינם מספקים תוך שישנן סיטואציות שיחסי המין מספקים בהחלט!

כדי לדעת מה מצבכם בכל הנוגע ליחסי המין, חשוב כי תענו על השאלה הבאה תוך 3 שניות והיא: מה חסר לכם בחדר השינה?

אם התשובה הייתה 'רומנטיקה' או 'תשוקה',  חשוב שתדע כי על פי מחקר חדש שפורסם במגזין האמריקאי "Plos one" נמצא כי רוב האמריקאים טוענים כי רומנטיקה הוא המרכיב שחסר להם ביחסי המין.

את המחקר ביצע בית הספר לבריאות הציבור של אוניברסיטת אינדיאנה - בלומינגטון בשיתוף המרכז לקידום בריאות מינית והמכון למחקר בריאות מינית.  במהלך המחקר יותר מ 2,000 מבוגרים (2,021 ליתר דיוק) נסקרו בנושא הפעילות המינית שלהם בעברם ובהווה, והרצון שלהם כיום בפעילות מינית מסוגים שונים.

 

shutterstock_585435230.jpg©shutterstock

 

המחקר סיפק רשימה של 50 פעילויות מיניות, כאשר מה שנמצא באופן גורף, הוא הרצון של הנחקרים בתשוקה ורומנטיקה במהלך קיום יחסי המין - בין אם מדובר בגברים או נשים.

בהודעה לעיתונות, החוקרת הראשית, דבי הירביניק הרחיבה על הממצאים כי:

"בניגוד לסטריאוטיפים מסוימים, ההתנהגויות המושכות ביותר, אפילו עבור גברים, הן התנהגויות רומנטיות ומלאות תשוקה. התנהגויות אלה כוללות  נשיקות לעתים קרובות יותר במהלך יחסי מין, חיבוקים, אמירת דברים מתוקים או רומנטיים במהלך יחסי מין, וכל האמצעים שהופכים את חדר המיטות לרומנטי."

המחקר מצא גם כי יותר אנשים הינם בעלי הרצון לקיים יחסי מין בצורה כזאת, אך פחות אנשים מיישמים את התשוקות שלהם בפועל.  

לסיכום, מחקר מעניין זה מצא כי ישנו נתק בין מחשבות ופעולות בכל הנוגע לאינטימיות האמריקנית.

אבל מה קורה בארצנו הקטנטונת? האם גם כאן ישנו ניתוק שכזה? אם כן, ואתם מעוניינים לשפר את חיי המין שלכם - זה הזמן לגייס יותר תשוקה ורומנטיקה בזמן האקט המיני, ואף לשתף את בני הזוג ברצונות שלכם.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?