למה גברים באמת אוהבים לעשות את זה מאחור?

גברים חיים בשביל לעשות אהבה, כאשר תנוחת ה'דוגי סטייל' נחשבת האהובה עליהם. תנוחה זאת שמתחשבת כאשר הגבר נמצא מאחורי האישה,  מעניקה לגברים תחושה של עליונות, תוך שרובם מאמינים כי היא תנוחה המספקת גם את הפרטנרית שלהם.

מלבד כל אלה, ישנן כמה סיבות מרכזיות לכך שגברים כל כך אוהבים 'דוגי סטייל'!

הנה 12 סיבות שלא ישאירו אתכן מאחור...

 

1.כי ככה הם פחות נבוכים

כאשר גברים נמצאים מאחורי האישה בזמן יחסי המין הם מרגישים בטוחים יותר בגבריות שלהם, תוך שהם אינם נבוכים במהלך קיום היחסים בעיקר בזמן שהם גומרים. (מה שיכול להוביל לפרצופים מוזרים ואף תנועות מביכות).

 

2. משום שבתנוחה זאת יש המון כוח

תנוחת ה'דוגי' מאפשרת לגברים להיות בעמדה חזקה יותר, מה שמקנה לרבים ריגוש אמיתי. היכולת של הגבר לשלוט, גורמת לו לחוויה מסעירה שגם מחזקת את האגו על הדרך.

t1.jpg©sarcasm

 

3. חופש פעולה

כאשר גברים מסתתרים מאחורי האישה הם חופשיים לבצע כל דבר מגעיל גם מבלי שתדעי, בין אם מדובר בניגוב האף או ספיגת זיעה. מה שגורם לך להבין כי לעיתים חוסר ידיעה היא האסטרטגיה הנכונה.

 

4. תצפית טובה על הישבן

תנוחת ה"דוגי סטייל" היא כזאת שמאפשרת לגברים את העונג לקבל מבט מספק על הישבן המעוצב והסקסי שלך. בנוסף, גברים מקבלים בתנוחה זאת  את ההזדמנות להעריץ את גופך כל עוד הם נשארים מאחור.

 

5. כי זה אחלה כושר

גברים אוהבים לעיתים להיות בתזוזה, ואם זה באמצעות סקס, אז מבחינתם זאת אחלה הזדמנות לעשות כושר מבלי ללכת למכון המעצבן.

t2.jpg©sarcasm

 

6. חסכון במאמץ לאישה

מרגישה עייפה? זאת ההזדמנות שלך לתת לפרטנר שלך את ההזדמנות להפליא ביכולותיו. גברים יודעים כי לעיתים הם אלה שצריכים לעבוד, ואם זה כולל 'סוף טוב', אז למה לא בעצם?

 

7. כי אפשר לעשות הפסקות בין לבין

תנוחת ה'דוגי' אינה דורשת התמדה והמשכיות. גברים יכולים בקלות לתפקד בתנוחה זאת, תוך שהם יכולים לעצור ולנוח כאשר הם מרגישים עייפים.

 

8. כי זה לא ממש מלכלך

גברים אוהבים  להיות מאחור גם משום שתנוחה כזאת אינה כוללת המון לכלוך ובלגן. מבחינתם: גמרת? כעת כל מה שאתה צריך לעשות זה לרוץ לחדר האמבטיה כדי לנקות את מה שנשאר...

t3.jpg©sarcasm

 

9. משום שתנוחה זאת אהובה גם על נשים

לא רק גברים אוהבים לעשות את זה מאחור, ישנן גם נשים שאוהבות את התנוחה הזאת, וגברים יודעים את זה!

 

10. סטוץ מושלם

תכנון זוויות משתנות אינה בעיה כאשר מקיימים יחסים מאחור. כל מה שצריך הוא פשוט להתכופף, ולהתחיל את הכיף!

 

11. זווית מעולה

גברים אוהבים לעשות זאת מאחור כי בתנוחה הספציפית הזאת הם יכולים להחזיק את המותניים שלך או את החזה הקופצני שלך בקלות. בכך הם יכולים ליהנות מחופש מושלם בזמן קיום יחסי המין.

t4.jpg©sarcasm

12 . תנוחה 'קינקית' מדליקה

קיום יחסי מין מאחור מאפשרים תנוחה 'קניקית' ומדליקה. התנוחה מאפשרת משחקי שליטה, היא תנוחה מושכת ולא מביכה, וניתן מידי פעם לגוון גם בה עם לטיפות קלות ואפילו טפיחה על הישבן!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?