התנוחות שנשים הכי אוהבות במיטה

כדי להבין טוב יותר את עולם יחסי המין, חשוב לדעת ששינוי תנוחות בעת קיום יחסי המין, הופך את האקט הפיזי למעניין יותר וכמובן נעים יותר.

חשוב לציין כי לא כל תנוחה מינית תתאים לכל אדם, וזאת כי לכל אחד יש גוף שונה ודרכים אחרות להגיע לעונג. לכן כדי לענג אנשים שונים, יש להשתמש בתנוחות שונות בזמן יחסי מין אשר מגוונות אותם והופכות את המעשה למהנה ומעניין יותר.

בנוסף, תנוחות מגוונות מאפשרות התאמה טובה יותר של איברי המין, תוך הסבת עונג בהתאמה אישית לבני הזוג, כאשר ישנן נשים שנהנות מגירוי נקודת הג'י, בעוד אחרות נהנות מגירוי דגדגני.

גיוון בתנוחות תסייע גם לזוגות שנמצאים במערכת יחסים ארוכה, ליהנות מחיי מין טובים ומלאים ומזוגיות טובה יותר.

אז אם אתם רוצים לשפר את חיי המין שלכם, חשוב שתדעו מהן התנוחות שנמצאו פופולאריות במיוחד בקרב נשים:

 

"דוגי בשכיבה"

דוגי בשכיבה היא תנוחה מועדפת על נשים שאוהבות להיות מעל בן הזוג בזמן קיום יחסי מין, (לפי סקרים רוב הנשים אכן מעדיפות להיות למעלה). והיא פופולארית בעיקר משום שבעת האקט המיני שבו ישנה חדירה וגינאלית אחורית, לבן הזוג ישנה אופציה לענג את האישה דרך חיכוך ידני של נקודת הג'י תוך שגם האישה יכולה לענג את עצמה בזמן שהיא שוכבת על כף ידה.

התנוחה הזאת אהובה על נשים משום שהיא יוצרת אינטימיות, ומסייעת לנשים להביע את העונג שלהם תוך שהן מכוונות את בני הזוג למקומות המענגים שלהן. את התנוחה קל מאד ליישם בעיקר כשקר לך ואת רוצה חימום מיידי ומענג.

d1.png©bustle

 

"כפיות"

תנוחת הכפיות שעיקרה הוא חדירה וגינאלית כאשר הגבר שוכב מאחורי האישה, מאפשרת אינטימיות אמיתית, קרבה גופנית מלאת עוצמה ומקסימום עונג. התנוחה מתאימה לגברים שיודעים לענג את בנות זוגם גם באמצעות חדירה וגם באמצעות עינוג ידני כאשר גופה של האישה חשוף בפניהם.

בתנוחה זאת יכול הגבר לגעת בעונג בשדיה של האישה, תוך שהוא לומד להכיר את נקודות הג'י שלה. בנוסף, התנוחה מתאימה במיוחד למי שרוצה ליהנות מיחסי מין מעט עצלים ונוחים בעיקר בשעות הבוקר.

d2.png©bustle

 

"דוגי סטייל"

תנוחת הדוגי סטייל מתאימה לנשים שיש להן צורך בשליטה, תוך שהן בטוחות במראה גופן ואוהבות אותו. תנוחה זאת שנחשבת מושכת במיוחד, מתאימה למי שסומכת על בן הזוג שלה, ואוהבת את יחסי השליטה שהתנוחה מסמלת, תוך שהיא עצמה יכולה לקבל עונג על ידי גירוי של איבר מינה שנעשה על ידה או על ידי בן הזוג. התנוחה קלה לביצוע והיא פופולארית בעיקר כשהיא נעשית על קצה המיטה כאשר הגבר עומד.

d3.jpg©bustle

 

"מסיונרית עם טוויסט"

התנוחה המיסיונרית נחשבת תנוחה משעממת למדי. עם זאת, נשים מספרות כי התנוחה המשעממת יכולה להיות מסעירה במיוחד בעיקר אם היא כוללת תזוזות מעניינות בעת קיום יחסי המין כמו הרמת רגליים או ליפוף הרגליים סביב גופו של הגבר. בתנוחה זאת, האישה אחראית על האורגזמות שלה, תוך שהיא יכולה להרים את ישבנה, ולהגיע לתנועות חיכוך שיאפשרו גם לה וגם לבן זוגה להגיע לעונג מושלם! בנוסף, תנוחה זאת מאפשרת הנאה וקרבה, תוך שהיא מאפשרת יצירת קשר עין במשך כל האקט המיני כמעט.

d4.jpg©bustle

 

"אישה שולטת מלמעלה"

כבר אמרנו לכם שנשים אוהבות להיות למעלה? תנוחה שבה האישה נמצאת מעל הגבר בזמן יחסי המין היא תנוחה מבוקשת על ידי נשים שרוצות לשלוט באורגזמות שלהן. כאשר האישה נמצאת למעלה במהלך יחסי המין, היא יכולה לשלוט על מהירות האקט, על עומק החדירה, תוך שהיא יכולה להרגיש סקסית במיוחד, כאשר לבן הזוג יש גישה טובה אל החזה של האישה וגם אל הדגדגן.

d5.png©bustle

 

"בוקרת הפוכה"

נשים שאוהבות לגוון, להשוויץ בגופן וליהנות מחדירה טובה, אוהבות את תנוחת הבוקרת ההפוכה. תנוחה זאת נותנת לנשים וגם לגברים ריגוש והרגשה של משחק כיפי בזמן קיום יחסי המין. תנוחת הבוקרת ההפוכה מאפשרת יכולת עינוג עצמי באמצעות הידיים שנותרות פנויות, ובד בבד עינוג ומגע בנקודות חשופות כמו השדיים ואיבר המין של האישה על ידי הפרטנר שמתרגש בשל התנוחה המושכת שבה נמצאת הפרטנרית שלו.

d6.png©bustle

 

"רגליים מורמות"

יחסי מין עם רגליים מורמות מעלה הוא כזה שמעדיפות אותו נשים שרוצות חדירה עמוקה. התנוחה מזכירה קצת את התנוחה המיסיונרית רק שהיא הרבה יותר מדליקה!. כדי לבצע את התנוחה הזאת חשוב להיות גמישה (שיעורי יוגה יעזרו לך להגיע אל היעד), אך אם גמישות היא ממך והלאה, ניתן להתפשר לקיים אותה תוך רגל אחת למעלה, כאשר אפשר להניח את השנייה בכל מקום. נשים רבות מעידות כי תנוחה זאת שווה את המאמץ!

d7.png©bustle

 

אז אם עדיין לא התנסית בתנוחות מרגשות, התחילי לבדוק אילו תנוחות מתאימות לך, ותוכלי לגלות עולם שלם של אורגזמות ועונג צרוף.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?