11 דברים שאישה חזקה ועצמאית זקוקה להם מגבר

שלא כמו חברות שבט האמזונס שלה, האישה המודרנית והחזקה, היא אישה שמספיק בטוחה בעצמה כדי להודות כי היא צריכה גבר בחייה.

עם זאת ישנן כמה תכונות, והתנהגויות שאישה חזקה זקוקה להן בגבר שעמו היא נמצאת במערכת יחסים, כאשר תכונות אלה יחזקו את מערכת היחסים ויגרמו לה להחזיק מעמד לאורך שנים.

אז מה אישה חזקה צריכה מהגבר שאיתה?

 

1. דינאמיות

אישה המוגדרת כ'אלפא' (משמע אישה דומיננטית וחזקה) היא כזאת שתמיד צריכה לנוע קדימה. חשוב שבן זוג של אישה כזאת, ינוע איתה באותה המהירות, תוך שהוא מתעדכן באורח החיים שלה. כדאי שלא ישאר מאחור.

e1.jpg©brightside

 

2. עצמאות

אישה שהיא אלפא מחפשת גבר שהוא עצמאי לחלוטין, הן מבחינה כספית והן מבחינה פסיכולוגית. הוא חייב להיות בעל אגו בריא ודעה משלו, תחביבים וחברים. אשת האלפא מחפשת שותף שווה שילך לצידה ולא מאחוריה.

e2.jpg©brightside

 

3. עידוד

אחת מהמטרות החזקות של אישה חזקה היא: הצלחה. אישה כזאת מנסה לעודד את כל הסובבים להצלחה תוך שהיא מחפשת עידוד דומה בחזרה. גבר שרוצה מערכת יחסים טובה עם אישה שהיא אלפא, לא ינדנד לה, להפך! הוא יאפשר לה מרחב, ויניע אותה להצלחה.

e3.jpg©brightside

 

4. חופש

לנשים חזקות ישנה הערכה עמוקה לחופש שלהן, והן באמת מעריכות גברים שמכבדים את הרצון שלהן לחופש. אשת אלפא אינה יכולה להיות מוגבלת.

e4.jpg©brightside

 

5. כריזמה

כאשר אישה חזקה עושה טעות היא צריכה גבר שיעמיד אותה על טעותה. גבר כזה מספיק כריזמטי כדי לדעת מתי הוא צריך לעמוד על שלו, גם אם זה פוגע באגו של האישה שאיתו.

e5.jpg©brightside

 

6. אתגר

נשים חזקות רוצות להתחרות עם בן זוגם מבחינה אינטלקטואלית, פיזית ונפשית. הן צריכות את האתגר הזה בכל יום וזאת כדי שלא ישעמם להן. עם זאת, על בן הזוג לדעת לקבל את הצלחותיה וניצחונותיה של האישה בלב שלם.

e6.jpg©brightside

 

7. חוש הומור

להיות כל הזמן מוצלחת ועם היד על העליונה זה דבר קשה ומלחיץ, ולכן אשת האלפא עליה ליהנות מחיוכים והמון חוש הומור מבן הזוג. אישה חזקה אוהבת סרקזם, אבל היא יודעת שהאיש שלה מרגיש מאוד בטוח לגבי עצמו, והיא יכולה לצחוק איתו מבלי לפחד שהיא פוגעת ברגשותיו.

e7.jpg©brightside

 

8. חיבה

נשות  האלפא הן בסך הכול בנות אדם, וחשוב יותר: הן נשים, עצמאוית ושאפתניות, אבל נשים. בשל כך הן עדיין רוצות להיות נאהבות ומאושרות. נשות אלפא אוהבות חיבוקים וחום, ומעריכות במיוחד אשר השותף שלהם מראה להן חיבה ואהבה רבה.

e8.jpg©brightside

 

9. הבעת אמון

בדיוק כמו כל בחורה אחרת, לאישה שהיא אלפא יש פחדים, תקוות וחלומות, והיא רוצה להיות עם גבר אשר לו היא יכולה לספר את סודות הנפש שלה ולהראות לו עד כמה היא פגיעה. היא גם מעדיפה לבטוח בבן זוגה במקום לשלוט בו, היא אינה מעוניינת במרכת יסחים המשותת על סצנות או מופעים דרמטיים על מנת לקבל את אמון מבן הזוג.

e9.jpg©brightside

10. שותף

התמיכה הטובה ביותר עבור אישה חזקה בזמנים קשים היא הידיעה כי יש לה שותף מלא לחיים. השותפות יכולה להתחיל מיציאה לצניחה חופשית עד להבאת ילדים לעולם. אשת האלפא צריכה אדם שלא רק מכבד את המטרות שלה, אלא גם משיג אותן איתה.

e90.jpg©brightside

 

11. חידוש

אישה חזקה מבינה שהיא לא יכולה לדעת הכל, אבל היא מנסה. לכן היא זקוקה לשותף שילמד אותה בעדינות משהו חדש כל יום - בלי להרצות לה. בשביל זה, השותף שלה תמיד צריך ללמוד משהו חדש לבדו ולהישאר מעודכן על כל דבר, החל מחידושים בתחום האנרגיה האטומית לדוגמא עד החידושים בתחום הבידור או האופנה.  

e91.jpg©brightside

 

לסיכום:

לא משנה כמה חזקה ועצמאית היא האישה, היא עדיין אישה. היא יכולה להתאהב ממבט ראשון גם אם האדם שהיא מתאהבת בו הוא רחוק מאוד ממה שהיא דמיינה לעצמה. עם זאת אישה חזקה, בהיותה אלפא, תהיה עדיין זו שתקבל את ההחלטה ותנהל את היחסים בדרך הנשית והעצמאית שלה.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?