מי בוגד יותר ? כל הסיבות האמיתיות לכך שנשים בוגדות בגברים

מי בוגד יותר? גברים או נשים ? התפיסה שלנו אומרת שגברים בוגדים יותר, אך האם נכון הדבר? האם באמת אפשר לעמוד את הנושא? והאם נשים הם באמת תמימות ונאמנות? מתי נשים מרגישות צורך לבגוד בגברים והאם הצורך של נשים דומה לצורך של אותם גברים שבוגדים? בהמשך נברר אם אפשר לשפוך אור על בגידות ומגדר. בנתיים, קבלו את הסיבות האמיתיות לכך שנשים בוגדות בגברים:

טובים השניים מהאחד

כן כן, למה להסתפק רק בפרטנר אחד אם אפשר להנות מכמה עולמות? שניים שיקחו אותך לבלות, שניים שיבשלו בשבילך, ואפילו שניים שיגרמו לך לראות כוכבים במיטה.

 

אין דבר כזה מספיק תשומת לב

אין. אנחנו תמיד רוצות שיתייחסו אלינו, שיאהבו אותנו, שיעשו בשבילנו קיצי, כל הזמן. אז אם בן זוג אחד לא ממש מיישם את העניין, כנראה שנמצא מישהו נוסף שכן.

d1.jpg©cheatsheet

 

השני תמיד חתיך יותר

לא תמיד צריך סיבה של חסכים רגשיים כדי שאישה תבגוד בבן זוגה. לפעמים, היא פשוט שמה עין על מישהו שנראה הרבה יותר טוב מהנוכחי.

 

שעמום

כאילו שאתם מופתעים. כמו שגברים משתעממים לעיתים מבנות הזוג הקבועות שלהן, כך גם נשים, ממש אותו הדבר. אז אם הגברים לא ידאגו לשמור על הגחלת, כנראה שהאש תוצת עם מישהו אחר.

 

נכוותה בעבר

כשאישה נכווית מבגידה בעצמה, זה יוצר משקעים ולא תמיד מתנקה ממנה. אז מה הפלא אם היא תעשה בדיוק מה שעשו לה?

d2.jpg©cheatsheet

 

בטחון מופרז

הריגוש, הפרי האסור, התכנון וההתחמקויות – כל אלה יוצרים תחושה של בטחון מופרז כאילו השעשוע הזה לא יכול להתפרק ושום דבר לא יצא החוצה אל הגלוי. אם זה לא טיזר אנחנו לא יודעים מה כן.

 

תחושת נחשקות

כל אישה, אבל כל אישה אוהבת להרגיש נחשקת. אם הגבר יפסיק להראות בה עניין לאחר זמן מה, היא כנראה תלך לרעות בשדות זרים.

 

לא יודעת איך לסיים את הקשר

קרה לכן פעם שמשכתן קשר רק מכוחו של הרגל וחשש לפגוע בצד השני? ברור. הרבה פעמים אנחנו נשארות בזוגיות לא טובה ולאורך זמן זה לא מחזיק. מה קורה כשעל הדרך מופיע בחור חדש? נחשו.

d3.jpg©cheatsheet

 

כסף

כסף מסובב את העולם, וגם את התשוקה שלנו לבגדים, תכשיטים, מסעדות ובילויים. לכן כשבא גברבר בעל ממון וסוחף אותך על היאכטה אל האופק, סביר להניח שלא כך כך תזכרי מי מחכה לך בבית.

 

נכון, לפעמים זה קצת צורם לעין, לאוזן וללב, אבל בגידות זה לא משהו שמשוייך רק למגדר אחד. כולנו בוגדים, השאלה מה אנחנו משאירים מאחור...

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?