כל האמת על השיא של נשים במיטה שגם גברים חייבים לדעת

מה לא שמענו על אורגזמה נשית? אלף סיפורי לילה ולילה, אגדות אורבניות ומדריכים למיניהם אשר משמרים אמונות מיושנות בנוגע ליחסי מין, ונשים בזמן יחסי מין בפרט. נוסיף לכך את תעשיית הפורנו שמציירת לנו תמונה מעוותת לגבי כיצד יחסי מין אמורים להיות ונקבל מיתוס ועוד מיתוס ועוד מיתוס.

הבעיה במיתוסים, שגברים ונשים מאמינים בהם ופועלים על פיהם, וכך החוויה המינית הופכת להיות לא אמיתית ושלא נדבר על אותנטית. הפנטזיה שנרקמת אצלנו בראש לגבי איך יחסי מין ואורגזמות צריכות להראות היא לא אחרת מבדיה ומאוד רחוקה מהמציאות.

היום נתמקד בכמה פנטזיות שקריות על אורגזמות של נשים, וננסה לשפוך (תרתי משמע) קצת אור על הנושא.

 מוכנים ?

 

1. אם האישה לא גמרה המין לא היה טוב

שטויות!

נשים נהנות הרבה יותר מן האקט עצמו  והן ממש לא חייבות להגיע לאורגזמה בכדי שהן יחוו חוויה מעולה במיטה. לפעמים אפילו ההפך הוא הנכון. אישה יכולה להגיע לאורגזמה ולספר לאחר מכן שהמין לא היה מטורף. מנגד, היא יכולה לסיים אקט ללא אורגזמה ולהרגיש שזאת הייתה החוויה של חייה. ברור שהאורגזמה מוגדרת כנקודת השיא של יחסי המין, אך זאת רק מכיוון שזו הנורמה שאנו חיים בה. עולם הטנטרה לדוגמא מבוסס על עיקרון הארכת זמן השפיכה. ז"א יש להישאר עם החוויה בעשיית האקט כמה שיותר זמן, בעוד שהאורגזמה היא לא המטרה שאליה מכוונים, אלה מעשה האהבה עצמו.

גברים - אתם יכולים להירגע, אם היא לא גמרה, זה ממש לא אומר שלא הייתם טובים.

 

2. בלי גירוי בדגדגן אישה לא יכולה לגמור

שטויות במיץ!

 זה נכון שרוב הנשים גומרות מגירוי בדגדגן. יותר נכון כ-70% מהנשים מצליחות לגמור דרך הדגדגן בלבד. קיימות שלוש סוגי אורגזמות נשיות - האחת היא הדגדגנית לעיל, השנייה היא הנרתיקית שאליה מצליחות להגיע כ-20% מהנשים, והשלישית היא המשולבת הכוללת גירוי של הדגדגן והנרתיק במקביל.

 

3. נשים לא צריכות לאונן אם יש להן בן זוג 

בולשיט!

אוננות הוא צורך טבעי, והוא שונה לגמרי מיחסי מין. ההנאה שאישה מקבלת מאוננות היא הנאה אחרת לגמרי מאשר מיחסי מין עם פרטנר. זה לרגע לא אומר שהיא לא מרוצה מיחסי המין שלה עם הפרטנר, זה רק אומר שהיא מחוברת לעצמה, ואוהבת לעשות לעצמה קצת טוב. האורגזמה באמצעות אוננות תהיה רוב הפעמים שונה לחלוטין מאורגזמה של יחסי מין, זה לא אומר שהיא תהיה טובה יותר או פחות, אלה בעקבות ההכרות המעמיקה עם עצמנו ועם מה שעושה לנו טוב, החוויה תהיה עצמתית באופן אחר, ומה רע בזה?. חוץ מזה, זה לא קצת מחרמן לחשוב על מה שהיא עושה כשהיא לבדה?

גבר- גם פה אתה יכול להירגע, אתה בסדר.

 

shutterstock_303033989.jpg©shutterstock

 

4. אם היא צועקת מידי היא מזייפת

דיי נו, באמת. אין שום קשר בין האנחות שאישה מוציאה מהפה למידת האורגזמה או אי האורגזמה שלה. כל אישה חווה את האורגזמות שלה באופן אחר, נהנת מהן באופן אחר, ומוציאה קולות באופן אחר. יש נשים שאוהבות להקצין, יש נשים שאוהבות לחוות את החוויה בעוצמה רבה יותר באמצעות הקול שלהן, שום דבר מאלה, ממש לא מבטיח שהיא הגיעה לאורגזמה או שלא. מה שבטוח- אם אתם עדיין באמצע אקט, אל תשאל אותה אם היא גמרה או לא! זה יכול להוציא אותה מהריכוז! תנסה להרגיש אותה אנרגטית. אתה רק צריך להיות קצת יותר קשוב לגוף שלה.

 

5. אין דבר כזה מולטי אורגזמה

בטח שיש. גם נשים וגם גברים יכולים לחוות אותה בעזרת תרגול. אם אתם לא מאמינים אתם יכולים לשאול את השחקן "טום הנקס" או הזמר "סטינג", שפועלים על פי תרגול שיטות מעולם הטנטרה. הם מספרים שהם חוו מולטי אורגזמה שנמשכה 5 שעות שלמות!

הטריק הוא לשחרר את המחשבה על האורגזמה שלכם. במקום, להתמקד בהפיכת המשחק המקדים למהנה ומתגמל עד שבסופו של דבר אתם מוכנים לקחת את זה עד הסוף באופן טבעי.
 

6. איבר מין גברי גדול יותר שווה אורגזמה טובה יותר

זה המיתוס הכי ישן בספר, וכל אישה תגיד, שזה ממש לא משנה מה גודל האיבר. מה שמשנה הוא האופן בו הגבר עושה את העבודה. ולמה אנחנו מתכוונים שאנו אומרים "עושה את העבודה" ? אז הכוונה היא לא רק לצורה בה הוא מחדיר ומוציא את איברו, אלא לכל ההתנהלות שלו במשחק המקדים.

לידיעתכם- המשחק המקדים מתחיל עוד בטלפון, בכלל עוד לפני שנפגשים.  

 

7. יש נשים שלא יכולות לגמור

כל אישה יכולה לגמור ברמת העיקרון, אך לא כל אישה מרגישה מספיק משוחררת ובטוחה עם הגוף שלה בכדי להגיע לרפיון שיאפשר לה לחוות את האורגזמה המיוחלת. ניתן להתגבר על כך על ידי מגוון שיטות, אם זה בעזרת התנסות באוננות, בחקירה עצמית של איבר המין, ועבודה על קבלה וחמלה כלפי המיניות שלך. בנוסף, ניתן להיעזר במורים מתחום הטנטרה, או מטפלים אחרים שיכולים לעזור לך להתחבר לעצמך יותר ולהפוך את החוויה לכזאת משוחררת יותר .

 

t1.jpg©shutterstock

 

כמה צעדים בסיסיים שיגרמו לאישה שלכם להנות יותר:

 

העריצו אותה, השתוקקו אליה אבל השתלטו על עצמכם

הכלל החשוב ביותר הוא להקדיש את עצמכם לאישה שמולכם. אל תתפתו לגשת ישר לאזורים הרגישים בגוף שלה. גם אם היא מנסה לפתות אתכם להגיע לשם. זה בדיוק העניין: את מה שהאישה רוצה עכשיו - אל תתנו. שחקו את המשחק הזה לאורך זמן, תוך כבוד והשתוקקות כלפיה.

 

לטפו אותה

ליטופים, נשימות באזור האוזן, מעבר בין עדינות לחוזקה יוצרים צפייה והשתוקקות שהופכות את החוויה לעצמתית יותר. צרו ציפייה שתגרום לה לרצות עוד, וברגע האחרון עצרו. אך אל תעצרו את מסע העינוגים שלכם בשאר הגוף, המשיכו אותו תוך משחק בין כוח לליטוף.

 

לאט לאט: פור פליי ארוך

התקדמו על פי קצב הנשימות שלה, הרגישו אותה, כשאתם חשים שהיא רוצה להגביר את הקצב, הגבירו אותו בצעדים קטנים ותוך הקשבה רבה.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?