ככה תגלי אם הוא נותן את כולו במיטה

גם אם את די מרוצה ממה שקורה איתו במיטה, תמיד יש מה לשפר. במידה ואת גם ככה לא לגמרי מרוצה, אולי תוכלי להבין בכתבה הבאה ממה להיזהר. אז אם את רוצה להבין אם הגבר שלך נותן את כולו במיטה, בדקי אם הוא עונה על הדברים הבאים, או לפחות על חלקם.

 

הוא מחמיא לך

גבר שנותן את כולו במיטה יחמיא לך ויעצים אותך, גם בזמן שאתם מקיימים יחסי מין. שימי לב אם הוא אומר לך מה הוא אוהב בך, בזוגיות שלכם והכי חשוב ממה הוא נהנה כשאתם ביחד במיטה.

 

הוא משקיע בעצמו

גבר שמצפה מבת הזוג שלו להיות נקיה, ריחנית ומגולחת למשעי, אבל לא משקיע בעצמו בחזרה לא נותן את כולו בכללי ועל אחת כמה וכמה גם לא במיטה. אז אם הוא מגיע אלייך כשהוא נקי ומבושם ודואג להחליף למצעים נקיים ולאוורר את החדר, תהיי בטוחה שגם אם הוא לא נותן הכל, הוא לפחות עושה את המקסימום.

via GIPHY

 

הוא מדבר איתך

יחסי מין בין שני בני זוג, לא יכולים להיות שקטים ודי מתבקש לדבר על התחושות ההדדיות גם במהלך האקט. בן זוג שלא מפחד לבטא את הרגשות שלו גם כשאתם מקיימים יחסי מין, לא רק שהופך את העניינים להרבה יותר נעימים ומקרבים הוא גם מעלה את מפלס התשוקה.

 

הוא מנסה לחדש

בטח גם אותך זה ממש לא מדליק כשאת מבחינה שהוא חוזר על אותם מהלכים שעובדים לו שוב ושוב. גבר שנותן את כולו במיטה מנסה מהלכים חדשים, גם אם הוא לא בטוח כמה הם יתפסו. הוא ינסה להכניס עניין לחיי המין שלכם, יפתיע באיזה אביזר או ג'ל חדש, ינסה איזו תנוחה חדשה ומפתיעה ובעיקר ינסה לחדש ולהפתיע ולעזור לשניכם לשמור על התשוקה.

via GIPHY

הוא נוגע בך לשם הענקה

גבר שמחויב אלייך ואל כל כולך, יגע בך סתם ככה גם אם לא בהכרח יצא לו מזה משהו בסוף, למרות שכנראה שיצא. הוא ילטף, יחבק ויעשה לך מסאז' ככה סתם כי מתחשק לו. כי הוא אוהב לגעת בך ולראות אותך רגועה ונהנית.

 

הוא משתוקק אלייך

אם את מרגישה שאת זאת שצריכה ליזום כל הזמן את המגע או את הקירבה, תהיי בטוחה שהוא רחוק שנות אור מלתת את כולו ולהשקיע. גבר שמשתוקק אלייך באמת, יחבק אותך סתם כך באמצע היום, יגע בך סתם ככה בגלל משהו שאמרת, או מבט שהגנבת והוא לגמרי ייתן את כולו גם במיטה וגם מחוץ לה.

 

הוא מחויב אלייך

גבר שנותן את כולו במיטה לא יונע מהמטרה להגיע לאורגזמה שלו, אלא יהיה מחויב אליך באותה המידה אם לא יותר. אכפת לו ממך ומהדברים שעושים לך טוב, הוא רוצה לרגש אותך ונדלק מהתשוקה שלך.

 

הוא מנשק אותך

גבר שכזה ינשק אותך ככה סתם באמצע היום, באמצע הרחוב, לא רק כחימום למשהו אחר, אלא גם אם זה לא יכול להתקדם לשום מקום. הוא ינשק אותך מאהבה ולא רק מחרמנות ותשוקה.

via GIPHY

 

הוא יתקשר אלייך

מי שנותן את כולו במיטה, משקיע גם כשהוא מחוץ לה. הוא יתקשר אלייך וידבר איתך גם באמצע היום ולא רק ישלח לך הודעה בערב, על מנת לקבוע משהו. גבר שכזה יגרום לך להרגיש שאכפת לו ממך ואת מעניינת אותו, הרבה מעבר לסתם מין מזדמן. כי אין כמו משחק מקדים שמתחיל בשיחה סתמית במהלך היום ונמשך בשעות הקטנות של הלילה.

אז אם הגבר שלך עושה לא מעט דברים מהרשימה הזו, את יכולה לגמרי להירגע. אם לא, אולי כדאי שתבדקי למה- אולי מרוב שהוא נותן שכחת לתת בחזרה?

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?