דברים שחבל שלא ידעת על גברים בגיל 16

נניח והייתה לכן מכונת זמן. מה הייתן עושות איתה? אז אולי לחזור אחורה בזמן ולקחת את עצמך בת ה-16 לשיחה צפופה הוא לא הדבר הראשון שעולה לכן לראש אבל אם תשאלו אותנו, יש כמה דברים שאם היינו יודעות בגיל הזה היה נחסך לנו המון כאב לב, כאב ראש ובזבוז זמן.

 

את לא חייבת לשכב איתו כדי שהוא יאהב אותך

כשאת בת 16 וכולם סביבך מתעסקים רק במין, במי כבר עשתה את זה, מי עשתה את זה עם מי ולמה, את מתחילה לחשוב שזה הדבר הכי חשוב בעולם ושבלעדיו לעולם לא תצליחי למצוא אהבה. אז זהו, שלא. אנחנו רוצות להגיד לך, יותר נכון לצעוק לך – אל תמהרי. הוא לא יפסיק לאהוב אותך אם תחכי קצת. ואם הוא נפרד ממך בגלל זה, אל תרגישי רע. תגידי תודה ותדעי שחסכת לעצמך מערכת יחסים עם אידיוט.

 

אבל זה משתפר

כמו כל הדברים הטובים בחיים, גם יחסי מין דורשים תרגול. זה אמנם לא נראה לך ככה עכשיו, אבל זה ישתפר. ואת תלמדי עם הזמן מה את אוהבת ואיך והכי חשוב, תלמדי איך לבקש את זה מבן הזוג. אנחנו באמת מאחלות לך שאת הפעמים הראשונות תעשי עם בן זוג שמכבד ואוהב אותך. תתייחסו לזה כאל חוויית למידה בשניים.

via GIPHY

 

אתם לא הולכים לחיות באושר ועושר לנצח

צר לנו לנפץ את בועת הרומנטיקה, אבל הקשר הזה שנראה לך שיחזיק חיים שלמים? סיכוי גדול שייגמר. בכלל, מעטים ממש הקשרים בגילאים האלה שמחזיקים שנים. אבל זה בסדר, את לא אמורה להתמסד בגיל 16. עצה שלנו- אל תבזבזי משאבים מיותרים בלגרום לקשר לעבוד אם זה כבר לא זה, תמשיכי הלאה, תתנסי. יהיו לך את כל החיים כדי לשחק באבא ואימא.

via GIPHY

 

גם להם אין מושג מה הם עושים

למרות שגברים ובעיקר בגיל הזה מפגינים לכאורה ביטחון, לפעמים מוזגם, אנחנו רוצות לגלות לך שזה הכל הצגה. גיל 16 הוא ה-גיל שבו מרגישים חוסר ביטחון בכל דבר אפשרי. התופעה הזו לא פוסחת על הבנים. אמנם הם עושים הרבה רעש וצלצולים אבל תהיי בטוחה שגם הם מתביישים, או לא בהכרח אוהבים את הגוף שלהם וממש אבל ממש אין להם מושג מה עושים במיטה.

 

זה שהוא חתיך לא אומר שהוא שווה

ככל שתתבגרי את תביני שהמראה החיצוני הוא לא כזה חשוב. יותר מזה, הרבה פעמים אנשים שנראים טוב בגילאים האלה מפסידים לטווח הארוך. הכל בא להם בקלות והם חיים בתחושה שאת צריכה לומר תודה שאת איתם. הרבה מהם לא טורחים לפתח אופי ומסתמכים רק על המראה שלהם. אז זה לא בהכרח כזה להיט להיות החברה התורנית של החתיך של השכבה. כשתגדלי תגלי שדווקא אלה שלא נראים טוב, או שלא נראו טוב בגיל 16 עכשיו לא רק שנראים מעולה, אלא גם יש להם אחלה אופי. שווה לחכות.

via GIPHY