גברים מעדיפים אתכן עם שיער פזור ויש לכך כמה סיבות

מכירה את הסיטואציה הזו, את מתה מחום ורוצה לאסוף את השיער והוא שואל אותך למה אספת? את ממש רוצה תספורת קצרה, שיקית ומגניבה והוא מתחנן שתשאירי את השיער הארוך שלך כמו שהוא? סביר להניח שרובנו נתקלנו בסיטואציה הזו או דומה לה, כי מה לעשות גברים מעדיפים אותנו עם שיער פזור ואם כבר פזור, עדיף שיהיה גם ארוך.

שיער פזור ושופע מקנה לנו מראה נשי, הוא מרכך את המראה הכללי ומשדר פשטות ונעימות. מסתבר שכמו שרובנו חלמנו שהיינו קטנות על שיער גולש ומבריק, מסתבר שגם הגברים די מסכימים איתנו.

אז למה בעצם גברים מעדיפים שיער פזור?

 

via GIPHY

 

כי שיער פזור הוא נשי יותר

לאורך כל ההיסטוריה שיער פזור התכתב עם נשיות וניסיון לפתות את בני המין השני. בימי הביניים נשים בנות המעמד הגבוה, היו מטפחות את שיערן בכדי שיראה גולש ומלא ונהגו להסתובב איתו במלוא תפארתו על מנת למשוך את הגברים. לעומתן, הנשים העניות והפשוטות יותר היו אוספות את שיערן. שיער ארוך ומרשים תמיד היווה את מקור הפיתוי והחוזק של הנשים וניתן למצוא אזכורים כבר בעת העתיקה.

 

זה פשוט אבולוציוני

למרות שעברו אי אלו שנים מאז היותנו אדם קדמון, ישנם דברים שעדיין משפיעים עלינו מאותה עת. ההומוספיאנס נהגו למשוך בשיער של הנשים שלהם מטעמים רומנטיים ועל מנת להראות בעלות על האישה. כאשר גבר רואה אישה עם שיער ארוך ופזור מתעוררים אצלו צרכים קדמוניים שהוא אפילו אינו מודע אליהם, הוא רואה בה בריאה, פורייה ואטרקטיבית יותר מאחרות, מה שגורם לו לחשוק בה יותר.

 

 

זה לרוב מחמיא

על מנת להצליח לגרום לתספורת קצרה או לתסרוקת אסופה להפוך למיוחדת, לרוב יהיה צורך בתווי פנים יפים ומיוחדים. כשאנחנו מפזרות את שיערנו הארוך, לרוב זה יחמיא לנו הרבה יותר, ויש יותר סיכוי שיתפסו אותנו כיפות יותר. שיער פזור מעדן את הפנים ומוסיף להם רוך ששום תסרוקת אחרת לא יכולה לעשות.

 

ככה נראות הכוכבות הגדולות

רוב הכוכבות ההוליוודיות ובכלל, מתהדרות בשיער ארוך, פזור, מטופח ושופע. נשים שמככבות בסדרות, סרטים ופרסומות לרוב יופיעו בהם עם שיער פזור ומבריק. כמובן שהוא גם יהיה מתוחזק בשלל פנים, קרמים והחלקות, אבל זה לא יפריע לאף גבר להעדיף אותנו בשיער פזור, גם אם הוא יהיה קצת פחות מטופח.

 

 

זה פשוט הכי טבעי

כמו בהרבה היבטים אחרים, גברים מעדיפים את המראה שלנו כמה שיותר טבעי ופשוט. אז אומנם עבורנו פעמים רבות פיזור של השיער מצריך המון עבודה ותחזוקה, אבל עבורם זה נראה כצורה הטבעית והפשוטה ביותר של השיער שלנו וזה אוטומטית הרבה יותר מדליק אותם.

כדאי שתזכרי שתסרוקות טרנדיות ומגניבות נועדו לנו הנשים, לכן פעם הבאה שאת פוגשת גבר חדש ואת רוצה להרשים אותו, תזכרי שאין צורך בהרבה התעסקות, כל מה שעליך לעשות הוא להסיר את הגומיה ולפזר את השיער, ממש פשוט!

חמישה דברים שממש לא כדאי לעשות בזמן מחזור, ולא ידענו: