6 מקומות בגוף שכדאי לשים בהם בושם

גם אם אתן משתמשות בבושם שאנל מס' 5, זה שמרלין מונרו נהגה לשים בזמן השינה, או כל ריח בושם אחר שאתן נוהגות להתיז מדי בוקר, ישנו דבר אחד המשותף לכולנו: הרצון להריח טוב כמה שאפשר. האם שמתן לב כי במשך היום ניחוחו של הבושם הולך ונעלם?בוודאי ששמתן לב...

יש האומרים כי אם ניחוח מסוים מתאים לכן מאוד, עם הזמן תפסיקו להרגיש את הריח שלו עליכן. דומה לבגד שאתן רגילות ללבוש שנים רבות. ניתן להשלים עם המשפט הזה, כל עוד הסובבים אתכם עדיין מרגישים את הניחוח ושואלים שאלות  הטופחות לכן על האגו. אך כאשר אף אחד לא מרגיש את הניחוח, אז מתחיל לחץ המעורב באכזבה קלה, שגורם לנו להתחיל לרסס את  הבושם באובסיסביות על פרקי כף היד במהלך כל היום.

להפתעתכן, לאחרונה גילנו כי אנחנו עושות הכול לא נכון! זאת אומרת, לא לגמרי נכון. כן, פרק כף היד נחשב כמקום קלאסי לרסס עליו את הבושם, אך ישנן עוד מקומות חשובים על הגוף אשר משמרים את הריח לאורך זמן. כל אותם מקומות מופעלים על ידי המכניזם המורכב הזה שגורם לניחוח לפרוח באוויר למשך זמן רב. לעתים, אף מוגזם.לכן, שלפני שתרססו בושם בכל ששת המקומות המפורטים, ודאו שאכן אהבתן את הניחוח שלו, ואתן מוכנות ליהנות ממנו לתמיד. דעתם של הסובבים, במקרה זה, אינה רלוונטית: אם הם סובלים אותנו, סימן שגם אוהבים.

 

1. שיער

תאמינו או לא, אך השיער שלנו שומר על ריח הבושם טוב יותר מאשר העור: מה שכן, כדאי להיזהר מעט, משום שבשמים מכילים אלכוהול, אשר יכול להזיק לשיער. השתמשו בגרסאות של הניחוח שלכן אשר מיוצרות במיוחד לשימוש על שיער, אם אין לבושם שלכן גרסה לשיער, פזרו את הניחוח על גבי המסרק. בזמן הסירוק, הניחוח יספג בשיער בעדינות, ללא סיכון של פגימה באיכות השיער.

a2.jpg©wikihow

 

2. מאחורי האוזניים

 גם אלה שלא מבינים בבישום, מכירים את השיטה הזו. הורידים אשר נמצאים ליד העור באזורים יוצרים תנאים מעולים לשם פיזור ואידוי הארומה. בנוסף לכך, אם אתן עונדות תכשיטים, לאחר התאדות הריח מהעור, הריחות  נשמרים עליהם לזמן מה קיליאן הנסי, מייסד המותג  "by Kilian", הפך את הרעיון לתעשייתי והמציא עגילים, תליונים ושרשראות שבתוכם היה כדור קרמיקה,מרוסס בניחוח שלכן.-גאוני!

a3.jpg©wikihow

 

3. מאחורי הצוואר

זה אולי ישמע קצת מוזר, אבל המומחה לבשמים "צ'נדלר בור" מבטיח שהטריק הזה משוגע!. קודם כל, הניחוח יישאר זמן רב על גופכן. שנית, הוא לא הופך בלתי נסבל על הסובבים אתכם וזאת כי הוא יותר עדין ולוחש מאשר מכריז על נוכחותו בקולי קולות. לפני שאתן סוגרות את צווארון החולצה, רססו באותו מקום מבפנים, במקום בו הבד נוגע בעור, ואז, תוכלו לבדוק אם זה עובד באזור חם צפוף ומלא גברים.

a1.jpg©wikihow

 

4. צידו הפנימי של המרפק

אנשים שמבינים עניין, מעידים כי אזור זה אפילו מפתה יותר מפרק כף היד. מייסד המותג "Editions de Parfums" , פרדריק מל, ממליץ להרטיב קצת את העור באותו אזור לפני ריסוס הבושם, על ידי קרם לחום מבושם (מאותה סדרת ההיגיינה של הבושם שאתן משתמשות בו), או אחד אחר, אוניברסלי ללא ריח, על-מנת שלא להפריע לקסם להתחיל לעבוד.

a4.jpg©wikihow

 

5. מאחורי הברך

מכל האזורים שציינו עד כה, זה האזור המנצח. גם אצל גברים אם זה מעניין אתכם. רק זכרו שלא להתיז כשאתן לבד ברחוב, ביננו? זה נראה מצחיק ולא כל כך מושך. ופה מתחילה הפיזיקה: האוויר תמיד יזרום כלפי מעלה, למקום שבו חם יותר. הסיבה היא כדי שהריח לא יתפס ישר, אבל ברגע שהוא כן, תהיו מוכנות לקחת את האחריות עליו.

a5.jpg©wikihow

 

6. הטבור

את התואר על העצה הזו אנו מגישים לשחקנית ליב טיילר, אשר סיפרה על כך לבלוג "Into The Gloss":

"אבא שלי, סטיבן טיילר, נהג למרוח את הבושם בין האצבעות ולאחר מכן באזור הטבור. שם תמיד חם, והבשמים אוהבים לשהות שם. מה שכן, כדאי שתוודאו שהבושם האהוב עליכם לא גורם לכם לאלרגיה".

a6.jpg©wikihow

 

אהבת? שתפי אותו עם חברותייך