11 הרגלים של נשים שמוציאים גברים מדעתם

למרות שיש גברים שמסתכלים קודם כל על המראה החיצוני של נשים, בסופו של דבר, ההתנהלות היומיומית של האשה בה התאהבו היא שמשחקת את התפקיד המרכזי. אם את תוהה לפעמים מה באמת מעצבן גברים, ובלי להכליל כמובן, הנה אחד-עשר הדברים שנשים נוהגות לעשות ומוציאים גברים מדעתם.

בסדר יורד מ-"מעצבן בקטנה" ועד "מביא את הסעיף, מעיף את הסכך, יוצא לו עשן מהאוזניים" – הנה המנהגים שכדאי לוותר עליהם:

 

מקום 11: אוכלת מהצלחת שלו

את אולי חייבת לנשנש לו צ'יפס מהצלחת, אבל קחי בחשבון שהוא אולי רכושני או סתם מורעב, ואצבעות זרות שפולשות לו לצלחת עלולות לעצבן אותו. שורה תחתונה: בא לך גם צ'יפס? תזמיני לעצמך.

a1.jpg©brightside

 

מקום 10: מסדרת את הבאלאגן שלו

מה שבמושגים שלך נחשב באלאגן, בשבילו זו מערכת פריטים מאורגנת וסדורה על פי מחשבה מעמיקה והגיונית לחלוטין. כשאת מחליטה לסדר לו את הדברים, את בעצם גורמת לו לאבד את הידיים והרגלים בין החפצים שלו ומזמינה מריבות מיותרות.  

a2.jpg©brightside

 

מקום 9: רוצה לבלות כל הזמן

נכון, ישנם גברים שמאד מחבבים נשים שיודעות לחגוג את החיים, אבל אם את חיית מסיבות, שוחרת הרפתקאות ליליות ובעלת חיבה עזה לאלכוהול, קחי בחשבון שעבור גבר עם כוונות רציניות, כל זה עלול להיות קצת יותר מדי.

a3.jpg©brightside

 

מקום 8: מרכלת

יש לך דחף תמידי לנתח את חייהם של כל הסובבים אותך, כולל איך הם מתלבשים, מה הם אומרים, ומה קרה להם כשהיו בני שלוש וחצי? קחי בחשבון שזה ממש מעצבן. חוץ מזה, זה גורם לגבר שלצדך לתהות מה בעצם את אומרת עליו מאחורי הגב.

 

מקום 7: מתלבשת לא נוח

כולנו רוצות להיראות תמיד מושלמות, גם אם סתם קפצנו למכולת לקנות חלב לקפה. אבל אם למען השלמות הזאת את מקריבה את הנוחות עם נעלי עקב לוחצות ושמלה הדוקה מדי שלא מאפשרת לך לנשום, זה פחות ירשים, ואף יעצבן את הגבר שייאלץ לשאת אותך על הגב כשאת מקטרת ולא מסוגלת ללכת.

a4.jpg©brightside

 

מקום 6: משתלטת על המרחב

כשאת כובשת כל חלקה משותפת עם החפצים שלך, לא משאירה מקום בחדר האמבטיה לשניים וחצי מוצרי קוסמטיקה שלו ומנכסת לעצמך את כל המקום בארון, זה לא ממש כיף גדול עבור בן הזוג שלך, במיוחד כשהוא יודע שאת במילא לא משתמשת ברוב הדברים שבגללם החפצים שלו נדחקו לפינה קטנטונת ונשכחת אי-שם בארון.

 

מקום 5: מפזרת רמזים

אם את מבטאת את חיבתך למתנות בצורת רמזים מעורפלים שנזרקים לחלל החדר, כדאי שתדעי שגברים במילא לא ממש מבינים אותם. וחוץ מזה, אם בא לו לקנות לך מתנה, העובדה שכבר סיפקת לו הנחיות מרומזות באשר לטיבה, תוציא לו את החשק לעשות את זה, כי הוא ירגיש שזה לא היה רעיון שלו בכלל.

 

מקום 4: בוכה בלי סיבה

אין הרבה דברים שמפחידים גברים יותר מדמעות שזולגות מעיניים נשיות. כשהם נתקלים בהן, הם לרוב חסרי אונים, בעיקר כשהם לא מבינים את הסיבה לבכי. כשאת בוכה על בסיס קבוע, עם הזמן תגלי שזה ממש לא מעורר אצלו אמפתיה, אלא משיג את המטרה ההפוכה והוא נהיה נרגן עם בצבוץ הדמעה הראשונה מקצה העין. אם את מנסה להשיג ניצחון בוויכוח באמצעות יבבות, זה רק יפגע באמון ביניכם ויותיר את שניכם כועסים ומרירים.

a5.jpg©brightside

 

מקום 3: לוקחת לך את הזמן כשאת מתארגנת לצאת

אם כל יציאה מהבית כרוכה בשעות של הכנות מקדימות, גם על חשבון איחור או הברזה, הגבר שמחכה לך יפתח עצבנות מסוימת ויתחיל לפקפק ביכולתך לעמוד בלוחות זמנים. ובמילא, אחרי שהוא יאבד את הסבלנות בציפייה שתגיעי כבר, יש להניח שהוא בכלל לא ישים לב לתסרוקת המושקעת שעמלת עליה במשך שעה ורבע.

a6.jpg©brightside

 

מקום 2: שואלת שאלות קיטבג

כשאת שואלת אותו אם את נראית טוב, אם השמנת או בת כמה את נראית, קחי בחשבון גם את התשובות שאת לא רוצה לשמוע. אם הדיל הזה לא נראה לך, אל תשאלי וככה גם לא תעצבני אותו. בשביל זה יש חברות.

 

מקום 1: מערבת אחרים בוויכוח שלכם

גם כשאת ממש ממש ממש רוצה לנצח בוויכוח – אל תערבי אחרים בניסיון להפיק מהם טיעונים מכריעים. זה לא באמת יגרום לך להיראות טוב יותר ורק יגרום לו להרגיש הרבה יותר רע. את הבעיות שלכם שמרי ביניכם.

a7.jpg©brightside

 

ואל תשכחי...

זה לא סוד שגברים אוהבים עם העיניים שלהם. לכן, לעולם אל תשכחי להיראות במיטבך. והכי חשוב – שמרי תמיד על מסתוריות מסוימת לגבי המראה ההורס שאת מטפחת. את הסידורים הקטנים שאת צריכה לעשות למען מטרה זו, עשי עם עצמך, לא בפומבי. שליפת התחתונים שנכנסו לחריץ, תיקון הליפסטיק או שפירץ נוסף של בושם – את כל אלה כדאי לעשות מאחורי הקלעים.

a8.jpg©brightside