דברים שנשים עושות שאף גבר לא יכול לעמוד בפניהם

לכל אשה יש יכולת מולדת כזו. הכישרון "לעשות את זה" לגברים. זו עובדה ביולוגית פשוטה, אבל ישנן נשים שלא בטוחות איך להשתמש בה. אז כדי לעזור לכן למצות את הפוטנציאל הטבעי הגלום בכן, אספנו למענכן 17 סודות נשיים שגברים פשוט לא מסוגלים לעמוד בפניהם.

 

נשיכה קלילה של השפה

את לא חייבת להיות מומחית ללשון כדי להבין את השפעת השפה על הגבר. ילדים משתמשים במחווה הזו, במיוחד בשעת התרגשות או פחד: הם נושכים בעדינות את השפה התחתונה, מה שגורם לנו לראות אותם כחמודים ונוגעים ללב. כאשר תשתמשי במחווה הזו בנוכחות גבר, הוא ירגיש אהוב, ובה בעת יתמקד בשפתיים שלך.

g1.gif©brightside

 

מראה עור חלק

אין דבר סקסי יותר עבור גברים מאשר נשים בעלות עור חלק. לא סתם החלו נשים להסיר את שיער גופן כבר משחר ההיסטוריה. האבולוציה אולי לא עשתה כאן עבודה יסודית במיוחד, אבל נשים וגברים יודעים מה טוב להם...

 

תסרוקת אסופה ומוקפדת

כשהשיער שלך מסודר ומסורק בקפידה, זה מקנה לך מראה רציני, ועם זאת לוהט. משהו בסגנון הספרנית הקשוחה עם האפיל האפל. וחוץ מזה, כשהשיער שלך אסוף, את נותנת את הבמה לאיברים חשובים שבדרך כלל לא זוכים לחשיפה: השיער והאוזניים.

 

לוק ייחודי

כשגבר רואה אשה עם מראה ייחודי, הוא משתוקק להכיר אותה טוב יותר. אנשים יצירתיים תמיד מהווים מוקד של עניין ומשיכה. אין כמו קעקוע מעניין   או שיער כחול בתור נושא לשורת פתיחה מקורית ("ממי קיבלת את השיער הכחול – אמא או אבא?")...

g4.gif©brightside

 

כשאת לובשת את החולצה שלו

כי אם את רוצה את החולצה שלו קרובה אלייך, אז את בוודאי רוצה גם אותו באותו מקום – צמוד לגוף שלך.

g5.gif©brightside

 

מבט חטוף מעבר לכתף

גברים אוהבים מיסתורין. כשאת שולחת מבט מהיר תוך הטיית ראש קלה מעבר לכתף, את משדרת בדיוק את הקסם הזה. זוכרת את הנשים היפהפיות מהפרסומות והסרטים של פעם ששולחות מבט מצועף בסיבוב ראש קל? אז כזה.

g6.gif©brightside

 

ביטחון עצמי

כשאשה מודעת לכך שהיא מהממת נכנסת לחדר, כל הגברים יביטו בה מיד. אבל אל תגזימי. ביטחון עצמי מופרז פועל בדיוק ההיפך וגורם לגברים רתיעה מידית לא פחות!

g7.gif©brightside

 

בגד שחושף את הכתפיים

כתף חשופה המציצה מבעד לבגד, היא עוד מראה שגברים לא יכולים לעמוד בפניו. הכתפיים הנשיות, כשהן חשופות, מאותתות לגבר שהוא צריך לחבק ולהגן על האשה, ומבחינת הגבר, זה הכי מושך שיש.

g8.gif©brightside

 

עקבים גבוהים והליכה נאה

נכון, הן לא הדבר הכי בריא בעולם, אבל כשאת רוצה להיראות ממש לוהטת, נסי להלך בחינניות בנעלי עקב. כמובן שחשוב שהרגליים שיוצאות מתוכן ייראו מטופחות וחלקות, אחרת כל הקסם ייהרס במחי רגל.

g9.gif©brightside

 

קול מפתה

גברים אוהבים נשים עם קול מאנפף, כמו של מרלין מונרו. לא סתם היא נחשבת סמל מין עד היום... 

g91.gif©brightside

 

שפתיים בשרניות

אחד מהמאפיינים הבולטים של נשים הנחשבות מושכות במיוחד הוא שפתיים מלאות ובשרניות. רק שימי לב לא לכווץ את השפתיים בכוונה, כי זה, איך לומר, פחות מושך...

g92.gif©brightside

 

אלגנטיות

כן, כן, עוד לא עבר זמנה. מראה אלגנטי מהווה שילוב מושלם בין החושניות והמיסתורין שבך, והוא ניכר בכל דבר שאת עושה – מבחירת האקסוסוריז ועד הדרך בה את הולכת, מדברת ומביטה אל העולם.

g93.gif©brightside

 

מכנסי טייץ

כשאת לובשת טייץ, הרגליים שלך מושכות תשומת לב. כמובן שטייץ לספורט נראה טבעי יותר כשאת, ובכן, אכן עוסקת בספורט. והנה עוד סיבה טובה להתחיל לעשות כושר...

g94.gif©brightside

 

נמשים

נמשים נתפסים כנשיים דווקא בזכות העובדה שהם אופייניים לילדים. נשים רבות מרגישות שהם פוגמים במראה שלהן ומנסות להסיר אותם, וחבל.

g95.gif©brightside

 

איפור טבעי

רובם של הגברים מעדיפים יופי טבעי ולא פנים שמשמשות מצע לשכבות של סומק וצלליות. אז אם את ממש חייבת איפור, מרחי שכבה דקיקה של מייק-אפ, רפרפי בקלילות מסקרה על הריסים ואל תחשפי בפניו את הסוד. אנחנו גם מבטיחים לא להסגיר כלום...

 

משקפיים

משקפיים מקנים לך מראה רציני וסמכותי, וגברים ממש, אבל ממש, אוהבים את זה. חוץ, מזה, כשאת מרכיבה משקפיים, את יכולה ברגע דרמטי במיוחד להחליק אותם קלות במורד האף ולזרוק מבט מסתורי לעברו מבעד למסגרת. וזה כבר לגמרי עושה לו את זה. 

g97.gif©brightside

 

חיוך וצחוק אמיתיים ולבביים

חיוך מכל הלב, צחוק מתגלגל והבעת רגשות ספונטנית ופתוחה – כל אלה הם דברים שגברים בהחלט לא עומדים בפניהם. אין כמו להיות מי שאת באמת, עם כל קשת הרגשות, אמיתית ומשוחררת...

g98.gif©brightside