היא רק רוצה לגמור: כך תבחרי את התנוחה הנכונה שתגרום לך להנאה מוגברת!

קורה שכמות התנוחות מצטמצמת בגלל הפיזיולוגיה – של האישה או של הגבר. נניח שהוא אוהב כשאת שוכבת עם הרגליים מורמות עד האוזניים (שלך) אבל לך אישית זה לא נעים וכואב. את אוהבת תנוחת הכפיות העדינה, אבל האיבר שלו מחליק החוצה. בקיצור, צריך לאלתר ולחשוב על תסריט אחר.

איבר גברי קטן

חוץ מלעשות רק "דוגי" (התנוחה הנהדרת לבעלי איבר מין קטן), אפשר לנסות תנוחה בה את מניחה כרית מתחת לגבך וכך את יכולה להרים את האגן. אפשר לנסות להרים את הידיים כמה שיותר גבוה בתנוחה המיסיונרית  או לשכב על הצד, כשהגבר עומד על הברכיים, רגל אחת שלך על המיטה, והשנייה בידיו של הגבר בזווית. או – שאת שוכבת על הגב שלך והוא מלטף את הדגדגן שלך ובו זמנית לא מאפשר לאיבר המין שלו להחליק החוצה.

via GIPHY

עודף משקל

אם הגבר שלך מלא ובעל עודף משקל, לבחור תנוחה זה בדרך כלל מאתגר. במקרה של מיסיונרית –אם את סובלת מכובד יתר, בתנוחת דוגי – הבטן מפריעה לגבר. התנוחה היחידה במקרה זה עדיף לבחור בתנוחת הבוקרת. אבל לפעמים זה גם בלתי אפשרי, אם מדובר בגבר מאד מלא.

אפשר כמובן לנסות להישען במקום על הברכיים, על כפות הרגליים, אבל זה מעייף מאד ויוצר קפלים לא יפים באזור הבטן של האישה.
במקרים כאלה אפשר לנסות את התנוחה הבאה:  הגבר על הגב, עם ברכיים כפופות, את נשענת על הירכיים שלו כאילו בכורסה. זה מאפשר חדירה עמוקה מאד.

הכניסה לנרתיק קרובה מדי לפי הטבעת

במקרה כזה כל חדירה מאד כואבת, בגלל הזווית ולכן התנוחה המתאימה ביותר היא תנוחת "דוגי". אם רוצים לגוון, הגבר יכול לשכב על הגב כשאת מתיישבת עליו בזווית, וידייך שעונות על המיטה ואת נעה עם הירכיים. אפשרי גם שתשכבי על הבטן ותעלי מעט את האגן, ושהגבר ישכב עלייך ותמשיכו לנוע אחד לקראת השניה.

via GIPHY

הבדלי גובה

אם יש הבדלי גובה משמעותיים בינכם, כנראה שיהיה לכם קשה לקיים יחסי מין בעמידה או ב-"דוגי", אלא אם את שוכבת על הבטן על המיטה והוא על הברכיים על הרצפה.

המודיפיקציה של המיסיונרית: הוא על הברכיים, את על הגב, מחבקת את הישבן שלו עם הרגליים והוא מחזיק אותך באוויר.
הגובה לא מפריע כאשר מדובר בתנוחות כאשר את יושבת למעלה (עם הפנים או עם הגב לגבר). וגם אם קשה לכם להתנשק, את יכולה לנשק את הגבר בצוואר והוא יכול ללטף אותך כמעט בכל מקום עם ידיו הארוכות.

גמירה דגדגנית

אם את נהנית מגמירה דגדגנית, זה נהדר, אבל לפעמים הגבר רוצה לגמור במקביל אליך, זה הרבה יותר כיף בתכלס. במקרה כזה אפשר לנסות את תנוחת הכפיות, או לנסות תנוחה בעמידה כשאתם נשענים על השולחן.
עוד אפשרות – הגבר יושב, נשען על גב המיטה ומכופף את הברכיים, את מעליו, עם הפנים אליו. כך הברכיים והבטן של הגבר יוצרים "מושב" מהודק ועם כל תנועה, הדגדגן שלך משתפשף במפשעה של הגבר, כך שאפילו לא צריך ידיים. בתנוחה המיסיונרית את יכולה להניח את היד על אזור המפשעה וכך ליצור מגע עם הדגדגן.

מאחלים בהצלחה והנאה מוגברת ומובטחת!