עשרת הדיברות לדייט ראשון מוצלח

אז קבעתם לצאת. הוא נראה טוב, עובד בעבודה מסודרת ונשמע רציני. מאלה שאת לא ישר מנפנפת. עכשיו מגיע החלק הקשה: הדייט הראשון. כולנו יודעות שהשעתיים האלה בערב יקבעו האם תראי אותו שוב, ולא במקרה הולך ברחוב אלא אצלך בבית, מרתיח מים לקפה של הבוקר. כדי שזה יקרה, אנחנו מגישות בפנייך עשרה כללים פשוטים שצריך לשמור עליהם בזמן הפגישה המורטת העצבים הזאת:

אל תשקיעי יותר מידי בלבוש

כל עוד את יודעת שהדייט שלכם הוא לא הצגה בבימה או ארוחת ערב ב"תרנגול הכחול", אין צורך להגזים עם שמלה חגיגית ובלייזר מזארה. מכנס יפה וגופיה יעשו את העבודה. הכי חשוב בתרגישי בנוח עם מה שאת לובשת. גם על עקבים אפשר לוותר. 

אל תשאלי אותו על דברים שהוא עוד לא הספיק לספר לך

אני חושבת שכמעט כולנו מבינות במה מדובר. הרי רוב הבנות במדינת ישראל עברו קורס מזורז של השב"כ ויודעות למצוא כל פרט. במקום זה, תתענייני ותתני לו לספר לך. 

תהיי רגועה

למרות שזה קשה, לחץ מדבק וזה אומר ששניכם תהיו לחוצים וזה לא כל כך כיף. קחי נשימה עמוקה לפני שאת יוצאת מהבית ותתרכזי בדבר אחד - ליהנות! 

אל תדברי על האקסים שלך

כמו הפתגם הידוע- מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך, ובינינו, כל פעם כשהם מזכירים את המילה "אקסית" ביחד עם המילה "שלי" בא לנו לזרוק עליהם את המאפרה וללכת. 

תספרי על עצמך

הדייט שלך צריך לדעת למה הוא נכנס. וזה יגרום לו לשתף גם, מה שאומר- בלי שתיקות מביכות ומבטים בשעון של הפלאפון. עם זאת, אל תספרי יותר מידיי. תשמרי על מעט מיסתורין, זה יתן לו סיבה לרצות לפגוש אותך שוב.

אל תפחדי לאכול

זאת סתם שמועה שאסור, להיפך! גברים מעריכים בנות שיכולות להודות שבא להן לאפה עם שווארמה.

אל תצחקי על התחביבים שלו, גם אם זה מתבקש

יש מצב שהוא אלוף העולם בסטפס (אמיתי) וכרגע ריסקת את האגו שלו לחתיכות. אה, וגם את הטרמפ שלך הביתה.

תדברו על כל מה שבא לכם, אבל חוץ מפוליטיקה

חבל על אלה שיושבים לידכם במסעדה ויצטרכו לשמוע בלייב למה צריך לחזור לגבולות 67, בזמן שאת מתה לחזור לגבולות הבית שלך. והאמת שלא חסר על מה לדבר, אז כדאי להשאיר את הפוליטיקה בבית. 

אל תתעקשי לשלם

את יכולה להביע רצון לשלם, לעשות את התנועה של "אני מוציאה כסף מהארנק", או להציע לשים את הטיפ, אבל אם הוא מתנגד תזרמי איתו- מסתבר שזה פוגע להם בגבריות. חוץ מזה, את תמיד יכולה לתת קריצה קטנה ולומר "בפעם הבאה עליי". 

הכי הכי חשוב, אל תפסלי על ההתחלה.

גם אם ברגע שהוא פתח לך את הדלת של האוטו והבנת שזה לא זה, וממש בא לך לחזור לספה ול-VOD, תני לזה צ'אנס, יש מצב שאת תופתעי.