הפנטזיות הכי גדולות של נשים במיטה

בזמן האחרון אנחנו מאפשרים יותר ויותר לפנטזיות המיניות שלנו להיכנס לחיים שלנו. דברים שנחשבו כטאבו מתמוססים, נורמות מיניות משתנות ואנחנו יותר ויותר מתחברים לדברים שפעם נחשבו כסטייה.

שני מחקרים שנערכו בנושא מגלים מהן הפנטזיות המיניות הנפוצות ביותר בקרב נשים. האם את מזהה כאלה אצלך?

מין אוראלי

גם לתת וגם לקבל, זו נחשבת הפנטזיה הנשית הפופולרית ביותר כבר מספר שנים. לפעמים מדובר באקט סאבמיסיבי ולפעמים באקט דומיננטי. את יכולה להיות המלכה המפונקת שדורשת לקבל מין אוראלי או משרתת כנועה. כך או כך – הכי חשוב שאת נהנית.

via GIPHY

לעשות את זה בציבור

בין העצים, שירותים ציבוריים, אולמות קולנוע ולא רק. אנחנו אוהבות להסתכן, אבל היזהרי לא להיות מואשמת בהתערטלות בציבור, בכל זאת מדובר בעבירה פלילית.

יחסים במקום לא רגיל

גם אם מדובר במקום לא רגיל בבית, זה עדיין מגניב, אבל אל תשללו מועדון או חדר במלון.

via GIPHY

בגידה

את יכולה להיות מאושרת עם בן הזוג שלך ועדיין לחשוב שרעיון הבגידה בו הוא רעיון מלהיב. זו יכולה להיות הסכנה של להיתפס, התחושה של משהו חדש או משהו אחר לגמרי. כמובן, כמו בהרבה פנטזיות חשוב להבין שלדמיין סוג כזה של יחסי מין זה לא אומר לקיים סוג כזה של יחסי מין באמת. אבל אם כן, אולי כדאי לכם לחשוב על דרכים לא מונוגמייות אבל כן אתיות לגוון את חיי הנישואין שלכם? או כמובן, לעשות משחק תפקידים.

להיות נשלטת

סרטי "חמישים גוונים של אפור" גרמו לפנטזיה זו להיות פופולרית מאד, בערך 65 אחוז מנשים חולמות שישלטו בהן. יש מגוון רחב של תסריטים, החל מבן זוג עדין שמחזיק במפרקי ידייך תוך כדי שהוא מנשק אותך ועד למשחקי כאב שכוללים גם השפלה. בקיצור, כל מה שליבך חושק בו.

לשלוט במישהו

מדובר בפנטזיה נוספת מאד פופולרית, בערך 47 אחוז מנשים חולמות על כך. זה מדליק ממש, במיוחד בתרבות שתמיד מנסה לשלול מנשים את כוחן בכל דרך אפשרית.

via GIPHY

אתגרי חושניות

למשל, כיסוי עיניים, בלי לדעת מה יעשו לך בעוד רגע ממש. טיזינג מטורף, משחקי ניחושים וכמובן הרבה מאד תשוקה.

לחשוף את עצמך

זה יכול להיות מאד מיני, במיוחד אם מי שצופה בך מאד נדלק מכך. אולי הפנטזיה שלך כוללת להתפשט עבור בן הזוג או בפני אנשים זרים. הרגשה מגניבה כך או כך.

לצפות באחרים

מצד שני, לצפות באחרים זה גם יכול להיות מדליק. את יכולה לרצות להציץ על זוג שעושה את זה בתא הלבשה במרכז מסחרי, או סצנה במועדון סאדו-מאזו. יש כל כך הרבה אפשרויות לצפות (בהסכמה) באחרים!

יחסים עם סלבס

52% מהנשים מדווחות שיש להן פנטזיה כזאת ויש להן סיבה טובה – לרוב סלבס נראים מדהים ובדרך כלל מאד קל לדמיין את עצמך עם המפורסם החביב עליך, מספיק לעשות בינג' לסדרה בה הוא משחק בתפקיד הראשי.

יחסים עם האקס

הרעיון לחזור לשם יהיה רע, אבל מבחינת זה שהוא מכיר את הגוף שלך – זה מצוין. אז תעשי זאת בחיי הפנטזיה שלך, גם אם בפועל אתם לא ממש מתראים. ואגב, זה יחסוך לך את הדרמה האמוציונלית.

יחסים עם זר

אנונימיות היא כנראה הדבר שמושך רבים כל כך לסטוצים, זה מלהיב לדעת שמישהו יימשך אליך רק בזכות הגוף והמיניות שלך, גם אם הוא לא ממש יודע עליך כלום. ואז, פשוט אפשר להחליף את המצעים. קללל.

יחסים עם מורה

כולנו לפחות פעם אחת דמיינו איך זה היה יכול להיות אם היינו מתפתים ליחסים עם מורה. כי זה מדליק ממש וגם מדובר בבן אדם עם ידע רחב ואינטליגנציה לא מבוטלת.

via GIPHY

משחקי תפקידים

דמייני את עצמך בתפקיד כלשהו – החולה והאחות, המנהל והמזכירה, הורה והבייביסיטר – הכל אפשרי.

קוספליי

את יכולה לדמיין את עצמך בתור דמות בסדרה אהובה או גיבורת על. אז מי את מעדיפה להיות – וואנדר וומן או סקאלי מ"תיקים באפלה"?

מין קבוצתי

שלישיות, רביעיות ועוד אפשרויות מרובות משתתפים גורמים לגיוון ביחסי מין, וזה בהחלט מסביר מדוע 57 אחוז מהנשים חולמות על כך. בדרך כלל בפנטזיה זה הרבה יותר מוצלח מאשר בחיים, כי בפנטזיה אף אחד למשל לא ירגיש שהוא נשאר מחוץ לעניינים או לא יודע מה בדיוק מה עליו לעשות עכשיו.

יחסים עם אישה

מדובר בפנטזיה מאד נפוצה אצל נשים סטרייטיות, שחולמות על אישה אחרת.