10 הרגלים של גברים במיטה שנשים לא יכולות לסבול

 שאלנו נשים מה הכי מעצבן אותן מהדברים שגברים עושים במיטה. אם את מתביישת להגיד לבן הזוג שלך שמשהו מעצבן אותך, פשוט שלחי לו את הכתבה.

ההרגל לא להוריד גרביים בזמן האקט

כמעט כל אישה שנשאלה הזכירה את התופעה הזאת. למה באמת? זה מגן עליכם? שומר מקור נוראי? עושה נעים? מה גורם לכם להוריד את כל הבגדים ולהישאר רק בגרביים?

ההרגל לקחת מקדם ביטחון במקום שלא צריך

תשמע, אנחנו בעד יחסי מין מוגנים, אבל לפעמים הפרנויה שלכם לא רק מצחיקה אלא גם מוגזמת. בואו לא נגזים, כי כולנו זוכרים איך קוראים לאנשים שמנסים להגן על עצמם על ידי משגל נסוג. נכון, קוראים להם "הורים". אבל אם אתם נמצאים בזוגיות קבועה, אפשר לחשוב על רעיונות אחרים למניעת הריון ולא להרוס לעצמכם את העונג. אותו דבר מתייחס גם לצורך ללבוש יותר מקונדום אחד. לא תמיד "ככל שיש יותר, בהכרח יותר טוב".

via GIPHY

ההרגל לא להקשיב לבת הזוג

זה מרגיז לא רק ביחסי מין אלא ביחסים בכלל. לפעמים נראה שהמיניות של נשים והמיניות של גברים באמת הגיעו מכוכבי לכת שונים. אם גמרת ובת הזוג שלך לא, אל תנסה לחפש את נקודת ה-G שלה באגרסיביות, אולי היא אפילו לא מוכנה לזה. תהיה עדין וקשוב.

ההרגל לרוץ מיד למקלחת אחרי יחסי מין

לא, מקלחת זה מעולה, במיוחד אחרי יחסי מין, אבל לא מיד. אל תשכחו שלא מדובר בבובת גומי, אלא באישה. תחשבו על התחושה שאתם נותנים לאישה כאשר מיד אחרי שגמרתם, אתם רצים למקלחת. כאילו שכרגע עשיתם משהו מלוכלך מאד. אפשר להתחבק, להתכרבל ואז ללכת למקלחת יחד. בטח לא היה לכם נעים אם היינו מיד אחרי קמות ורצות לצחצח שיניים.

ההרגל לשאול "גמרת?"

לפעמים זה נשמע כאילו אתם חוקרים אותנו. עוד שנייה תדרשו מאיתנו לעבור בדיקת פוליגרף. לפעמים זה פחות חשוב לנו ויותר חשובה לנו האינטימיות. חוץ מזה אנחנו לא תמיד יודעות איך לענות על השאלה הזאת, כדי שלא תיעלבו.

via GIPHY

ההרגל להפתיע

כולם אוהבים הפתעות, לא? ועדיין יש דברים שכדאי לדבר עליהם לפני שנכנסים למיטה. במיוחד אם מדובר בהתנסויות בסטייל "50 גוונים של אפור". גברים רבים פתאום מחליטים שזה בסדר, ויכולים באמצע יחסי מין פתאום להפליק. בקיצור, על דברים כאלה עדיף לדבר לפני.

via GIPHY

ההרגל לעצלנות

אף אחד לא אוהב עצלנים, במיוחד עצלנים במיטה. למרבה הצער יש עדיין כאלה שדואגים רק לעונג של עצמם. למרבה המזל, אפשר ממש בקלות לגלות את זה עליהם. למשל, אם הוא מחליט להגיד לך שהוא אוהב רק כשהאישה למעלה, פשוט שכבי לידו ותגידי שגם את אוהבת כשהגבר למעלה.

ההרגל לעבוד בתור "פטיש אוויר"

כאן אפשר לדבר על שני מאפיינים בו זמנית: משך זמן וגיוון. כלומר היעדר גיוון. ככל הנראה הרצון להיות "פטיש אוויר" זה משהו כמו שליחות. גברים כאלה לא שומעים כלום ולא מקשיבים לאף אחד, הם פשוט ימשיכו "לדפוק". הם בטוחים שאם עושים זאת מספיק זמן, האישה תגמור (ככל הנראה מחוסר ברירה) ואז הם ישאלו: "גמרת?" ויירדמו מיד. כדאי לספר להם שיש לא רק התנוחה המיסיונרית או הדוגי ואפשר לקיים יחסי מין פחות מ-3 שעות.

ההרגל לדבר כל הזמן

בגדול, הכל כאן עניין של טעם. יש נשים שאוהבות כשמדברים איתן ויש כאלה שאוהבות לשתוק. לפעמים הדיבור מפריע לנו להתרכז בעונג של עצמנו כשהוא בדיוק שואל כל רגע האם את נהנית, האם אני מרגישה כמה גדול יש לו וכד'. סתמו.

ההרגל לשחק אותה שחקן פורנו

גברים כאלה בהחלט מתחרים ב-"פטישי אוויר". הם מתנהגים באופן קבוע כאילו הם מצטלמים לסרט למבוגרים בלבד. הם מורחים את עצמם בשמן, כדי שהעור שלהם יבריק, גונחים כאילו נתפס להם הגב ומסובבים את האישה כאילו הם זוג אקרובטים בקרקס. זה אולי מצחיק לפעם אחת, אבל אחרי זה – לא ממש.

via GIPHY