10 תנוחות פופולריות שאתם חייבים לנסות

השיח על התנוחות הפופולריות ביותר במיטה לעולם לא היה ער יותר, בהתחשב במודעות של שני המינים והרצון להגיע לסיפוק הדדי.

הנה רשימת התנוחות שכדאי לכל אחד מכם לנסות:

1.תנוחת המקלחת שתעזור לאישה להגיע לסיפוקה

כולנו עשינו טעות של טירונים כשחשבנו שהמים יכולים להחליף את חומרי סיכה כאשר אנחנו עושים את זה במקלחת, אבל בפועל זה לא נכון. ועדיין, אפשר בהחלט ליהנות גם במקלחת זוגית אם הגבר נשען על הקיר בזמן שאישה יורדת מולו על הברכיים כדי לענג אותו עם הפה ובו זמנית לענג את עצמה עם ראש המקלחת בין הרגליים.

pic 1

2. רודאו הפוך

זו תנוחה שתגרום לאישה תחושות בלתי נשכחות ובו זמנית נוף מרהיב לגבר. תחשבו על זה כאפשרות של התנוחה הנהדרת "אישה למעלה". האישה רוכבת על הגבר, עם הגב אליו, הרגליים שלה סביב הרגליים שלו. האישה מתחככת על הרגל של הגבר והגבר רואה אותה מתענגת מקרוב מאד. נשמע כמו משהו שמועיל לשני הצדדים.

via GIPHY

 

3. תנוחה של שתי נשים עם פנים אחת לשנייה

אחד הדברים המדהימים ביותר ביחסי מין הוא לראות את פני בן או בת הזוג ברגעים של שיא. תנוחה זו מאפשרת לכל אחת מהמשתתפות גישה לאזור הכי רגיש בגוף של השנייה. הרגליים פשוקות, תגעו אחת בשנייה עם האצבעות או עם ויברטור. אם אתן בקטע של תחרות, נסו להשוות בין האצבעות לויברטור. תאמינו לנו, אם כבר תחרות, אז תחרות בריאה.

pic3

 

4. תנוחת הירידה הנוחה

מה דעתך על תנוחה שלא תגרום לך חוסר נוחות כשאת רוצה לענג אותו עם הפה שלך? הושיבי את הבחור על הכיסא, בזמן שאת על הברכיים בין הרגליים שלו. כך תרגישי יציבה יותר ותוכלי לשלוט בעומק בו את מכניסה אותו לפה. השתמשי ביד שלך בכדי לענג את עצמך, בזמן שביד השנייה את מלפפת את האיבר שלו.

pic4

5. מיסיונרית עם טוויסט

הכל תלוי בתנוחה של הרגליים! כדי לנסות את התנוחה הזאת, האישה נשכבת אחורה על השולחן, כאשר רגליה תלויות למטה. בזמן שהגבר חודר לתוכה, היא מרגישה חופשיה לשים את רגליה סביבו ולהתענג על התנוחה. מאד חייתי ומאד לוהט.

 

pic5

 

6. תנוחה שהיא כולה הודיה

האישה על הגב, ברכיה מקופלות אל הבטן, היא מרימה את האגן והגבר שעומד מולה על הברכיים, חודר לתוכה, תוך כדי שהוא מחבק אותה ודוחף קצת את רגליה לצדדים.

pic6

 

7. תנוחה מיוחדת להריון

כמעט כמו תנוחת כפיות, כאשר הגבר על הגב והאישה מעליו, גם על הגב. הגבר חודר מאחור תוך כדי שהאישה מצמידה את רגלייה כמה שאפשר כדי להגביר חיכוך. אפשר להשתמש גם ברוקט-פוקט, זה רק יועיל.

pic7

8. תנוחה להארכת העונג

גבר נע קדימה ואחורה תוך כדי שהוא מעביר את האיבר שלו על פני איבר המין שלו ללא חדירה, עד שאישה מחליטה שהיא אינה יכולה עוד להחזיק מעמד ומתעקשת שיחדור פנימה. קצת טיזינג לעולם לא היה מתוק יותר.

pic8

 

9. תנוחה בה האישה שולטת באורגזמה של הגבר 

via GIPHY

שכבי על הגב, הניחי את רגלייך על החזה שלו, כך שתוכל לדחוף אותו טיפה לאחור ולהאט אותו אם נראה לך שהוא מתקרב לקו הסיום. את יכולה במקביל גם לשחק עם השדיים שלך או לענג את עצמך בדרכים אחרות.

10. תנוחה שממש לא חבל לנקות אחריה

לפעמים התנוחות מסדרת הספרים "50 גוונים של אפור" נשמעות קצת קיצוניות, אבל תנוחה זו בהחלט יכולה להתאים גם לאנשים רגילים. הגבר קושר את ידיה של האישה מעבר לראש שלה ולאט מאכיל אותה בגלידה, תוך כדי שהוא מפזר קצת ממנה גם על השדיים שלה. ואז מלקק אותה עד שמגיע למטה.

pic10