רק מתולתלות יכולות לעשות את הדברים הבאים...

לקום כל בוקר ולהראות אחרת

תלתלים מכווצים, תלתלים פתוחים, תסרוקת הדוקה, תסרוקת פרועה, שיער דבוק, שיער משוחרר וכל זה רק ביום אחד! כשמתולתלת הולכת לישון, אין לדעת איך היא תראה בבוקר, ולכן תלתלים הם אטרקציה לחובבות וחובבי הגיוון.

via GIPHY

לאסוף את השיער מבלי להשתמש בגומיה

כל מתולתלת עם שיער ארוך יודעת שאם היא נתקעת בלי גומיה, השיער מחזיק מעמד יופי כשאוספים אותו לגולגול או קוקס המלופף בתוך עצמו. ולשיער קצר יותר יש פתרונות הקיימים במגירת הציוד המשרדי- עיפרון או עט לגמרי יעשו את העבודה.

via GIPHY

 

להסתפר לבד מבלי שאף אחד ישים לב לטעויות

התלתל הסורר הזה שם? ומה עם זה שלידו- שהתייבש כבר לגמרי? אצל מתולתלות זה לא כזה סיפור, גוזרים (קצת) מקצוות השיער המיועדת להשמדה, ואף אחד גם ככה לא ישים לב שהשיער לא ממש באותו האורך, כי אין כזה דבר קו ישר בשיער מתולתל, רק מסולסל:)

via GIPHY

להתמנגל עם מתולתלות אחרות ע"י דיון עמוק ועקרוני על שגרות טיפוח

מי מאיתנו לא הייתה בסיטואציה בה היא הוזמנה לאירוע בו נאלצה לפתוח שיחה עם זרים כדי להנעים את זמנה בין הבורקס לקרואסון עד תחילת ההרצאה. למתולתלות יש כוח-על שאי אפשר להתכחש לו- סיבוב קל בחדר, איתור בעלות טקסטורת שיער דומה, ושיח אמיתי וכנה על "תגידי... איך את מטפחת את השיער שלך?" ישברו את הקרח. בקשו ממתולתלת לספר על השיער שלה- והיא תספר לכם על החיים שלה ☺

תלתלים

לאסוף את השיער ביום שיער רע ולהראות מיליון דולר

מתולתלות לא צריכות לבלות שעות במספרה בשביל תסרוקת שמסובבת ראשים. אצל מתולתלות שרגילות ללוק פזור ושפתאום הגיעו עם תסרוקת מרהיבה, בדר"כ מדובר במקרה של תלתלים שלא נחפפו כבר שלושה ימים, כמות שוונצים כאורך החיים, ואיסוף מרושל בחושך מבלי להביט במראה... 

via GIPHY

 

להראות גבוהות יותר בלי עקבים

ניפוח השיער כלפי מעלה הוא האשליה המתוקה וגדולתו של השיער המתולתל. נטשי את העקבים, את הכי מתולתלת כשנוח לך!

להראות צעירות יותר

נורא קל לחשוב על סיבות הגיוניות מדוע נשים מתולתלות מקבלות לעיתים פידבקים חיוביים על המראה הצעיר שלהן. הראשונה היא שמרבית התינוקות נולדים עם תלתלים רכים. מבחינה אסוציאטיבית, זה גורם לנו לחשוב ולהרגיש שתלתלים שווה צעיר. שנית, תלתלים נראים בדר"כ נפוחים ומלאים יותר, אפילו אם השיער דליל. שיער עשיר שווה גוף צעיר יותר. ושלישית, תלתלים מסיתים קצת את תשומת הלב מהפנים, אז קמטים וקמטוטים מקבלים פרספקטיבה שונה לגמרי אצל מתולתלות.

via GIPHY

 

כתבה: אוריין פז, מייסדת קהילת "מתולתלות".

אתר מתולתלות: www.metultalot.co.il

קבוצת מתולתלות בפייסבוק

מתולתלות- העמוד הרשמי

לטיפים והמלצות לשיער מתולתל בקרו את ערוץ היוטיוב.