להתחיל ולא לגמור: 9 שיטות של גברים לא לגמור מהר

אם הוא מספר לך שזה אף פעם לא קרה לו, הוא משקר. אנחנו מתכוונות כמובן לשפיכה מהירה...

יש להם לפחות 9 דרכים להתגבר על הסיטואצייה המעט מביכה לפעמים, אז ככה הגברים מתגברים על הרצון שלהם לסיים את מה שהם התחילו לא באופן מידי:

1. קצת עינוג עצמי

לא כדי ליהנות, אלא כדי להרגיע את הרוחות. כמו ללכת לשירותים לפני נסיעה ארוכה...

via GIPHY

 

2. לעצור הכל ולשנות

לא משנה מה הסיבה – לשנות תנוחה או לשים קונדום חדש , עצירה כזאת תעזור לו לקחת את המחשבות לכיוון אחר. הוא יכול לעשות זאת בלי לעדכן או דווקא כן לעדכן, סך הכל התוצאה יכולה לגרום לשניכם לגמור עוד פעם או פעמיים.

 

3. לחשוב על משהו עצוב או לא מיני

עדיף לא לדמיין על מה גברים חושבים, העיקר לא לגמור לפני הזמן. פתרון קלאסי – כדורגל, אבל בעצם כל מה שהוא לא מיני יכול לעבוד. בהחלט אפשר להגיע למקומות מאד אפלים בזמן שמנסים להשתלט על האורגזמה. יש כאלה שחושבים על סבתא שלהם לדוגמא...

via GIPHY

 

4. להחליף לתנוחה שלא עובדת אצלו

זה גם יכול לעזור לו לקבל קצת זמן עודף. למשל, תנוחה בה הזווית לא נוחה לו. נשאר רק לקוות שתנוחה זו תמצא חן בעיניך, אחרת שניכם תסבלו מחוסר נוחות.

via GIPHY

via GIPHY

5. להוריד את המהירות למינימום

אם הוא אוהב מין מהיר ומלא תשוקה, הוא יכול להאט אותו ולהפוך אותו להרפתקה רומנטית. הוא יכול אפילו לעשות לך טיזינג וליהנות מכך. בסופו של דבר גם אצלו תעבור התחושה שעוד מעט זה ייגמר.

 

 

6. להשתמש בקונדום עבה

אם שניכם חייבים להתגונן, זה לא נושא לדיון, אבל אם הגבר יודע שיש מצב שלא יחזיק מעמד, עדיף שישים על עצמו קונדום יותר עבה, שקצת מטשטש את התחושות.

via GIPHY

7. פליק על האשכים

זה לא מומלץ, משתמשים בשיטה זו לעתים נדירות, וזה גם יכול פשוט לא לעזור. אבל זה קורה. התחושה היא כאילו שפכו עליך מים, כדי להעיר. שום דבר כיפי, בקיצור.

via GIPHY

8. לעצור

הוא יכול להחליט להפסיק בעצמו או בכלל להפנות את כל המאמצים שלו כלפיך. בצורה הזו הוא יכול לנוח קצת ואת אפילו לא תשימי לב לזה.

via GIPHY

 

9. לגרום לך לאורגזמה

אם הוא קולט שהוא לא יכול לנצח את עצמו בקרב, הוא כנראה יחליט לקחת את המושכות בידיים. אם הוא יבין שהוא לא מצליח להתאפק יותר, הוא ישקיע את כל המאמצים לכך שאת תיהני מהאורגזמה שלך.

via GIPHY