מאוהב בך או רק מעביר את הזמן ? הסימנים הבאים יעזרו לך להבין

גם אנחנו הנשים לא תמיד מחפשות זוגיות לטווח ארוך. לעתים אנחנו מפחדות להיות לבד, או נמצאות בזוגיות אך ורק מטעמי נוחות. חשבי על כך, אהבה אמיתית דורשת הרבה עבודה, וכמו שהראש שלך לעתים לא נמצא במקום להשקיע, כך גם יכול לקרות לצד השני. זאת אומרת, לא כל גבר שאת יוצאת איתו באמת מוכן להשקיע קצת בכדי שהקשר יצליח. לכן, במידה ואת נמצאת בתקופה ובה את באמת מוכנה לזוגיות מתוך מקום אמיתי, ובמידה ואת באמת רוצה להשקיע , אז כדאי שלא תבזבזי את זמנך על גברים שאינם מוכנים לכך, הרי לטנגו צריכים שניים. אם את יוצאת עם מישהו כרגע, ואת שמה לב שכמה מהסימנים הבאים מתרחשים במערכת היחסים בינכם, אולי כדאי שתעביר הלאה, אפילו כדאי מאוד. 

אתם לא מכירים את החברים והמשפחה אחד של השנייה

כולנו מכירות את המצב הזה בו אנחנו עד כדי כך  מאוהבות שאנחנו רוצות לצרוח את זה בקולי קולות, להודיע על כך בכל הרשתות החברתיות ולראות ולהראות עם בן הזוג המושלם שלנו בכל מקום. אבל,  אם הגבר שבו את מאוהבת כל כך לא טורח להכיר לך את חבריו ומשפחתו, כנראה שהוא ממש לא מרגיש כמוך. יש מצב שהסיבות שבגללן הוא נשאר במערכת היחסים עימך לא קשורות לאהבה אמיתית..

 
הוא יעשה הכל על מנת לא לפגוש את האנשים שממלאים את חייך

גברים שמאוהבים באישה שלהם ירצו באופן טבעי להכיר את כל הצדדים הקיימים בה. לכן, אם הגבר שעימו את יוצאת נמנע ממפגשים עם החברות שלך או המשפחה שלך, עד כדי תירוצים שהוא שולף לך מהשרוול בלי מאמץ, סיכוי גבוה אם לא נאמר בטוח בכמאה אחוזים שהוא ממש לא רואה את הקשר בינכם כרציני. 

via GIPHY

 
אין לכם זיכרונות יוצאי דופן

 

כשאהבה בינכם אמיתית, בדרך כלל אתם תרגישו את זה בכל הגוף. אפילו פעולות פשוטות ויומיומיות שתעשו יחדיו, יהפכו לזכרונות מתוקים ומיוחדים אך ורק שלכם. אז אם את מרגישה שבזמן הבילוי שלכם אין משהו מיוחד שנוצר, כנראה שהוא סתם מבלה איתך את הזמן וממש לא בכיוון של להתאהב בך.

 
כל מה שאתם עושים ביחד קורה בחדר השינה

 

במידה ואתם מתכתבים אחד עם השני במהלך כל היום, ושולחים הודעות טקסט מצחיקות, או נפגשים לקפה באמצע היום ואפילו מתייגים אחד את השנייה בפוסטים מוזרים בפייסבוק, הסיכוי גבוה יותר שהקשר בינכם מתקדם לכיוון רציני. אבל אם הדברים האלו אינם קורים ורוב הקשר בינכם קורה במיטה ובשעות הלילה, כנראה שהקשר הזה עונה על צורך אחד ויחיד שלו, ואת יודעת מה הוא. 

via GIPHY

 
התקשורת לקויה

אם את מרגישה שאין חיבור תקשורתי בסיסי בינכם שיכול להתבטא בכך שאין  לכם פגישות בהם אתם מדברים אחד עם השנייה עד השעות הקטנות של הלילה, כנראה שאת צריכה להתחיל לחשב מסלול מחדש. כי כאשר מאוהבים, חוץ מזה שלא יכולים שלא לגעת אחד בשנייה, בדרך כלל לתקשורת המילולית בין בני הזוג יש משמעות עמוקה ומחברת אשר הופכת את הקשר להיות מיוחד ומלא באהבה. 

 
המידע שאת יודעת עליו מגיע מהמדיה החברתית

אם האינטרקציה בינכם נגמרת בהודעות טקסט שטחיות בלבד, יכול להיות שקיימת בעיה כלשהי. תקשורת אמיתית מבוססת על שילוב בין שיחות עומק והיכרות מעמיקה. אם כל מה שאת יודעת עליו מגיע מהפרופילים שלו ברשתות החברתיות, כדאי מאוד שתבחני את מערכת היחסים שיש בינכם מחדש.

via GIPHY

 
מה שקורה במיטה קודם לכל

 

אם התקשורת היחידה שיש בניכם היא בזמן שאתם נמצאים אחד עם השני במיטה, כנראה שמשהו לא עובד בקשר הזה. תשוקה אינה באה לביטוי רק בין הסדינים, אלא גם בדרכים אחרות ועמוקות יותר. אם הכל מבוסס על חדר המיטות במערכת היחסים הזו, כנראה שאין לך כל כך הרבה משמעות עבורו. 
 

 הוא יעשה הכל בשביל להיכנס לך בין הרגליים

גבר שאכפת לו ממך באמת, לא רק יגיד מילים יפות, אלא יעשה גם מעשים. לכן היזהרי מליפול לבור הזה. אם הוא מלא במילים שמטרתם רק לגרום לך להיכנס למיטה שלו והוא אינו מניד עף עף בכדי לבצע משהו שיגרום לו לזכות באהבתך הכנה, כנראה שהוא מזייף את כל ההתנהלות כלפייך. שימי לב אם המעשים שלו מתייבשים עם המילים שלו, במידה ואת מוצאת שלא, הוא ממש לא בשבילך.

הוא לא מוותר על האגו

כשאנחנו אוהבים באמת, אנחנו הרבה פעמים משחררים את האגו ואת המשחקים שבדרך כלל מתלווים אליו כי בדרך כלל הם לא יכולים להתקיים ביחד. במידה ואת שמה לא שהבחור עימו את יוצאת אינו משחרר את האגו שלו וכי הוא אנוכי מאוד וחשוב לו מאוד להיות צודק, סיכוי גבוה שפחות איכפת לו לפגוע בך ואינך משמעותית עבורו כל כך.