השאלות שגברים מפחדים שנשים ישאלו אותם

כבר ידוע לכולם שנשים וגברים חושבים ומתנהלים אחרת בעולם. לכן, שאלה שיכולה להראות לך כמאוד טריוואלית לשאול, יכולה להיות מאוד קשה למענה לצד השני שהוא הגבר שאיתו את יוצאת.
בעיקר בתחילת קשר, יש שאלות מסוימות שיכולות להיות מעט יותר רגישות משאלות אחרות וזאת מכיוון שהפתיחות בינכם אינה גבוהה מספיק.
מלבד זאת, יש סיבות נוספות שקשורות בין היתר לאופיו של הגבר עצמו ולטיב היחסים בינכם.  אך ברוב המקרים, הגברים נלחצים מאותו הסוג של השאלות. 
אז אם לא בא לך למצוא את עצמך שואלת את חברותייך מדוע הוא לא מתקשר ולמה הוא התחיל להתרחק ממך, כדאי שתמנעי לפחות בתחילת הקשר מהשאלות הבאות : 
 

שאלת יחסינו לאן: "האם הקשר שלנו מחייב?"

זאת אחת השאלות המלחיצות ביותר שקיימות בארסנל. הנושא הזה מפחיד בדרך כלל גם גברים וגם נשים, אמנם ידוע שנשים הן אלו שבדרך כלל מחפשות יותר את הקן משפחתי ומצפות לו בשלב מוקדם מאוד של היחסים, בעוד שגברים מחפשים חופש ועצמאות. לכן, השאלה הזאת יכולה ליצור המון חרדות  ולעורר מבוכה אצל הגברים שכתוצאה מכך תגרור ריחוק. אם בכל זאת את רוצה לדעת מה טיב היחסים בינכם כרגע, את יכולה לשאול אותו בעדינות ובביטחון את אותה השאלה רק במילים מעט אחרות ובאופן חיובי יותר. במידה ותשאלי את השאלה בצורה פחות שלילית וישירה רוב הסיכויים שהגישה תשתנה. 
 

via GIPHY

"כמה אתה מרוויח?"

כסף הוא עניין רגיש במיוחד לכל בני האדם ובמיוחד אם מדובר בגברים. כאשר את יודעת כמה הוא מרוויח בייחוד בתחילת הקשר, נוצרים בינכם הבדלים בלי שתתכוונו לכך. במידה ואת מרוויחה יותר, הדבר יכול לעורר אצל בן זוגך חוסר ביטחון. לכן, כדאי שתמתיני עם השאלה הזאת עד שהקשר שלכם מעט יתבסס. אם את מעוניינת בכל זאת לבחון זאת בתחילת הקשר, את יכולה לשאול שאלה עקיפה ולבדוק על פיה מה תהיה תגובתו לעניין. לדוגמא:
"בא לי לנסוע לחו"ל, אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי, איך אתה יכול להרשות לעצמך לטוס כל כך הרבה?". לפי המענה שלו לשאלה הזאת תוכלי לבחון את הנושא בצורה פחות ישירה. 

via GIPHY

 

"תספר לי על האקסית שלך"

 

שיחות אקסים הם השיחות המיותרות ביותר שקיימות. זה טבעי מאוד להסתקרן בנוגע לעברו של בן זוגך, אבל המענה שלו על שאלה זו יכול לעורר אצלך המון קנאה ואובססיה שיכולים להוביל לריבים ונטירת טינה.
את חייבת להשלים עם כך שלבן זוגך יש עבר, בדיוק כמו שלך ואין קשר בין מה שקורה בינכם כרגע לבין מה שהתרחש בינו לבין בת זוגתו לשעבר. 

via GIPHY

"איפה אתה רוצה להיות בעוד 5 שנים?"

 

את השאלה הזו באמת עדיף שלא תשאלי, הרי את לא מראיינת אותו לעבודה נכון?. אולי את רוצה להבין איך יתקדמו היחסים שלכם בהמשך ומה הציפיות שלו מעצמו לעתיד, אבל יש דרך פחות נוקבת לברר בנוגע לנושא הזה. לדוגמא, את יכולה לשאול אותו בנוגע למטרות שלו, או היכן הוא היה רוצה לחיות בעתיד. כך תוכלי להסיק מסקנות לגבי המשך החיים שלך והמשך מערכת היחסים בינכם בפרט.

via GIPHY

למה אתה לא לוקח אותי לפגוש את ההורים שלך?

במיוחד אם אתם יוצאים זמן רב, אפשר להבין מדוע השאלה הזו כל כך חשובה לך. אבל למרות החשיבות הגדולה שלה בעיניך, שאלה זו יכולה לעורר לחץ ופחד גדול אצל בן זוגך. לפעמים יש סיבות הנסתרות מעינך שבגללן הוא אינו רוצה או יכול להכיר בינן לבין ההורים שלו עדיין. אין צורך למהר ולקחת את הנושא קשה מידי, אבל עדיף לא להחליץ. תני לו להרגיש בנוח להזמין אותך. 
מה שכן, את יכולה להציע לו קודם לפגוש את המשפחה שלך ולאחר מכן אולי יהיה לו נוח יותר להזמין גם אותך לפגוש את הוריו. 

via GIPHY

 

"מה אתה רוצה לעשות בערב?"

אם את שואלת את השאלה הזו באמצע היום זה יכול מעט להלחיץ. לפעמים בני הזוג כל כך עייפים ומותשים מיום העבודה שהם אפילו לא יכולים לחשוב על מה יעשו בשעה מאוחרת יותר מלבד לרבוץ על הספה מול סרט טוב. לפעמים כדאי לשחרר ולראות איך הערב זורם. 

via GIPHY

"אתה רוצה ילדים ?"

בשלב מסוים בזוגיות השאלה הזאת מתבקשת מאוד ורק בכדי לוודא שאתם גולשים לאותו כיוון. כשאת שואלת את השאלה הזו, זה לא אומר שאת רוצה ילדים מחר, אבל זה לגמרי ברור שדרכה את מנסה להבין האם מערכת היחסים בניכם תמשך לטווח ארוך. למרות שהנ"ל ברור, השאלה הזו יכולה להלחיץ מאוד. הבאת ילדים לעולם הוא צעד מאוד רציני אשר נשקל ביתר שאת על ידי שני הצדדים. לפני שזוג מביא ילדים לעולם, דבר ראשון בודקים אם הזוג עושה את הצעד הזה ממקום אוהב ונכון ולא רק בגלל שכולם מסביב מביאים ילדים לעולם. מה שאת כן יכולה לעשות הוא לבדוק מה היחס שלו כלפי ילדים לדוגמא על ידי בחינה של התנהגותו כלפי אחייניו.  בצורה הזו תוכלי לקבל מושג לגבי התשוקה שלו לילדים.

via GIPHY