הסימנים ההזויים הבאים מעידים על כך שאת אינטילגנטית

אינטליגנציה היא אוסף של תכונות ואלמנטים נוספים, המרכיבים את האופי שלנו ובעזרתם אנחנו יכולים להעריך את רמת האינטליגנציה שלנו. האם גם את תהית פעם עד כמה את חכמה ואינטליגנטית? ומהן בעצם התכונות והסימנים שמעידים על כך?

1. את בחורה של לילה

אם גם את נשארת ערה עד מאוחר, הולכת לישון מאוחר, ומתקשה לקום בבוקר, זה מעיד על אינטליגנציה רבה. מסתבר שבלילה, הרבה פעמים עולים לנו רעיונות טובים ומי שניחנת ברמות גבוהות של אינטליגנציה, יודעת גם איך לנצל אותם.

2. את שותה לעתים קרובות

מחקר שנערך בקרב נשים בריטיות, הראה כי נשים שלמדו באוניברסיטה נוהגות לשתות באופן תכוף יותר מכאלו שלא למדו באוניברסיטה, בנוסף תוצאות דומות גם נצפו בקרב גברים. אין זה אומר בהכרח שאת שותה יותר, אלא פשוט שותה כל פעם כמויות קטנות לעיתים קרובות יותר.

drunk

3. יש לך חוש הומור

שימי לב שהרבה פעמים אנשים מצחיקים, הנוהגים להתבדח הרבה, הם קצת מרוחקים משאר העולם. זה מעיד על בגרות רבה ועל אינטליגנציה גבוהה שחוש הומור הוא אחד הדברים המרכיבים אותה. כי למי שיש את היכולת לצחוק בסיטואציות שונות, הוא כנראה יכול להבין את האירוע ולהתאים את עצמו אליו. בנוסף, היכולת להצחיק אחרים דורשת לא מעט מחשבה ופתיחות.

4. את דואגת הרבה

כמו שכבר אמרנו, יכולת חשיבה מעידה על אינטליגנציה ואם נוסיף לזה רגישות למה ומי שסובב אותנו וניתוח של הסיטואציה, זה יוכל להעיד אפילו יותר. כבר הוכח לא אחת, כי אנשים חכמים נוטים לדאוג יותר לגבי העתיד שלהם כי הם חושבים במונחים אינטלקטואליים. כך שאם גם את ממש לא מצליחה להיות אדישה לגבי העתיד שלך, כנראה שאת גם די אינטיליגנטית.

5. את מצוברחת

בשנת 2015, פרופסור דניאל סמית' פרסם תוצאות של מחקר רב שנים, שבמהלכו נמצא כי ילדים שנכללו קודם לכן בקבוצה של בני 8 שנים החכמים ביותר, 20 שנה מאוחר יותר אצל 10% מהם נמצאו סימנים למניה- דיפרסיה. לכן בהחלט ישנו קשר בין אינטליגנציה גבוהה להפרעה דו קוטבית. אז כמובן שלא חייבים ללכת כל כך רחוק, אבל גם שינויים במצבי הרוח בהחלט יכולים להעיד על אינטליגנציה.

sad woman

6. את עצלנית

אנשים אינטליגנטים לרוב יהיו יותר עצלנים, וזה בהחלט יכול להיות יתרון. כי אם גם את כזו, יכול להיות שהרבה פעמים במקום לעשות את מעדיפה לחשוב, דבר שבהחלט יכול לפתח את המוח וגם בסופו של דבר להוביל לעשייה יעילה ואיכותית יותר.

7. את אוהבת להיות לבד

באופן כללי את אוהבת להיות סביב אנשים אחרים, אבל זה ממש לא תמיד ככה. כי לאנשים אינטליגנטים יש לרוב מטרות ארוכות טווח, כך שהדרך שלהם להתמקד בלהגשים אותם, היא לפעול לבדם להצלחה שלהם. בנוסף, פעמים רבות שהייה בחברה יכולה להסיט את תשומת הלב שלנו מהמטרות האמיתיות שלנו, כך שאם את אינטליגנטית יכול להיות שאת אוהבת להיות לבד.

8. את ישנה הרבה

מחקר שבדק את מחזורי השנה של למעלה מ- 20 אלף צעירים בלונדון וחילק אותם לקטגוריות שונות, ביניהם כאלו המבוססות על חכמה ואינטליגנציה קבע את הדברים הבאים: אלו שהלכו לישון בממוצע מאוחר יותר וקמו גם מאוחר יותר כאשר התאפשר להם (בסופי שבוע), היו שייכים לקבוצה בעלת מנת המשכל הגבוהה יותר. בעוד שאלו שהיו שייכים לקבוצה בעלת מנת המשכל הנמוכה יותר, הלכו אומנם לישון מוקדם יותר באמצע שבוע, אך קמו מוקדם יותר בסופי שבוע.

via GIPHY

 

אז אם את יכולה למצוא בעצמך לפחות אחד מהסימנים הבאים, כנראה שאת בחורה אינטליגנטית.