8 סימנים שלא עשית את זה זמן רב מידי...

לעבור תקופת יובש, זה אף פעם לא נעים, ולפעמים אפילו מתסכל.

וזה בסדר, כי אנחנו הרי יצורים אנושיים, ומין היא האנרגיה הראשונית שיצרה אותנו ולכן היא גם משפיעה עלינו בכל תחום בחיים הבוגרים שלנו. 
אם את נמצאת בתקופה שכזו, כמובן שיש לך את האפשרות לענג את עצמך ולהביא את עצמך לסיפוק, אבל בסופו של דבר, כולנו מסכימות כי אין כמו הדבר האמיתי…
ולא בכדי, מסתבר כי לבצורת הארוכה הזו יש השפעות שליליות על הנפש ועל הגוף, וזה הרי לא מפתיע בהתחשב בעובדה ששם הכל התחיל אז לשם אנחנו צריכות לחזור :)

הנה לכן כמה השפעות שיכולות להיגרם על ידי העדר רב בקיום יחסים : 
 

1. את לא מעריכה את עצמך כמו בעבר

אחרי תקופה ארוכה שלא עשית את זה, באופן טבעי ההערכה העצמית שלך חוטפת מכה לא פשוטה. זה נכון במיוחד לאחר שיצאת מתקופה שבה נהגת לקיים יחסים באופן קבוע. תקופת היובש יכולה לגרום לך לשאול את עצמך לשאול שאלות לגבי הערך העצמי שלך. יכול להיות שפתאום תרגישי לא מושכת או פחות ראויה. למרות שהדבר כמובן ממש לא נכון. 

2.את כל הזמן שוכחת דברים (כמו הזקנים)

מסתבר שכאשר לא מקיימים יחסים זמן רב מידי, הדבר יכול להשפיע על יכולות הזיכרון שלך.
אם לא עשית את זה במשך זמן רב מידי, הנושא מתחיל להשתלט לך על המחשבות ובאופן טבעי מה שקורה הוא שאת יוצאת מפוקוס פעמים רבות, את הופכת לפחות מרוכזת ובהתאמה, את שוכחת דברים חשובים הקשורים להיבטים שונים בחיים שלך.  

 

3. חסרות לך שעות שינה באופן תמידי

כשהמוח שלך טרוד באופן אינטנסיבי במחשבה שלא קיימת יחסי מין זמן רב מידי, זה עשוי להקשות עלייך להתרכז ולהתמקד בדברים מסוימים ובמשימות חשובות, כולל שינה. מחקרים שבוצעו בנושא מראים כי כאשר את מקיימת יחסים באופן תכוף, את תהי רגועה יותר וכך תירדמי מהר יותר. בתקופות בהן את לא מקיימת יחסים קורה הדבר ההפוך. את יכולה לחוות תסמינים של קשיי הירדמות וכתוצאה מכך מחסור בשינה. באופן אירוני, ככל שתחשבי על זה יותר, תעשי את זה פחות. אז חבל שתכנסי למעגל הקסמים הזה. 

via GIPHY

 
4. את כל הזמן חולה...מה יהיה איתך?

זה נשמע הזוי, אבל אם לא מקיימים יחסים יותר מידי זמן, זה מגדיל את הסיכוי לחלות במחלות שונות. 
הסיבה קשורה לסימן הקודם שהוא מחסור בשינה. כפי שידוע לנו, שינה היא אחד הפעילויות המשמעותיות שלנו בכדי לשרוד. אם אינך ישנה כמו שצריך, את נמצאת בסיכון מוגבר לחטוף וירוסים,דלקות, מחלות וכיוצא בזאת.
בנוסף, מחקרים הראו  את הנתון המטורף שאנשים שמקיימים יחסים באופן קבוע חיים יותר מהממוצע! מעודד לא? הנה, כבר ירדו לך כמה שנים מהחיים :)
 

via GIPHY

5. השפעת התרופות שאת לוקחת

שימי לב לתרופות שאת נוטלת. למה בעצם? התרופות יכולות למעלה לתרום לקיומה של תקופת היובש. תרופות רבות מורידות את החשק המיני וכתוצאה מכך תמצאי את עצמך בלי יחסי מין יותר מידי זמן. אם את לא מעוניינת להיות בעלת ליבידו נמוך בעקבות התרופות, שימי לב מהן תופעות הלוואי לתרופות שרושמים לך, וכדאי מאוד שתתייעצי עם הרופא שלך לגבי זה בכל תחילת טיפול רופאי שאת עוברת. 

 
6. שכחת מה זה לצאת לבלות עם חברים

האמת, שזה עוד אחד מהגורמים האירוניים כי לא לעשות את זה. כדי לשבור את היובש אם לא נאמר בצורת, את חחייבת להיות פתוחה יותר ונכונה לתקשר עם העולם החיצון ולא לוותר על בילוי עם אנשים וחברים. מה שקורה בפועל, כאשר זמן רב לא קיימת יחסים את למעשה הופכה למופנת יותר- אל תתני לזה להשתלט עליך! מודעות הוא הצעד הראשון כדי לצאת ממעגל הקסמים !

 
7. שכחת מה זה כושר

 הסימן הזה, לא בהכרח משפיע על כולן, אלא רק אם את עושה ספורט באופן קבוע. כאשר את לא מבצעת יחסים, סיכוי גבוה כי תעלי במשקל. האדם הממוצע שורף לפחות 100 קלוריות בזמן מעשה האהבה. זה אולי נשמע מעט, אבל זה בהחלט מצטבר ככל שעושים את זה יותר. דווקא ספורט, היא פעילות שתגרום לך להלחם עם כמה מהסימנים שמופעים ברשימה זו. כדאי שתשימי לב לכך יותר!
 
 

8. בקרוב רושמים אותך לבית אבות

אם לא קיימת יחסים במשך זמן רב, סיכוי סביר שתכנסי ללחץ. הלחץ והמתח יכולים להוביל להזדקנות. כן, זה נשמע מצחיק, אבל כאשר את מאבדת את הליבידו שלך בזמן ההתבגרות הטבעית , את בעצם מתבגרת עוד ( או יותר נכון, מזדקנת) ובאופן אירוני, פחות בא לך לעשות את זה. 

via GIPHY

 

אז מה היה לנו כאן? יותר מידי סימנים נוראיים כמו בעיות זיכרון, עייפות, עלייה במשקל, ועוד מגוון דברים מבאסים שאף אחד לא רוצה לחוות. לא מגיע לך כל הרע הזה. 
אבל אל דאגה,היום יש טינדר או אוקי- קיופיד… אנחנו סומכים עליך שאת יודעת מה לעשות אם את רוצה באמת… 
בהצלחה!