אם את שמה לב לסימנים הבאים כנראה שהוא משתמש בך רק כתוכנית גיבוי

לפעמים אנחנו משכנעות את עצמנו שאמנם נראה שישנם כמה קשיים בדרך, אבל התוצאה הסופית תהיה שווה את הכל. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מתעצבנות או מתאכזבות מדברים שקורים לנו, אבל מנסות לשכנע את עצמנו שבהמשך הכל יהיה טוב.

גם במקרים בהם בן הזוג שלנו לא מתייחס אלינו כראוי אלא כאל סוג של תוכנית גיבוי, אנחנו נוטות לעשות את זה. אז כדאי לשים לב לסימנים הבאים ולראות אם באמת אלו פני הדברים.

 

תסמכי על עצמך

אם את כבר מוצאת את עצמך מחפשת את הסימנים האלו, כנראה שכבר יש לך סוג של תשובה. אז תסמכי על עצמך ועל תחושת הבטן שלך, כי כנראה שהיא לא משקרת לך.

 

תחומי עניין

תחומי עניין משותפים, מאוד חשובים למערכת יחסים טובה ורצינית. כי כבני אדם אנחנו מתעניינים בדברים שאנחנו אוהבים ושיש להם ערך עבורנו. אז שימי לב אם אין לכם שום תחומי עניין משותפים ואת גם כבר לא מעניינת בשלך, אלא רק שולפת אותם במקרי חירום.

 

השקעה

כשמישהו מתעניין בך באמת הוא ישקיע בך, יתעניין וייתן לך תשומת לב. אם בן הזוג שלך לא שואל על החיים, על המשפחה, הקריירה וכל שאר הדברים שחשובים לך, כנראה שלא ממש אכפת לו. כי אם באמת היה לו אכפת הוא היה מתעניין.

d1.jpg©culturehook

 

בילוי זמן משותף

אמנם הזמנים היו שונים מפעם ואנחנו לא רק מבלים עם בני הזוג שלנו, אלא עם עוד לא מעט אנשים אחרים. אבל שימי לב אם אתם אכן מבלים זמן משותף שהוא רק שלכם, או שכל הזמן בעצם מוקדש לדברים ואנשים אחרים.

 

הימנעות

זה אחד הסימנים המובהקים, כי הוא ממש נמנע מלהיות איתך. שימי לב אם תמיד יש לו תירוץ לבלות בלעדייך, כמו חברים או עבודה או לימודים. זה אמור להדליק לך נורה אדומה, שהוא לא באמת רוצה להיות איתך ואת סתם תוכנית הגיבוי שלו כרגע.

d2.jpg©culturehook

 

אתם לא יוצאים

אולי בעבר הייתם יוצאים ביחד לארוחות, סרטים או כל בילוי אחר נחמד ביחד, אבל היום זה כבר ממש לא קורה. תמיד יש איזה תירוץ שתיפגשו אצלו או אצלך ואיכשהו אתם אף פעם כבר לא עוזבים את פתח הבית.

 

זאת סוג של פשרה

כמובן שבכל מערכת יחסים, גם הטובות והיציבות,יש סוג של פשרה בקרב שני הצדדים. אבל כאשר הפשרה הופכת להיות חד צדדית ואת זאת שתמיד מקריבה, זה מראה על זה שהוא לא באמת בעניין שלך ואת נמצאת איתו עד שתגיע הזדמנות יותר טובה.

 

אין שינוי

אם את רואה שהוא לא עושה שום צעד לשינוי וגם אם הוא כבר משנה משהו, הוא מהר מאוד יחזור להתנהגות הישנה כנראה שאין לו שום רצון לשנות משהו. אם היה אכפת לו ממך באמת, הוא היה עושה מאמץ ומשנה.

 

את מדברת אל הקיר

את מרגישה שאת די מדברת אל הקיר והוא אף פעם לא עונה, לא משנה כמה הודעות או שיחות היו לו ממך. כי כולנו יודעות שהיום כולם כל כך זמינים, אז העובדה שהוא לא חוזר אלייך מראה שזה לא שהוא עסוק במיוחד, הוא פשוט לא מעוניין להשקיע בקשר.

 

הוא לא כנה

שקרים הם בעיה מאוד גדולה במערכת יחסים והיא יכולה בהחלט להראות לך שאת ממש לא עומדת בראש סדר העדיפויות שלו. גם אם השקרים הם קטנים וחסרי משמעות, זה רק מראה שאין לו שום בעיה לשקר לך ולהסתיר ממך דברים.

d3.jpg©culturehook

 

הוא לא מתכנן איתך תוכניות

גם האדם הכי ספונטני, ינסה לתכנן תוכניות משותפות עם בת הזוג שלו אם הוא ירצה לשמור אותה קרוב. כי הוא מבין את החשיבות של השילוב שלה בחיים שלו. אם הוא ממש לא מנסה לשלב אותך בחיים מעבר למה שקיים, כנראה שהוא רק מעוניין להשאיר אותך על אש קטנה.

 

הוא מוריד אותך למטה

בן זוג שכזה גורם לך להרגיש עוד יותר גרוע עם עצמך ממה שאת כבר מרגישה. כשאת נמצאת במערכת יחסים טובה, בן הזוג שלך משקיע בך ורוצה שתהיי מאושרת ושמחה. אם את עצובה, מדוכאת ולא טוב לך במרחב הפרטי שלך, כנראה שאת צריכה להיפטר ממנו ומהר.

 

הוא משועמם איתך

כשהוא בסביבתך הוא נראה מאוד משועמם ומנותק וזה גורם לך להרגיש שזה סוג של מטלה בשבילו להיות איתך. לפעמים הוא אפילו מגדיל ואשכרה אומר שיש לו דברים יותר טובים לעשות מאשר להיות איתך.

d4.jpg©culturehook

 

את לא היחידה

לפעמים בסיטואציה הזו את לא באמת היחידה שהוא יוצא איתה והוא עוד מעז להגיד לך את זה, על מנת להצדיק את הצורה המחפירה בה הוא מתייחס אלייך. כי הוא פשוט משאיר על אש קטנה כמה בחורות נחמדות, עד שהוא ימצא את האחת.

תסמכי על עצמך שאם משהו כל כך פגום במערכת היחסים שלך, את תרגישי את זה. הוא יגרום לך להרגיש את זה במילים שהוא אומר או בפעולות שהוא עושה, אז אל תתעלמי מהם תני לזה לצוף החוצה ולהצדיק את מה שאת מרגישה.

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך