שלחת לו הודעת טקסט מביכה אתמול בלילה? כך תצאי מזה כמו מלכה

שליחת טקסט היא אמנם פעולה טכנית, אבל עמוק בפנים היא יכולה להיות כזאת שחושפת המון! בשל כך רבות הנשים שמרגישות כי הן שלחו הודעת טקסט חושפנית מידי, עמוקה מידי או מביכה, כאשר ההודעה גורמת להן להתגלגל ממש כמו החרק אורי כדורי אל תוך הפדיחה שהן עשו, ופשוט לרצות למות מבושה!

עם זאת, חשוב שתדעי כי בסך הכל מדובר בהודעה כתובה, וכי בעזרת כמה פעולות תוכלי גם את להתמודד ולהתאושש לאחר ששלחת לגבר שאותו את רוצה, הודעה מביכה. אז איך מתאוששים?

 

אל תתנצלי

שלחת הודעה מביכה? בסדר. כעת לא צריך להתנצל. החברה שלנו מכריחה אותנו לעיתים להתנצל על טעויות, ובכך את מרגישה שכאשר שלחת הודעת טקסט מביכה - את חייבת להתנצל. עם זאת, חשוב שתעמדי מאחורי ההודעה שלך ופשוט תתייחסי אליה כסוג של עבירה קלה שאותה תשתדלי לא לבצע שוב.
 

פנקי את עצמך

כאשר את שולחת הודעה מביכה את מרגישה רע עם עצמך ואף נוזפת בפעולות שלך. עם זאת, דווקא כעת זה הזמן לאהוב את עצמך יותר, תוך שאת מתנחמת באמבטיה נעימה עם כוס יין וארוחה מפנקת. כל אלה יגרמו לך לשכוח את המהומה הרגשית (ולעיתים הפיזית!) שהיית בה כאשר שלחת את ההודעה.

 

כבי את הנייד שלך

כאשר את שולחת הודעה מביכה את פשוט קופצת מכל הבהוב של מסך, וזאת משום שאת ממתינה לתגובה מהבחור שאליו שלחת את ההודעה במתיחות שבה ממתין פושע לגזר דינו. בשל כך חשוב לקחת כמה רגעים, לכבות את הנייד ולהרגיש ממש כאילו הוא לא קיים.

f2.jpg©elitedaily

 

נסי לצחוק מהסיטואציה

קחי את הדברים בהומור וזכרי כי "הטרגדיה של היום היא הקומדיה של מחר". צחקי על מה שעשית ואף שתפי חברות בעלות חוש הומור במקרה. בכך הדברים לא יראו לך כה מביכים.

 

פעלי בביטחון

לא משנה כמה המצב מביך ומצער: זה הזמן להעמיד פנים שאת בטוחה בכל מה שקרה. היי בטוחה בעצמך ולאט לאט תוכלי להשלים עם ההודעה שלך וגם עם השלכותיה, במידה ובכלל יהיו כאלה.

 

חכי שהוא יגיב

אולי שלחת טקסט שגרם לך למשוך את שערותייך מהראש, אבל זה הזמן פשוט להפסיק לסמס. אל תמשיכי לשלוח לבחור הודעות שמסבירות מה קרה או מתרצות את המצב. פשוט הניחי לדברים, ואל תחמירי אותם עם סמסים שעלולים להעיד על אובססיביות וכפייתיות.

f1.gif©elitedaily

 

הסיחי את דעתך

שלחת סמס מוזר ומביך? הבנת שטעית?  די, הפסיקי להתעסק בכך. זה הזמן להעסיק את עצמך באמצעות חברים ופעילויות שונות וכיפיות, על מנת שהטקסט ששלחת לא יגזול יותר מידי מזמנך.

 

היכנסי לפרופורציות

למרות החשיפה, ומערכת היחסים שאת מנסה לבנות, חשוב שתמיד תכנסי לפרופורציות ונסי להבין "האם זה באמת משנה?" "האם הטקסט הזה שינה את התכנית של החיים עבורך?" היי כנה עם עצמך ונסי להכניס את מה שהתרחש לפרופורציות המתאימות.

 

עשי בקרת נזקים

היי אדם שקול ולא היסטרי ובצעי בקרת נזקים. הביני במה שגית וכיצד תוכלי לתקן את המסרים שהעברת בצורה שקולה, תוך שיחה הגיונית עם הבחור שאליו שלחת את ההודעה המביכה.

 

הזכירי לעצמך שאת פשוט מלכה!

עזבי את השטויות והתהיות לגבי מילים ששלחת בנייד לבחור שאת לא באמת מכירה. המשיכי הלאה, תזרמי, ופשוט תזכירי לעצמך שאת מלכה ואלופת עולם ששום הודעת טקסט מביכה לא תכניע אותה.

 

עשי את כל אלה ותראי כיצד ההודעה המביכה נשארת רחוק מאחורייך.

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך