הוא לא מסמס לך? יכול להיות שהוא ממש רוצה אותך!

האם תהית פעם מדוע הבחור שאת בקטע שלו לא מסמס לך? אם כן, ואם את ממהרת לשנוא אותו או לטפל בו באמצעות כמה הודעות נאצה  - חשוב שתעצרי רגע ותביני כי לעתים העדר סימוס עלול להיות דבר טוב, והוא יכול לסמל שהבחור שאת מצפה להודעה שלו, ממש רוצה אותך.

אז איך זה הגיוני? הנה 10 סיבות טובות לכך שבחור לא מסמס לך, אפילו שהוא ממש בעניין:

 

1.כי אין לו מה לומר לך

יכול להיות שהוא לא ממש יכול לחדש לך משהו, שהוא נמצא באותו מקום שהוא היה בו כאשר דיברתם אתמול, והוא מרגיש שאם הוא חוזר על עצמו הוא עלול לשעמם אותך.

 

2. הוא מעבד את מה שקרה ביניכם

ביליתם לילה לוהט ראשון ביחד? יכול להיות שאת לא מקבלת סמס נלהב משום שהבחור עדיין מנסה לעבד את מה שקרה ביניכם. לגברים (וגם לנשים) לוקח לעיתים כמה ימים כדי להבין יותר על מה שקרה. לכן חשוב כי לא תזלזלי בעצמך, ופשוט תסמכי על כך שהותרת על הבחור רושם נפלא.

e1.jpg©vixendaily

 

3. הוא מרגיש שהדברים מדברים בפני עצמם

אולי זה ישמע שוביניסטי, אבל לעיתים רבות זה ממש נכון: גברים הינם פחות תקשורתיים מנשים. לעיתים גברים מניחים לדברים שקרו בינכם לדבר בעד עצמם, והם רוצים להותיר אותם ללא הדגשות מיותרות, תוך שהם לא מרגישים את הצורך לסמס לך משפטים כמו "וואו, אתמול בלילה היה מדהים!".

 

4. הוא מרגיש בטוח איתך

רבים מאתנו מרגישים את הצורך לתקשר 24 שעות ביממה, כמו שיש כאלה שמרגישים שהם לא ממש חייבים לשלוח בכל שעה הודעות, בעוד שהם בטוחים שהקשר מספיק יציב גם ללא סימוסים תכופים ובלתי נפסקים.

 

5. הוא משחק משחקים (אבל רק כי הוא באמת אוהב אותך)

זה קצת קלישאה, אבל ישנם גברים שלא רוצים להרגיש שהם רודפים אחרי אישה, ולכן, כדי להרגיש קצת קשים להשגה, אפילו שהם ממש רוצים, הם פשוט לא מסמסים.

e2.gif©vixendaily

 

6. הוא רוצה להראות רגוע

אחת הסיבות שהוא לא מסמס לך יכולה להיות שהוא כה התרשם ממך עד שהוא מרגיש קצת חוסר בטחון לסמס לך. לשם כך גברים לעיתים לא מסמסים, וזאת כי הם רוצים לאפשר לאישה את הרושם שהם רגועים ולא מתלהבים מידי.

 

7. החברים שלו מייעצים לו

רבים הגברים שלא מסמים לנשים למרות שהם ממש רוצים, וזאת בשל עצות גבריות שניתנות להם מחברים. אחוות גברים כוללת לעיתים רבות ייעוץ קלוקל, תוך שמירה על הכבוד של החבר, בזמן שהכל מתרחש שאת מחכה לסמס שפשוט לא מגיע.

 

8 . הוא עושה בדיוק מה שאת עושה

בדקי את עצמך – האם גם את לא מסמסת? האם גם את מתעלמת? יכול להיות שהוא עושה פשוט מה שאת עושה, תוך שהוא מנסה לשלוח לך מסרים טלפתיים שיגרמו לך להפסיק עם המשחקים ופשוט להתקשר איליו.

e3.jpg©vixendaily

 

9. הוא עסוק

יכול להיות שהוא פשוט עסוק. גם זה קורה לפעמים. אם את רק בתחילת מערכת יחסים עם גבר, רצוי שלא תצפי לקבל ממנו את כל תשומת הלב, ושתאזרי בסבלנות אם הוא לא מסמס בכל דקה. אל תשכחי , גם לו יש חיים, והם החלו עוד לפני שנפגשתם.

 

10. הוא חושב שהוא פישל

נסי לחשוב: אולי קרה משהו ביניכם שגורם לבחור לחשוב שהוא פישל? גברים לעיתים מרגישים חסרי בטחון בעיקר כשהם חושבים שהם פישלו או עשו משהו מפדח בזמן שלהם עם האישה. לכן זה הזמן להיות קצת יותר סלחנית ולנסות להבין מה אירע.

אז לפני שאת כועסת, שולחת הודעות נוזפות ואז חוסמת – נסי לשאול ולהבין מה קרה. זכרי: את אף פעם לא יכולה לדעת מה באמת קרה, עד שאת לא שואלת.

 

 

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור