איך להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם?

אינסטגרם הפך להיות חלק נכבד בחיים של רבים מאתנו, כאשר רשת חברתית זאת מאפשרת לנו לחלוק כל רגע מיוחד בחיינו עם הסובבים אותנו, ובעיקר עם אנשים חדשים שרוצים ליהנות מאינטראקציה מעניינת איתנו.

אפליקציות האינסטגרם מושתת כולה על חיצוניות אך בד בבד גם על העברת מסרים קצרים לגבי התמונות שאתם מציגים לעולם החיצון.

 

מלבד זאת כאשר יש אתם מקבלים כמות ראויה של לייקים באינסטגרם - אתם יכולים לקדם כל דבר וכל מטרה, בין אם מדובר במעמד החברתי שלכם עד למוצר שאתם משווקים, לאומנות שלכם ואף לכשרון שלכם.

לייקים באינסטגרם הם כאלה שמגדילים את החשיפה לחשבון האינסטגרם שלכם, והם אלה שמייצרים את ה'באזז' הרצוי סביב חשבונכם, ולכן רצוי שיהיו לכם כמה שיותר לייקים באינסטגרם.

אבל כיצד תוכלו לקבל יותר לייקים על התמונות שאתם מפרסמים? הכנו לכם כמה טיפים להעלאת כמות הלייקים:

 

חשבו על קונספט מעניין

כדי ליצור תהודה סביב חשבון האינסטגרם שלכם, וכדי לקבל יותר לייקים ועוקבים בחשבון, חשוב שתשימו לב כי לתמונות שאתם מפרסמים ישנו קונספט מעניין ומיוחד. אחת הדוגמאות לכך היא שימוש בפרסום תמונות של טרנדים ומוצרי אופנה יוצאי דופן על מנת למשוך תשומת לב. אנשים שמצלמים פריטי אופנה אוונגרדיים, זוכים ליותר יחס באינסטגרם. גם תצלומים של בעלי חיים, ונופים עוצרי נשימה, הם כאלה שמקבלים יותר יחס ממשתמשים ברשת האינסטגרם.

 

השתמשו בפילטרים

אפליקציית אינסטגרם מאפשרת להציג את העולם המקסים שלנו בצורה כיפית בזמן שבאינסטגרם פילטרים מעניינים אשר באמצעותם ניתן לפרסם תמונות. שחקו עם האינסטגרם שלכם, בחרו פילטרים מעניינים לתמונות שלכם, ותוכלו למשוך את תשומת הלב של משתמשים ברשת.

f2.png©bufferapp

 

העבירו מסרים קצרים ומקוריים

באפליקציית אינסטגרם ניתן להעביר מסרים קצרים באמצעות משפטים שמלווים תמונות ואף באמצעות סרטונים קצרים של 15 שניות. לדוגמה: כאשר אתם מצלמים את עצמכם במסיבה, נסו לתאר בקצרה מה התרחש במסיבה, תוך שאתם שמים את הדגש על החוויה הייחודית. בכך תוכלו להקנות סיפור קצר ומעניין לתמונה שפרסמתם.

 

תייגו חברים

הצטלמתם עם חברים? מעולה! תייגו את החברים שלכם בתמונות באינסטגרם. הצטלמתם עם סלבס? עוד יותר טוב! תייגו את הסלב שעמו הצטלמתם ותוכלו לקבל יותר חשיפה ויותר לייקים לתמונה שלכם.

 

השתמשו בהאשטאג

השתמשו בתגיות שניתן להצמיד לתמונות שלכם. האשתאג הן בעצם מילים נפוצות שמתארות מצבים מסוימים. את התיוג מבצעים דרך לחיצה על כפתור ה # בנייד, ובכך צירוף מילים מתאימות, כמו למשל בתמונה על חוף הים שאליה תצרפו תגיות כמו #שמש#שיזוף#ים וכדומה. בכך תוכלו למשוך אליכם יותר משתמשים שמחפשים את ההאשתאגס שפרסמתם.

f1.jpg©bufferapp

 

פרגנו לאחרים

אל תשכחו לפרגן למשתמשים אחרים. עקבו אחרי חשבונות של אנשים שמעניינים אתכם ופרגנו לכם בתגובות ולייקים. בכך מכוח האינרציה תוכלו גם אתם לקבל יותר לייקים מאנשים אחרים שיפרגנו לתמונות ולתיוגים שלכם.

 

אז קדימה, זה הזמן להתחיל לחולל מהפכה בחשבון האינסטגרם שלכם, ובכך להיות פופולאריים ומוקפים באהבה וירטואלית חוצת גבולות!

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך