אם תעשי את הדברים הסקסיים הבאים, הגבר שלך לא יעמוד בפניך

כשאומרים "דברים סקסיים" מיד חושבים על לונג'רי יוקרתי, או חצאית מיני קצרצה בלווי גרביוני רשת ונעלי עקב בלתי אפשריים. אמנם זה נכון שגבר יכול להתלהב גם מזה, אבל כדאי שתדעי שישנן דרכים אחרות והרבה יותר פשוטות שיגרמו לגבר שלך להשתגע ממך בטירוף.

אז אם בא לך להפתיע אותו, ולגרום לו להתבלבל הנה חלק מהדברים שאת יכולה להתחיל לעשות כדי שהוא יפול מרגליו:

 

הכל מתחיל במבט

אין אישה שלא מכירה את הטריק הכי ישן בספר "לעשות לו עיניים". כשאת שולחת לו מבט שמשלב גם מסתורין וגם פיתוי, את עוברת בקלות כבר חצי דרך ממסע הכיבוש. בואי נודה, גברים רגילים להיות אלא שצדים ובוחנים אותנו, ואם הגבר שלך יתפוס אותך בוחנות ומנסה לפתות אותו, זה לגמרי יטריף אותו ברגע.
 

2. הדרך לליבו של הגבר מתחילה בקיבה

הרי כולנו מכירות את המשפט שהדרך אל ליבו מתחילה בקיבה, והקלישאה הזו לא סתם קיימת. תודי שגם אם הגבר שלך יכין לך ארוחת מלכים את תעופי עליו, אז באהבה כמו באהבה, מידי פעם כדאי מאוד לפנק. בייחוד גברים. אם תכיני לו ארוחה טעימה ומגרה, ותתבלי אותה בהגשה חושנית ופתיינית, כנראה שאין גבר שיתקל בך שיוכל לעמוד בפנייך.

 

3. תסתובבי בלי חזייה

אין ולא יהיה גבר שמחשיב את עצמו סטרייט לגמרי, שלא יתחרפן למראה של פטמות זקורות שמבצבצות מבעד לגופיה שלך. בין אם זו חולצת טי שירט ביתית, גופיית סבא או שמלה שחורה חושנית, כל עוד את לא לובשת עליך חזייה שהופכת את שדייך לכלואים במקום חופשיים, את משדרת כוח וביטחון, שיחרור וזרימה, וזה ממש מגרה לגבר שלך את כל החושים.

 

4. הצצה מגרה ומהירה

גברים מתים על הסיטואציה הזו שהם רואים משהו שהם לא יכולים להתקרב אליו או אפילו אסור להם לגעת בו. אם תתני לרצועת החזייה שלך לעתים לבצבץ מתחת לחולצה, או לחוטיני החושני שלך להציץ מעל קו המכנסיים, את לגמרי תגרמי לכך שהוא ירצה להתנפל עליך באותו הרגע ממש.

e1.gif©brightside

5. תיראי טבעית ונינוחה

זה לא סוד שגברים אוהבים נשים שלבושות בטבעיות ובפשטות.כבר מזמן גברים נמשכים פחות לשנים שנראות טיפ-טופ כאילו יצאו בדיוק מהחתונה של עצמן.  את לגמרי יכולה לזרוק על עצמך ג'ינס קצר וגופיה בלויה ולהיות סקסית בטירוף, ככה כמו שאת, והוא ימות על זה.

e22.gif©brightside

 

6. תרשי לעצמך לדבר מלוכלך

אנחנו לא מדברים על קללות וצעקות באמצע הרחוב או באמצע הקניון, כי זה לדוגמא, ממש לא סקסי ואפילו מרתיע. מה שכן, רוב הגברים מאוד אוהבים דיבור מלוכלך במיטה, ואפילו קצת סמכותי בחלק מן המקרים. לכן, כדאי שתשמרי על מינונים נכונים ומדויקים כשאתם מבלים בין הסדינים. תיהי קשובה לו ולעצמך וכך תגרמי לו לצאת לגמרי מדעתו.

 

7. תני לו לראות אותך מתייפייפת

כשאת מתארגנת ליציאה עם חברות, או לאירוע חשוב, תאפשרי לגבר שלך לראות אותך מורחת אודם או מורחת קרם לחות באיטיות וחושניות על גופך. נכון, גברים לא אוהבים לחכות לנו בזמן שאנחנו מתארגנות, אבל להביט עלינו בזמן שאת מתייפייפות בחושניות כנראה שיגרום לגבר שלך אפילו "להפריע" לך באמצע...

e3.gif©brightside

 

8. תעופי על עצמך בבר

כשאת יוצאת לרקוד, אל תחשבי על כלום וגם לא עליו. תרקדי כאילו את נמצאת לבד בחופשיות ותהני כאילו הרחבה שייכת רק לך. כשהגבר שלך יראה אותך כל כך חופשיה וטבעית, במיוחד אם את רוקדת ליד חברתך באופן תמים, הדמיון שלו יתחיל לעבוד, וזה כבר יעלה את רמת ההתרגשות שלו בשנייה….

 

אז אם מדובר בבחור חדש, או  גם אם את בזוגיות ארוכת שנים. זכרי שבשביל לגרום לגבר שלך לצאת מדעתו, את ממש לא צריכה לעבוד קשה מדי, רק ללחוץ על הנקודות הנכונות.

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך