6 תנוחות שתוכלו לעשות מתחת לשמיכה גם כשממש קר בחוץ

יחסי מין במהלך החורף הם סוג של פרדוקס, מצד אחד את תקועה עם בן הזוג שלך בבית ומצד שני כל כך קר שאין לכם אפילו אומץ לפשוט את הבגדים.

אז הפתרון האולטימטיבי הוא לצרף את השמיכה ליחסים. אולי זה פחות מגרה ומפתה, אבל בטוח שיהיה לכם חם ונעים.

מצורפות כאן 6 תנוחות שאתן יכולות לעשות מתחת לשמיכה, גם כשממש קר בחוץ. ובמקרה הזה את יכולה לאפשר לו להשאיר את הגרביים ולהישאר עם שלך אם את רוצה.

 

1. התנוחה המיסיונרית

זאת התנוחה שהכי קל לעשות אותה מתחת השמיכה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה את אותו הדבר שאתם עושים בדרך כלל, רק להתכסות. הוא יכול אפילו להשתמש בידיים על מנת להחזיק את השמיכה ולוודא שהיא לא תחליק וככה תוכלו להישאר מכורבלים ומחוממים ביחד ועדיין ליהנות.

אם תרצו להוסיף אקסרה גירוי של הדגדגן, אתם יכולים להוסיף כרית מתחת לישבן זה גם יקרב אותך לאיבר המין שלו ובנוסף יוסיף עוד שכבת בידוד.

g1.jpg©womenshealthmag

 

2. תנוחת הכפיות

אם תתחילו את הבילוי מתחת לשמיכה בתנוחה הזו, כנראה שזה גם יתקדם לאנשהו בהמשך. אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתכרבל בתנוחת הכפיות, להתכסות בשמיכה ומשם תנו לדברים לזרום. ככה תוכלו גם לקיים יחסי מין וגם להתכרבל הכי צמוד שאפשר.

אם תרצו להוסיף אקסטרה גירוי לתנוחה, נסו להישאר באותה הפוזיציה, רק להסתובב כשהוא על הגב, זה יעשה עוד יותר את העבודה.

g2.jpg©womenshealthmag

 

3. תנוחת הבוקרת העטופה

הדבר האחרון שאת רוצה לעשות כשקר לך כל כך, זה לרכב עליו שכל הפטמות שלך חשופות. על מנת שתוכלו ליהנות ממנה ועדיין להישאר חמימים, נסו את האלטרנטיבה הזו: תפסי עליו ובמקום להתרומם תשכבי ותניחי את המרפקים משני צידי הפנים שלו. אחרי ששניכם שכובים ככה אחד על השני, כל מה שנשאר לעשות זה לכסות את עצמכם בשמיכה וליהנות גם מחום וגם מלא מעט תשוקה.

g3.jpg©womenshealthmag

 

4. לוטוס עטוף

תנוחת הלוטוס היא תנוחה מאוד אינטימית ומעולה על מנת שתוכלו להתחמם ביחד. כל מה שעליכם לעשות היא לכסות את עצמכם במשותף לפני שאת מתיישבת על בן הזוג שלך. זה ייצר מלא חום בין שניכם וכמובן שעל הדרך גם לא מעט להט, גירוי ותשוקה.

g4.jpg©womenshealthmag

 

5. דובי חורף

זאת התנוחה האידאלית עבור כל מי שנחפש דרכים יצירתיות ונחמדות להתחמם במיטה. זאת בעצם בין תנוחת הכפיות לבין הדוגי סטייל, רק שבן הזוג צריך לעטוף את שניכם בשמיכה לפני שהוא עולה עלייך. ככה גם תוכלו ליהנות מגירוי מטורף וגם תיהני מחום הגוף של בן הזוג שלך.

g5.jpg©womenshealthmag

 

6. דוגי סטייל מחומם

כולנו יודעות שדוגי סטייל היא אחלה תנוחה, אבל היא פחות מתאימה כאשר אנחנו מנסות להישאר חמימות וגם קשה לצרף לה שמיכה. במקום להתמקם על הידיים והברכיים, כל מה שאתם צריכים זה להישאר לשכב ולמשוך את השמיכה מעל הראש שלכם. היתרון הנוסף הוא שבהתאם לחורף המנומנם, את לא צריכה לעשות הרבה בתנוחה הזו ועדיין תיהני בטירוף.

אז נראה שנגמרו התירוצים וגם אם ממש קר בחוץ, יש אחלה דרכים יצירתיות וחמימות להמשיך ליהנות גם מתחת לשמיכות.

g6.jpg©womenshealthmag

 

 

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך