הדברים שהגבר שלך רוצה אבל אין לו אומץ לספר לך

גברים לרוב מתנהגים כאילו הראש שלהם הרבה יותר פשוט משלנו ואילו אנחנו הנשים תמיד מוצפות ברגשות ורצונות סותרים. אבל האמת היא שזה לא ממש מדויק, כי גם הם לרוב די מתוסבכים, אבל בניגוד אלינו הם לא מודים בזה או פשוט לא כל הזמן חולקים ומשתפים.

אז אספנו עבורך רשימה של 12 דברים שהגבר שלך מרגיש או רוצה ופשוט אין לו אומץ לספר לך:

 

1. הם נהיים רגשנים

התרמית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, היא שלגברים אין רגשות ושהם לא מתרגשים משום דבר. אז נכון שהם לא נהיים אולי רגשנים כמונו מכל דבר, אבל הם לגמרי מתרגשים גם מכל הדברים הקטנים. אז בפעם הבאה שאתם רואים איזה סרט מרגש, תגניבי אליו מבט, אולי תתפסי אותו מחזיק את הדמעות.

f2.jpg©culturehook
 

2. הוא אוהב להיות אחת מהבנות

כמובן שאם את מזמינה אותו לבילוי משותף עם החברות שלך, הוא יגלגל את העיניים משעמום. אבל אחרי איזה דרינק או שתיים שכולכן מרכלות ללא הפסקה, את קולטת שהוא לגמרי חלק מהשיחה, מנדב טיפים וצוחק על הלבוש המוגזם של הבחורה שבדיוק עברה.

 

3. הוא מת על קוקטיילים נשיים

מן הסתם לרוב שאתם יוצאים הוא יזמין איזה בירה או וויסקי ואת תתפנקי לך באיזה קוקטייל מתקתק. אז אולי ברגע הראשון הוא יצחק עלייך שאת שותה קוקטיילים נשיים שכאלו, אבל אחרי טעימה אחת הוא יבקש עוד כמה ויש סיכוי שגם יתפנק לו באחד שכזה, אם הוא לא ימות מהפדיחה.

f1.jpg©culturehook

 

4. הוא יודע לזהות גברים מושכים

אולי הוא קצת יהסס לפני שהוא יודה בזה, אבל הוא לגמרי יודע לזהות גבר שווה שהוא עובר בסביבה. יש סיכוי שהוא ינחר בבוז כשאת והחברות שלך מתלהבות מאיזה חתיך שבדיוק עבר, אבל יש מצב שבהמשך הוא יודה בזה ואולי אפילו טיפ טיפה יקנא.

 

5. הוא אוהב לרכל

זה שהוא מעיר לך ולחברות שלך שתפסיקו לרכל, ממש לא אומר שהוא לא היה מת להצטרף לסשן הריכולים הזה. כי בדיוק כמוך גם הוא נהנה לשמוע מה קורה לאנשים אחרים ואם אפשר על הדרך להוסיף לזה קצת צחקוקים, זה אפילו עוד יותר טוב.

 

6. אכפת לו מה את חושבת על הסגנון שלו

גם אם הוא משחק אותה כאילו המראה החיצוני שלו זה הדבר הכי לא משמעותי בעולם או שהוא מנסה לסגל לעצמו סגנון של שיפוצניק, הוא מושפע ממה שאת חושבת הרבה יותר ממה שנדמה לך. כי גם אם הוא לא יודה בזה בפנייך, כשהוא הולך לקנות בגדים או בוחר איזה חולצה ללבוש לדייט שלכם, הוא בהחלט חושב מה תהיה הדעה שלך.

f3.jpg©culturehook

 

7.הוא רוצה להרשים את ההורים שלך

אומנם הוא יכול להתעצבן מזה שאתם צריכים לבלות עוד ערב שישי אצל ההורים שלך, או שהוא אפילו מתנהג כאילו ממש אין לו כוח לבוא. אבל את יכולה להיות לגמרי בטוחה שאכפת לו ממה שהם חושבים עליו והוא ממש היה רוצה להרשים אותם.

 

8. הוא רוצה ילדים יום אחד

אולי השעון הביולוגי הפנימי שלו עדיין לא מתקתק כמו שלך, אבל אין ספק שהוא רוצה ילדים יום אחד. והוא גם בטוח חושב על איך זה יהיה, איך הם יראו ובטח גם מתי זה יקרה.

 

9. הוא דואג מהגיל שלו

אומנם רוב הפרסומות והמוצרים הקשורים לאנטי אייג'ינג מכוונים יותר כלפינו הנשים, אבל אין ספק שגם את הגברים זה לא פחות מטריד. כי גם להם מפריע שמתחילים לראות עליהם את הגיל, במיוחד שהם מבחינים בשערות נושרות להן במקלחת ושקו השיער שלהם נסוג לאחור כל שנה.

 

10. הוא צריך לדבר על העבר שלו

זה נכון שלנו יש יותר נטייה לחלוק את הרגשות שלנו ואנחנו מנסות להתמודד עם הדברים שקורים לנו, על ידי שיתוף של דברים שקרו בעבר, ונכון שגברים נוטים יותר לשמור את הרגשות שלהם בפנים. אבל גם להם יש צורך לחלוק איתך את הדברים שקרו להם בעבר ודרך השיחות העמוקות האלו להצליח להתמודד עם דברים שקורים להם או יקרו בעתיד.

 

11. הוא מודאג שהוא לא מספיק טוב בשבילך

ברור שכולנו אוהבות שיש לידנו גבר חסון, שישמש כסלע איתן של מערכת היחסים שלנו. אבל גם אם הוא לא יודע בכך, גם לו יש לפעמים קצת ספקות. גם הוא מודאג לפעמים מזה שהוא לא מספיק טוב עבורך, כי גם הוא היה רוצה להיות הכי מושלם בשבילך ועדיין להישאר חזק.

 

12. הוא רוצה שתהיי גאה בו

לא משנה מה הוא עשה או השיג בחייו, אחד מהדברים שהניעו אותו לעשות זאת זה הרצון שתהיי גאה בו. גם אם הוא הפסיק לעשן אחרי הרבה שנים או התחיל להיכנס לכושר ככה פתאום, הרבה ממה גרם לו לעשות את זה, זה הרצון לגרום לך לגאווה.

מסתבר שהגברים שלנו לא כאלה מנותקים רגשית כמו שאנחנו רגילות לחשוב. כי גם הם, במיוחד כשהם נמצאים בקשר אמיתי ואוהב, מוצפים ברגשות ורצונות שהם צריכים להתמודד איתם ולפעמים גם לחלוק.

 

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך