כך תבהירי לחברה הטובה שלך בעדינות שהחבר שלה הוא ממש לא בשבילה!

הבסטית שלכן הביאה בחור חדש לשישי בערב, אחרי חודשיים של דיבורים, פרפרים, יונים, וכל דבר שנשמע רומנטי וצ'יזי בטירוף. הגיעה שעת המבחן ואתן מצפות למינימום אל יווני, מוכשר חכם ועוזר לזולת. מה שאתן רואות מולכן בתכלס  הרבה הרבה הרבה פחות.

מה עושים?

בטח קרה לך הרבה פעמים שנאלצת להסתיר חלק ממה שאת חושבת. מול ההורים, הילדים או כל מיני אנשים אחרים שזה לא תמיד רלוונטי להגיד להם את הכל. אבל כשזה מגיע לחברה הכי טובה שלך, שסומכת עלייך שתגידי לה בדיוק מה היא חושבת ובמיוחד מה את חושבת על הבחור החדש שהיא מצאה אחרי חיפושים רבים, דברים קצת משתנים.

טיפטופים

לפעמים אין מה לעשות, חברה שלך תציג בפנייך את הרכש החדש ואת לא תאהבי אותו. משהו בו ירגיש לך לא נוח, אולי הוא יזכיר לך מישהו מהעבר שהעדפת לשכוח, והכי גרוע- את חושבת שהוא פשוט לא מתאים לה. בתור התחלה, אל תשקרי לגמרי. כשחברה שלך תשאל איך היה, אל תגידי שהוא מושלם והלוואי שתתחתנו. תהיי יותר מתונה, תהססי קצת, ותשתהי עם התשובה. שפת גוף מסוג כזה יכולה להראות שאת לא בדיוק בטוחה אבל את מנסה לומר בעדינות מה את חושבת וזה בטוח יעזור.

 

asrhfd.jpg

מינונים

עוד משהו שחשוב הוא המינונים. אי אפשר לומר כבר בפגש הראשון שתזרוק אותו ותשכח, בפועל זה לא אמין, כי לא נתת הזדמנות לבן אדם. אם את רואה שזה לא מתקדם לכיוון טוב, ושמדובר פה במישהו משכמו ומטה, יש אישור להתחיל במסכת טפטופים קלים של "תמשיכי הלאה".

שלב ההתגוננות

מכשול חשוב שצריך לנסות לעבור הוא שלב ההתגוננות של החברה האהובה שלך, שתנסה להגן על בעלה לעתיד ואולי תחשוש שאת לא לטובתה. כמו שכולנו יודעות, הכוח הגדול של בנות הוא החברות שלהן, אבל לפעמים כשחברה לא בטוחה מה ההסברים למה שנגיד, היא תתחיל לחשוד ובעיקר להאשים. חילופי דברים בסגנון של "טוב לי וזה מה שחשוב" עלול להגיע גם לפסים אישיים ופחות נעימים. רצוי להתחיל את השיחה הזאת בלהדגיש לה שאת כאן בשבילה, וששום דבר ממה שאת הולכת להגיד הוא לא מכוונה רעה.

שלב ההשלמה

השלב האחרון בתהליך המורכב הזה, הוא ההשלמה. חברה שלך הרי תבין בסוף לבד שהוא לא בשבילה, ושמנסיך שכבר התרגלה לשם המשפחה שלו, הוא יחזור להיות אלמוני שנתעלם ממנו ברחוב. והכל יחזור להיות כמו שהיה. במקום שתבין לבד ותתאכזב, תתבאס ותאכל קילו גלידה, תעזרי לה בזה. אל תתני לה להבין את זה לבד, גם אם את פוחדת שזה יסכן את החברות ביניכן. בסוף היא תודה לך, וזה יהיה הרבה יותר חשוב מעוד בחור שבא והלך. עד שיגיע האחד הזה שכולנו נרצה שיישאר.

 

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך