יוצאים מהפרינדזון: כך תגרמי לו להפסיק להיות רק ידיד שלך

כולנו עברנו את הרגע הזה, שפתאום החבר הכי טוב שלנו, שחי איתנו שנים, יודע עלינו המון ויותר מידי ומחזיק את כל סודותינו הכמוסים- נראה לנו ממש שווה וקצת בא לנו עליו. אחרי השוק ההתחלתי וההכחשה המוחלטת מגיע רגע קטן של ניסיון להתמודד עם הבעיה, ולהבין שזאת ממש לא בעיה. מה עושים כדי להוציא אותו מהפרינדזון  והאם עושים בכלל משהו?

 

לפני שנתחיל, חשוב שתדעי שאת לא לבד! הרבה נשים חוות פתאום ובלי קשר למציאות, קראש על החבר הכי טוב. בטוח שזה תפס אותך לא מוכנה ברגע מיוחד שבו הרגשת שזה מי שחיפשת כל השנים. הבעיה היחידה והענקית היא שהוא יודע עלייך את כל הדברים שאסור שאף אחד יידע בחיים. אה, ושאתם עמוק בפרינדזון. וכדי לצאת משם לצערינו, הדרך ארוכה ומפותלת.

תני לו להרגיש מיוחד

בתור התחלה, אפשר לעשות מה שבנות יודעות לעשות הכי טוב- להשפיע על גברים באופן לא מודע. תנסי לשדר לידיד

( ידיד לשעבר ובויפרינד לעתיד) שאת מחפשת משהו אחר, משהו בסגנון שלו. תני לו להרגיש מיוחד, שווה וקצת לא ידיד כזה.

f2.jpg©vixendaily

אל תדברי יותר על בנים אחרים

עוד כלל חשוב הוא: אל תדברי יותר על בנים אחרים. זה בטוח קשה כי תפקידו העיקרי של ידיד טוב הוא לדבר על בנים אחרים ולעזור לך להבין לאיזו צרה אנחנו נכנסות כל פעם מחדש. אבל בשביל להפוך את הידיד למשהו קצת מעבר את חייבת "להקריב" את התפקיד החשוב הזה. תתני לו תחושה שסיימת לחפש בחוץ ועכשיו הגיע זמן למישהו מוכר, אהוב, בעצם מישהו כמוהו בדיוק.

פגישה אינטימית

משהו שיכול לעזור הוא שתנסו להיפגש רק שניכם, לבד. חוץ מהמפגשים של החבורה הגדולה שלכם, תקבעו לשבת קצת לבד. כששני אנשים יושבים בנפרד יש הרבה יותר שיתוף וכנות מאשר בשיחת סלון או בבר רועש ומלא בעשן. תגרמי לזה לקרות באלגנטיות, תראי לו שיש משמעות לזה שאתם יושבים לבד, ושזה לא סתם איזה רצון להתנתק מהשאר.

 

f1.jpg©vixendaily

תהי כנה איתו

הדבר החשוב ביותר בכל מערכת יחסים אפשרית, הוא כנות. עופי על זה, תגידי לו בדיוק מה את חושבת, בלי לפחד ובלי להסס. נכון שזה מסכן את החברות ביניכם, ושאחרי זה יכול להיות טיפונת מביך, אבל אם את באמת בעניין שלו שווה מאוד להקריב את זה. הרי תמיד קיימת האופציה שהוא יגיד כן.  מאוד משמעותי לשים את הקלפים על השולחן, במיוחד במקרה הרגיש הזה.

אחרי שעברנו על כל הדברים שחשוב לשים לב אליהם, אין מנוס חוץ מלומר בהצלחה. במידה וזה באמת מה שאת מרגישה, ואת שלמה עם זה באופן מלא, זה גם ישתקף בשיחה שלכם ויעזור לו לקבל את ההחלטה הנכונה. אל תפחדי, תגידי את שעל לבך, כנות תמיד משתלמת. לכי תדעי, אולי זה יהיה הסיפור שתספרו בחופה.

 

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך