מה יש בנשים איטלקיות שהופך אותן לכאלו חושניות?

איטליה היא אחת המדינות הנחשבות היפות ביותר בעולם, כאשר 'ארץ המגף', היא מקום שכיף לגלות בו תרבות מרתקת, אתרים היסטוריים, אומנות מרהיבה, ועוד, תוך שצפון איטליה הוא מקום קסום מלא באגמים רומנטיים ובנופים מקסימים, ודרום איטליה חושף ערי מטרופולין רוחשות חיים, אנשים וכמובן את הנשים שנחשבות החושניות ביותר בעולם. אבל מה יש בנשים איטלקיות שהפוך אותן לכה נחשקות?

 

השפה שלהן מתגלגלת על הלשון

השפה האיטלקית שמקורה ממשפחת השפות ההודו אירופאית, היא שפה מקסימה שמתגלגלת על הלשון והיא כזאת שכל המילים שנאמרות בה, גם אם מדובר במילים כמו 'ביוב', 'חומצה' ו'ניתוח מעקפים' נשמעות חושניות. השפה האיטלקית היא שפה רכה, שאותה דוברים 58 מיליון תושבים, שאחוז גדול מהם הוא נשים.

 

הן פשוט יודעות להתלבש

ארמאני, בולגארי, ברברי, ולנטינו גאראווני, גוצ'י, הוגו בוס, הרמס ועוד, הם רק חלק קטן מהמותגים הנחשקים שמקורם באיטליה, ואשר בזכותן הנשים האיטלקיות מתלבשות נהדר. נשים איטלקיות שלובשות אופנה עילית, הופכות לאלגנטיות ברגע, תוך שהטיפוח וההקפדה על המראה חיצוני הם חלק חשוב בהווייתן.

 

הן טבעיות יותר

נשים איטלקיות שומרות על המראה הטבעי שלהן. נשים כאלה, בין אם הן גרות בכפר או בעיר אינן מתאפרות בכבדות, הן לא מרבות לצבוע את שיערן והן נראות מושלמות כאשר הן יוצאות אל הרחוב או אל סיור בכפר בו הן מתגוררות (גם אם הן עושות זאת בכפכפים, מכנסיים קצרים ואופניים).

e1.jpg©rickzullo

 

המראה שלהן מיוחד ואותנטי

נשים איטלקיות הן בעלות מראה מיוחד ואותנטי. נשים איטלקיות גוברות על הדפוסים הרגילים של היופי שכוללים: שיער בהיר ועיניים כחולות ובאמצעות מראה בגוונים כהים יותר ושפתיים מושלמות: כובשות את עולם הדוגמנות בסערה תוך שהן מפגינות בטחון ומקסימום נתונים פיזיים מושלמים!

 

המראה שלהן לא כחוש ורזה מידי

פסטה, פיצה, קלצ'ונה ועוד, כולם מאכלים עתירי קלוריות ופחמימות שנחשבים לאוכל הפופולרי ביותר באיטליה. נשים איטלקיות אוהבות גם להכין את האוכל הזה וגם לאכול אותו, ולכן למרות היותן מהממות, הן עדיין אינן רזות מידי וכך הן בעצם משדרות מראה בריא וחושני.

e2.jpg©rickzullo

 

אז אם גם אתן רוצות להרגיש קצת איטליה בטוטאל לוק שלכן

זה הזמן להישאר טבעיות, לאכול טוב ולהתעדכן בכל הנוגע לאופנה אלגנטית ויצירת מראה נשי עדין וטבעי.

 

צפו: 12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם בחיי היום יום

צפו: סרטון המוטיבציה שישנה לכם את החיים

צפי: 5 דברים שלא כדאי לך לעשות בזמן מחזור

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך