רק במדינות הבאות תוכלו למצוא את הגברים הכי שווים בעולם!

מי שנוסע כל חייו בכל רחבי העולם וכותב על כך, דאג לדרג עבור מגזינים מקוונים את המדינות שבהן נמצאים הגברים הנאים ביותר בעולם.

אחת הדוגמאות למגזינים שבו דורגו הגברים הוא מגזין Insider Monkey אשר פרסם רשימה שבה ניתן למצוא את המדינות שבהן ישנם גברים שפשוט הורסים את הבריאות!

הסקירה נערכה באמצעות מתן נקודות לגברים שהתחרו בתחרויות שונות כמו 'מר עולם', 'הגבר האהוב ביותר', 'הגבר הפופולארי ביותר באינטרנט', 'הגבר בעל הנתונים הפיזיים הטובים ביותר', 'הגבר בעל החיוך המושלם' ועוד, כאשר המדרגים חילקו נקודות שהובילו לרשימה של 15 מדינות שמהם מגיעים הגברים היפים ביותר בעולם.

לכן ועל מנת שניתן יהיה להבין מהו היעד הבא שאליו כדאי לצאת לחופשה, זה הזמן לצפות ברשימה המלאה של הארצות שבהן ממתינים לנו גברים חתיכים במיוחד:

 

1. ברזיל

כנראה שהקרנבל האמיתי בברזיל מתרחש סביב הגברים הברזילאים. גברים ברזילאים זכו כמה וכמה פעמים בתחרויות 'מר אינטרנשיונאל' ו'מר עולם', כאשר לפי הדירוגים הגבוהים, ומקומם הראשון ברשימה: גברים ברזילאים הם כנראה הגברים הלוהטים ביותר בעולם.

 

A post shared by Marlon Teixeira (@marlontx) on

 

2. ויאטנם

ויאטנם היא מקום שבו ישנם נופים יפיפים, מחוזות מקסימים שניתן להגיע אליהם, ופסגות גבוהות שניתן לצפות מהן על הגברים הווייטנאמיים המעלפים. גברים ווייטנאמיים זכו בכמה תחרויות ביניהן: 'הגבר הפוטוגני ביותר', 'הפופולרי ביותר' ו'מר גלובל'.

 

A post shared by Ngo Tien Doan (@ngo_tien_doan) on

 

3. לבנון

גברים לבנונים זכו בתחרויות בינלאומיות כמה וכמה פעמים, מה שהופך אותם אולי לא כל כך נגישים עבורנו הישראלים, אבל בהחלט לגברים המדורגים במקומות הראשונים בעולם.

 

4. ונצואלה

גברים מוונצואלה זכו כמעט בכל התחרויות יופי, דוגמנות ועיצוב גוף שקיימות -מה הופך אותם למדורגים בין הגברים הראשונים ברשימה!

 

A post shared by Raúl Olivo "RO" (@raulolivo) on

 

5. הפיליפינים

גברים פיליפינים ידועים בחיוך המקסים שלהם, ובזכות הפופולריות שהן צוברים ברשת. בנוסף, ניצחונות בתחרויות כמו 'מר אינטרנשיונל' הופכים אותם לנחשקים יותר!

 

A post shared by Paolo Roldan (@juanpaoloroldan) on

 

6. הודו

גברים הודים זכו בתחרויות 'מר עולם' כמה וכמה פעמים, והם נחשבים גברים בעלי כריזמה ונוכחות, מה שהופך אותם לחתיכים אדירים!

 

7. סין

סין הוא לא רק מקום שממנו רוכשים בגדים בזול, אלא גם מקום שבו ניתן לשטוף את העיניים בגברים שווים במיוחד. ההופעות הפוטוגניות של הנציגים הסינים בתחרויות יופי הפכו אותם למנצחים בקטגוריות יופי וגוף שונות. והם אכן כאלה גם בעיננו.

 

A post shared by 王浩 (@wanghaowanghao) on

 

8. ספרד

נראה שהמצב הכלכלי בספרד והמלחמות הפנימיות של המדינה ממש לא משפיעות או גורמות לגברים הספרדים החתיכים לחץ או התבגרות מהירה, והם נראים יפים ורעננים תוך שהם זכו במגוון תחרויות כמו 'הגבר הכי פוטוגני', 'הדוגמן הטוב בעולם' ועוד.

 

A post shared by Jon Kortajarena (@kortajarenajon) on

 

9. שבדיה

גברים שוודים הם כאלה שזכו כמה וכמה פעמים בתחרויות יופי לגברים שהתרחשו במנהטן. הגברים בעלי העיניים הכחולות והעור הבהיר אך השזוף: מציבים את הרף גבוהה במיוחד.

 

A post shared by Joel Kinnaman (@joelkinnaman) on

 

10. דרום אפריקה

גברים אפריקאים הם כאלה אשר זוכים בקלות בקטגוריות של בניית גוף, והם מנצחים בתחרויות יופי בהינף יד. גברים בדרום אפריקה לא רק נראים טוב בתמונות, אלא גם בחיים האמתיים - מה שהופך אותם לנגישים ומקסימים יותר.

 

A post shared by Daniel João 👑 (@danieljoao_) on

 

11. מיאנמר

גברים חתיכים ממיאנמר זכו כמה פעמים בתחרויות גברים הפופולריים ביותר ברשת האינטרנט, כאשר הדוגמנים שבהם זכו לא מעט בתחרויות 'הדוגמן העולמי הטוב ביותר'.

 

A post shared by Marco Victor (@marco_mtyl) on

 

12. צ'כיה

גברים צ'כים נחשבים אהודים בכל העולם בעיקר שהם זוכים בתחרויות יופי עולמיות ובתחרויות שסוקרות דוגמנים פוטוגניים במיוחד. גברים צ'כים ניצחו בכמה וכמה קטגוריות של תחרויות יופי בעיקר בשנת 2016.

 

A post shared by Tomas Skoloudik (@tomasskoloudik) on

 

13. טורקיה

גברים טורקים נחשבים חתיכים ונאים והם זכו לא מעט בתחרויות יופי ועיצוב הגוף בשנת 1996 ואף לאחרונה.

 

A post shared by Serkan Cayoglu (@serkancayoglu) on

 

14. צרפת

הגברים הצרפתים זכו כמה פעמים בתחרויות 'מר עולם', ובתחרויות שסוקרות את הגברים האהובים ביותר. בנוסף, גברים צרפתיים נחשבים כאלה שזוכים בתחרויות עיצוב גוף, ולכן הם נכנסים לרשימה, ובגדול.

 

A post shared by Richard Deiss (@richarddeiss) on

 

15.דרום קוריאה

דרום קוריאה אמנם לא הייתה אחת המובילות בתוצאות הסקר, אבל היא בהחלט כיכבה בכל הנוגע לניקוד גבוה על שקיבלו הגברים על היותם דוגמנים הכי פוטוגניים, הגברים החביבים ביותר, והחכמים ביותר. מה שאומר ששכל, גובר על המראה חיצוני.  

 

A post shared by @leesoohyuk on

 

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?