הדברים שאף גבר לא יספר לך שהוא עשה או עושה

גם אם את בטוחה שאת מכירה את כל הרבדים השונים של הגבר שלך, יש כל מיני דברים שהוא יעשה, עשה או עושה בסתר ולעולם לא ירוץ לספר לך עליהם.

מדובר על כל מיני דברים שאו מביך אותו להודות שהוא אשכרה עושה אותם, או שאו פשוט ממש לא מעוניין שתדעי שהוא לוקח חלק בדברים שכאלה.

אז מצורפת כאן רשימה של כל הדברים הקטנים שאף גבר אף פעם לא יספר לך שהוא עשה או עושה.

 

1. מסתובב עירום בבית

לגברים יש קטע עם עירום, הם אוהבים להסתובב עירומים במיוחד כשהם לבד בבית. אז כשאת לא נמצאת, קחי בחשבון שסביר להניח שהוא אוכל, קורא, צופה בטלוויזיה ובעצם מעביר את רוב הזמן שלו בעירום, לפחות חלקי.

 

2. מבלה מלא זמן בשירותים

עוד משהו שרוב הגברים מאוד קשורים אליו, זה זמן האיכות שלהם על האסלה, לפחות בבקרים. אבל כל עוד את בסביבה, הם לא באמת יכולים לבלות שם יותר מעשר דקות או רבע שעה. רק שתדעי שכשאת לא בסביבה, הם יכולים להעביר שם זמן איכות ארוך מאוד שגם הולך ומתארך מאז שהמציאו את הסמארטפונים ואת הטאבלטים.

via GIPHY

 

3. נהנה מפורנו

גם אם הוא כבר לא עושה את זה יותר, כי הוא באמת מרגיש שאין לו צורך. קחי בחשבון שרוב הגברים הקיימים על הפלנטה הזו צפו או צופים בפורנו. יש להם איזושהי משיכה מוזרה לסרטי פורנו וככל שהם יותר הזויים, ככה הם נשאבים לזה יותר ויותר. כמובן שזה לא אומר שהם מאמינים למה שהם רואים שם, פשוט הם בטוח נהנו לצפות בזה מתישהו בחיים שלהם.

 

4. מדבר עם אמא שלו עלייך

סביר להניח שאף גבר לא יודה בזה בפנייך, אבל כמו שאנחנו מדברות עם אמא שלנו עליהם, תהיי בטוחה שהיו לא מעט פעמים בהן הוא דיבר עם אמא שלו עלייך. כי גם להם יש את הצורך לשתף ולהתלבט ביחד, ובגלל שאין סיכוי שהם אשכרה ינהלו שיחות כאלו עמוקות עם חברים שלהם, הוא ינצל את השיחות עם אמא לדבר גם עלייך.

 

5. עוקב אחרי האקסית שלו

כי גם הוא רוצה לדעת מה קורה איתה, או לפחות לדעת שהיא במקום פחות טוב משלו כיום. וכמובן כמונו גם הוא בדיוק כמוך היה שמח לגלות שהאקסית שלו הפכה פתאום למכוערת ממש, בדרך מסתורית כלשהי.

via GIPHY

 

6. אוכל דברים ממש דוחים

העצלנות הגברית בעניין של תזונה, יכולה להגיע לפעמים לרמות מפחידות. אז גם אם הוא עכשיו שומר על התזונה שלו, זה כנראה הרבה בזכותך. אבל לפחות בעבר כמו רבים אחרים, הוא שילב בין מזונות לא קשורים, סתם כי הם שכבו אחד ליד השני במקרר. גם אם היום הוא לא יודה בזה, זה עדיין נחשב מבחינתו די טעים.

 

7. בוכה בסתר

מאיזושהי סיבה גברים ממש מאמינים שבניגוד אלינו אין להם שום צורך לבכות ואם כבר, צריך לשמור את זה לאירועים מיוחדים. אבל כמונו, גם להם יש צורך לבכות מדי פעם ואל תתפלאי אם זה הגיע בסופו של דבר בזמן שהוא בכה בזמן שצפה לבד בלילה באיזה סרט עצוב בטלוויזיה.

via GIPHY

 

8. משתמש במוצרי קוסמטיקה

אולי כיום יש כבר לא מעט גברים שיודו בזה, אבל בשביל אחרים זה עדיין בגדר סוד. אבל לא מעט גברים השתמשו בקרם פנים או שטפו את הפנים בסבון מיוחד, כי כמונו הם רצו לשמור על העור שלהם בריא ונקי. כמובן שאת יכולה להיות בטוחה שברור שבזמן שהוא מבלה לבד במקלחת, הוא גם מנסה חלק ממוצרי הקוסמטיקה שלך.

 

9. שר בקולי קולות

אומנם שירה תוך כדי המקלחת או שטיפת כלים נחשבת למשהו יותר נשי, אז אין סיכוי שהוא אי פעם יודה בזה בפנייך. אבל אין גבר שלא נהנה גם הוא לשיר בקולי קולות בזמן שהוא מתקלח או מנקה את הבית. זה כמובן עוד לפני שדיברנו על בחירות שירי הפופ המפתיעות והטראשיות שהם מבצעים באופן מושלם.

 

10. מתגעגע אלייך

כן,גם אם הוא לא מודה בזה אבל בערבים בהם את יוצאת לבלות עם חברות שלך והוא נשאר לבד בבית, גם הוא לגמרי מתגעגע אלייך.

אז אומנם הוא אף פעם לא יספר לך שהוא עשה או עושה את הדברים האלה, אבל עכשיו כשאת יודעת, תחשבי מתי ואיך תוכלי להשתמש בזה.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?