דברים שנשים שונאות שגברים עושים במיטה והגיע הזמן שידעו

משחקים בין הסדינים יכולים לפעמים להיות קצת חמקמקים, הוא בטוח שהוא שהוא עושה הכל הכי נכון שהוא יכול ואפילו יותר ואת מרגישה שהוא ממש לא בכיוון. כי אין מה לעשות המנגנון הנשי והגברי עובד די שונה בקטע הזה, ולפעמים לגבר המסכן שמולך אין אפילו מושג שאו עושה משהו שאת לא כל כך אוהבת, או אפילו שונאת.

 

1. מתנהג כמו כוכב סרטים כחולים

הרגע הזה שאת מרגישה שהוא לגמרי מנסה לחקות תנוחות שהוא ראה באיזה סרט קולנוע במקרה הטוב, או בסרט כחול במקרה היותר רע. את מוצאת את עצמך כלואה באיזושהי פוזיציה ממש לא נוחה, שאין סיכוי שתוכלי גם איכשהו ליהנות ממנה.

 

2. הוא נותן לך הוראות

לא רק שהוא לא מנסה להבין או לברר מה את אוהבת ומה עושה לא טוב, באיזשהו שלב הוא גם מתחיל לחלק לך הוראות. "תעשי ככה", "בואי לפה" ועוד כל מיני פנינים... והשיא, שהוא גם מבקש שתצעקי ותקללי ועוד כל מיני שטויות בסגנון.

 

3. כשהוא פשוט מפסיק

הוא מגיע לשיא וגומר, אבל לך זה לפעמים לא לוקח כל כך מהר. אז במקום לנסות למשוך את זה עוד קצת או לפחות לנסות לענג אותך בדרכים אחרות, הוא פשוט מפסיק, זז הצידה ומשאיר אותך תלויה באוויר. ואם זה לא מספיק, הוא עוד דופק לך איזה מבט של "היה מדהים, הא?".

 

4. הוא בוהה בך

כשאתם כבר כן נמצאים בתנוחה נוחה ושאהובה עלייך ועל רוב הנשים, כך שאת מעליו. אבל במקום להביט בך באיזה מבט מגרה, לדבר או אפילו לצחקק איתך, הוא פשוט תוקע בך מבט ריק ובוהה בך וכל מה שנשאר לך זה לעצום את העיניים ולדמיין.

g3.jpg©metro

 

5. מבקש ממך לשים לו את הקונדום

לא רק שכל העניין הזה לא נעים גם לך ומוריד לך את ההנאה באיזה חמישים אחוז, הוא גם מבקש שאת זאת שתצטרכי להסתבך עם הדבר הגמיש והלא לביש הזה, במקום שנייה לעצור ולשים אותו בעצמו.

 

6. מושך את הזמן

יש את הרגע הזה שאת מרגישה שהעניינים ממש מתחילים לצבור תאוצה בשבילך, את נהנית מהקצב והמגע והוא מחליט לעצור. כי הוא פשוט מפחד לגמור לפנייך ורוצה לאפשר לך לגמור. הוא לא מבין שבזה הרגע לא רק שהוא לא מאפשר לך לגמור, אלא גם הוא גם די חרב את הכל בשבילך.

 

7. שהוא דוחף לך את הראש לכיוון האיבר שלו

במיוחד שמדובר על מישהו מזדמן שאחרי כמה דקות מחליט שזה לגיטימי פשוט לכוון אותך לכיוון האיבר שלו, בלי לשאול שאלות. אז לא רק שזה לגמרי מוציא את החשק לעשות את זה עכשיו, גם אם מאיזושהי סיבה זה כן יקרה, זה יהיה כל כך מאולץ שלא הוא ולא את תיהנו מזה.

 

8. הוא לא טורח להוריד את הגרביים

או את החולצה, או המכנסיים ולפעמים גם את התחתונים... זה פשוט מגיע לפעמים לרמות עצלות כאלה גבוהות שזה גורם לך להרגיש כאילו את שוכבת עכשיו עם איבר מהלך ולא עם גבר מושך ומפתה. כי כמו שהם רוצים להתענג עלינו, מן הסתם אם בחרנו בהם כנראה שגם אנחנו בעניין שלהם.

g1.jpg©metro

 

9. הפלקות, משיכות ועוד

ברור שרובינו אוהבות פליק פה ושם או איזה משיכה או צביטה קטנה. אבל דבר ראשון, זה די מתבקש והגיוני לנסות לברר את זה לפני שמתחילים להצליף. דבר שני, שההצלפות, ההפלקות והמשיכות האלה הופכים להיות אגרסיביים ותכופים מדי, את מרגישה שאת בזירת קרב ולא במיטה מפנקת ונעימה.

 

10. כשהוא דוחף אצבעות, איברים וחפצים אחרים

כן, זה די עושה את זה ללא מעט נשים, אבל למה זה נראה למישהו הגיוני לדחוף אצבעות או חלילה את האיבר שלך, או איזה חפץ שנראה לך לגיטימי למקומות מוצנעים ורגישים, ללא בקשת רשות וללא אזהרה. זה ממש לא הגיוני, יכול להיות ממש לא נעים ולפעמים גם די כואב ומה שבטוח זה לרוב רחוק מלהיות משהו מגרה...

 

11. תזמון לא נכון

שהם מנסים לרדת לך או להתחיל לחרמן אותך בזמנים הכי לא מתאימים. זה יכול להיות בבוקר שאת עוד הפוכה וממש צריכה לשירותים, או שנייה אחרי שאמרת לו שכואב לך הראש, או שבדיוק קיבלת מחזור. הרי תזמון זה הכל בחיים ושזה מגיע ברגעים שכאלה, זה לגמרי לא עושה חשק אפילו ליהפך.

 

 

12. כשאין לו כוח

הוא מת לשכב איתך עכשיו, אבל ממש אין לו כוח. אז הוא מנסה להתחיל לחרמן אותך אבל את מרגישה שהוא ממש לא משקיע או מתאמץ. הוא מנסה לגרום לך להיות מעליו, גם אם בא לך שהוא יפנק אותך עכשיו. או במקרים יותר קיצוניים, הוא מנסה כל מיני תנוחות מוזרות, שיאפשרו לו להמשיך לשכב תוך כדי ולא רק שאת לא נהנית, לפעמים את מרגישה שאת כמעט נחנקת מזה.

g2.jpg©metro

 

13. כשהוא מנסה לגרום לך להזדרז

שהוא עם הראש שלו בין הרגליים שלך ואת ממש מרגישה שהוא מנסה כל מיני טכניקות ושיטות, שנטו נועדו על מנת לגרום לך לגמור כמה שיותר מהר. לא רק שהוא לא מנסה להבין מה יעשה לך נעים עכשיו, הוא כל כך ממוקד במטרה שלו שאת ממש מרגישה שאין סיכוי שתוכלי לגמור בקרוב.

 

אז אם גם את שונאת שהוא עושה את הדברים האלה (ואחרים) במיטה, כדאי שפשוט תגידי לו. לצערנו אם אין היכרות אמיתית או לפחות שיח כנה על מה שעושה לך טוב, אין באמת סיכוי שהוא יכול להבין מה בדיוק את אוהבת. אז פעם הבאה שהוא ממש לא בכיוון במקום לשחק אותה כאילו הכל נהדר, אולי פשוט כדאי שתתחילי לדבר...

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?