החודש שבו נולדת יכול לגלות לך דברים שאפילו לא ידעת על עצמך

אין הסבר מדעי לזה, אבל נראה שאנשים שנולדו באותו החודש חולקים גם מעבר לחודש בו הם חוגגים את יום ההולדת גם כמה תכונות אופי דומות, במיוחד כמובן שמדובר על בני אותו המין.  

אז גלי מה משותף לך ולא עוד בנות שנולדו כמוך באותו החודש.

 

ינואר

בנות שנולדו בחודש ינואר, הן בעלות שאיפות גבוהות גם אם הן לרוב יהיו שמרניות ורציניות. בנוסף, בנות ינואר לפעמים יהיו ביקורתיות כלפי אחרים ולא כל כך אוהבות לשתף ברגשות שלהם. הן מעדיפות להיות באינטראקציה עם אנשים השווים להם ברמה האינטלקטואלית והן לרוב יתקשרו רק איתם, או עם מי ששותף להשקפות החיים שזהות לשלהן.

 

פברואר

בנות שנולדו בחודש פברואר הן רומנטיות למדי ויש לנהוג בהן בסבלנות עקב השינויים הבלתי צפויים במצב הרוח שלהן. השינויים הללו גם גורמים לכך שלא כולם תמיד יכולים להבין אותן והן מסוגלות לחשוב במונחים מופשטים ופועלות כמו נשמות חופשיות. בנוסף אין סיכוי שהן יסכימו לחזור למי שבגד בהם.

romantic woman

מרץ

בנות שנולדו בחודש מרץ הן לרוב כריזמטיות ומקסימות. בנות מרץ הן מסורות, נאמנות, אבל מצד שני מתקשות לאפשר לעצמן להתאהב. כשמרגיזים אותן הן יכולות להיות מאוד לא נעימות, אבל ביום יום הן נהדרות ונעימות לכל מי שסובב אותן.

 

אפריל

בנות שנולדו בחודש אפריל יודעות לתקשר עם אחרים בצורה טובה ולהגיע לנקודות עליהן הן רוצות לדבר בצורה יעילה ותמציתית. בנות אפריל נוטות להיות מעט קנאיות והן בעלות ביטחון עצמי נמוך מעט לפעמים, דבר שיכול להפוך אותן לרגישות. יש להן יכולת לגרום לאחרים להיות מאושרים, על ידי כך שהן פותחות את עצמן בפני מי שהן בוטחות בו ומשתפות ברגשות העמוקים והסודיים שלהן.

 

מאי

בנות שנולדו בחודש מאי הן עקשניות מאוד ולא מוותרות על העקרונות שלהן. נערות מאי פעמים רבות יהיו מאוד מושכות מבחינה פיזית, אבל מצד שני בכלל לא קלות. דבר שהופך אותן להיות די מאתגרות עבור הגברים שלהן. אבל מה שבטוח הן בלתי נשכחות ביופי, הרצון והחוזק שלהן.

 

יוני

בנות שנולדו בחודש יוני לרוב יהיו מסקרנות, יצירתיות ובעלות כישורי תקשורת טובים. לפעמים זה גורם להן לדבר לפני שהן חושבות והן בוטות בדברים שהן אומרות, לא מסתירות את הרגשות ואומרות מה שעל ליבן. הן בעלות רצונות חזקים, דבר שגורם להן לא מעט לשלוט בגברים שלהן.

 

יולי

בנות שנולדו בחודש יולי הן יפות, ישירות, חכמות ומסתוריות. הן נמנעות מסכסוכים ונוטות תמיד להיות כנות עם מי שמולן כבר מההתחלה, על מנת למנוע בלבולים בהמשך. אבל בגלל שהן כאלה, הן מצפות גם מאחרים להיות כנים כמותם.

 

אוגוסט

לבנות שנולדו בחודש אוגוסט יש נטייה להיות מרכז החיים והן בעלות לב גדול כלפי אחרים. בנות אוגוסט נוטות תמיד לנצח בוויכוחים והן מנסות להימנע מאנשים שיש להן מחלוקת איתן, כי הן צפויות להיכנס איתם לוויכוחים מיותרים. למרות זאת יש להן חוש הומור נהדר, הן אוהבות להיות במרכז תשומת הלב ומקבלות לא מעט תשומת לב גם מגברים. בגלל הכוח הרב שלהן, גברים רבים נשבים בקסמם.

heart

ספטמבר

בנות שנולדו בחודש ספטמבר הן מאוד ממושמעות, ידידותיות ויפות גם מבפנים וגם מבחוץ. הן נאמנות לעצמן ולכן לא יסלחו למי שיבגוד בהן ובמקרים חריגים אף יחפשו לנקום במי שפגע בהן. בנות ספטמבר לרוב יעדיפו להיות במערכת יחסים ארוכה ולכן יש להן ציפיות גבוהות ממי שאיתן.

 

אוקטובר

בנות שנולדו באוקטובר מאופיינות בקשת רגשות צרה, אך הן בעלות רמה גבוהה מאוד של אינטליגנציה. הן בעלות אופי חזק מאוד, אבל לפעמים בכלל שהן מפחדות להיות נבגדות הן שומרות את עצמן יותר מדי. פעמים רבות הן מושא לקנאה לנשים אחרות.

אישה חזקה

נובמבר

נשים שנולדו בנובמבר הן נשים חכמות מאוד, היכולות להבחין בחוסר יושר ואמינות ממרחק רב. אם תנסו להתעסק איתן תהיו בצרות, כי סביר להניח שתיתפסו. בנות נובמבר נוטות להיות מאוד דעתניות והן גם לרוב לא יהססו לומר זאת.

 

דצמבר

נשים שנולדו בדצמבר הן לרוב חסרות סובלנות, אבל למרות זאת הן תמיד יודעות איך לגרום לדברים לעבוד עבורן בסופו של דבר. הן מוקירות את מצבי הרוח החיוביים של מי שסובב אותן, פותחות את הלב שלהן עבורם, אך מאפשרות גם להשאיר קצת מקום לפגיעות.

אז אחרי שבדקתן את חודש הלידה שלכן, האם הוא באמת משקף דברים אמיתיים וכנים על עצמכן? נסי להשוות עם בנות אחרות שנולדו באותו החודש ובדקי האם אכן ישנם דברים שמשותפים לכולכן.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?