אם הוא עושה את הדברים הבאים הוא כנראה לא מוכן למערכת יחסים

זהו בנות. הפעם אחת ולתמיד נפתור את השאלה שתמיד נשארת ללא תשובה: האם הבחור שאת יוצאת איתו מנסה כל הזמן לברוח? ולא, לא ממך, אלא ממערכות יחסים. איך לזהות גברים כאלה ולעצור את זה בזמן? בכתבה הבאה.

כולנו תמיד עושות את ההליכה הזאת על קליפות של ביצים בדייטים הראשונים עם הבחור החדש. אתן מוצאות את עצמכן מסתירות הזמנות חתונה עם "פלוס בן זוג" על המעטפה, נמנעות מלהגיד את המילה חבר בכל סיטואציה אפשרית ומורידות לייקים מדפי פייסבוק של מעצבות שמלות כלה.

ואז אתן מרגישות משהו מוזר: הוא לא בדיוק מתלהב עד הסוף מכלום, כמו חבר אבל אדיש כזה, בקטע לא כיף. אבל מצד שני הוא נשאר. הוא לא ממש רגוע כשאתם מבלים, ולא נראה שכיף לו, אבל הוא לא הולך לשום מקום. הסימנים לתופעה מאוד ברורים: את יוצאת עם גבר שיש לו רגליים קרות.

 

תכנון לטווח ארוך

אם את שמה לב שהוא נמנע מלתכנן אירועים לטווח ארוך, דוחה תכנונים של חופשה לחו"ל בקיץ, לא רוצה ללכת להופעת זריחה במצדה ומתחמק מלהסביר למה, הגיע הזמן לקחת צעד אחורה. או לפחות לשאול אותו מה נסגר והאם הוא מתכוון להתעורר.

 

לא רוצה להיכנס לחיים החברתיים שלך

אם כל פעם שאת מציעה לו לעשות מפגש חברים, כדי שיבחנו את הסחורה ויאשרו אותו פנים מול פנים, את שוב נתקלת בשינוי נושא ובתירוץ מפגר- רגליים קרות. וכשמדובר בלהכיר את ההורים הרגליים הקרות האלה הופכות לאיגלו.

via GIPHY

 

קשה לו עם הפגנות חיבה

כנראה שהוא קצת מרוחק, לא מחזיק ידיים בציבור ובטח שלא מנסה עלייך איזה כינוי חיבה או שניים, ואם הבנת שהוא לא ביישן, האפשרות הפחות טובה היא שוב רגליים קרות. רצויה שיחת ניעור דחופה והודעה לפני פיטורין.

via GIPHY

 

סגור במצבים אינטימיים

כן, גם שם כנראה שיש בעיה. לגבר עם בעיית מחויבות קשה להיפתח גם כשמגיעים לחלק היותר מסקרן של הקשר- למיטה. תוכלי לשים לב שהוא לא מרוכז, לא מחובר ובטח שלא בא לקראתך. חשוב לוודא שלא מדובר בביישן כי אז זה טיפה יותר לגיטימי וזה יכול להשתפר.

 

לא מדבר בטלפון

אחד היתרונות המשמעותיים של שנות האלפיים הוא כמובן הטלפונים הניידים, ויותר חשוב- הוואטספ. ובוואטספ, כמו שכולנו יודעות, קל להסתיר רגשות ולהסתיר באופן כללי. כל העניין הזה הוא יתרון של ממש כשמדובר בגברים ששמים אותנו טיפה על אש קטנה: הם לא חייבים להיות כנים באמת, כי בוואטספ לא שמים לב לזה. אבל כשמתקדמים קצת בקשר נרצה קצת יותר, ולא מספיק להתכתב כמו ילדים בתיכון. אפשר לרמוז לו שיתחיל להתקדם ואם עדיין יש התנגדות אפשר להמשיך הלאה, כי קצת חבל לחכות.

via GIPHY

 

אם כל הסימנים חלים על בן הזוג הנוכחי שלכן, זה צריך להדליק לכן נורה אדומה בגודל של השמש. תעשו איזה שיחת ניעור לבחור המיועד, תבהירו לו שאתן לא מתכוונות להמתין לנצח, ושמגיע לכן הכי טוב שאפשר. ובמקרה שלנו, גבר שיש לו רגליים בטמפרטורת החדר.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?