משיכה בלבד או אהבת אמת? כך תדעי אם את באמת אוהבת אותו

בשביל שמערכת יחסים אמיתית תצליח לשרוד, היא  לרוב צריכה להיות בנויה ממשיכה מינית הדדית ואהבה עמוקה ומשמעותית בין שני הצדדים. אולם לפעמים אנחנו מוצאות את עצמנו נשאבות למערכות יחסים בעקבות משיכה מינית מטורפת, אבל שוכחות שחסר בה מרכיב חשוב ומשמעותי.

אם את נמצאת במערכת יחסים שכזו או פשוט לא בטוחה, שימי לב למספר סימנים שיכולים לעזור לך להבין אם את אכן אוהבת אותו, או שפשוט את נהנית לשכב איתו.

 

1. רוב הפעמים שאתם נפגשים אתם רק שוכבים

הרבה מאיתנו בטוחות לפעמים שאנחנו נמצאות במערכת יחסים טובה ואמיתית, אך ורק כי יש לנו חיי מין פעילים עם אותו הפרטנר תקופה ארוכה. אבל לפעמים זה ממש רחוק מהמציאות, כי אם באמת מה שאתם עושים במהלך המפגשים האלה הוא לבלות במיטה, כנראה שאתם לא באמת מאוהבים.

x1.png©tapoos

 

2. אתם נפגשים תמיד ממש מאוחר

נכון, כולנו עסוקות ולפעמים בשלבים יותר מוקדמים של הקשר, אנחנו לא מפנות את כל היום לבן הזוג החדש שלנו. אם את ממש לא יודעת מה הם החלקים בבית שלו שמוארים בשעות היום ומעולם לא חלקתם אפילו ארוחת בוקר משותפת, כנראה שאת נהנית בעיקר לשכב איתו.

 

3. אתם לא יוצאים

אם כל מה שאתם עושים זה לבלות בחדר השינה, גם אם זה אומר שאתם פשוט ישנים ביחד ולא יוצאים למסיבות או אירועים חברתיים, כנראה אין פה יותר מדי אהבה. שמאוהבים באמת, רוצים ליהנות אחד מהשני במגוון דרכים ולא רק בפן המיני.

x2.png©tapoos

 

4. אתם לא באמת מדברים

אם את לא באמת מכירה את השמות של החברים או בני המשפחה שלו ואף פעם לא באמת טרחת לברר עליהם כלום, כנראה שהוא לא ממלא את הראש והלב שלך באמת. אם אתם לא חולקים את הרגשות והמחשבות שלכם אחד עם השנייה, אז הוא כנראה עוד בחור שממש עושה לך טוב בפן הפיזי, אבל לא מחובר אלייך רגשית.

 

5. אתם נפגשים רק אצלך או אצלו

אם מאז הדייט הראשון שלכם נפגשתם רק אצלך או אצלו, כנראה שאתם מחפשים את המקום הכי נוח וזמין לשכב אחד עם השנייה ולא מנסים ליהנות גם בדרכים אחרות.

 

6. אתם לא מתכרבלים אחרי שאתם שוכבים

זוגות מאוהבים נהנים מזמן הכרבול והשינה ביחד, כמעט כמו מהאקט עצמו. אז אם כשאתם מסיימים הוא לרוב הולך, או נשאר לישון טרוק על המיטה במקרה הטוב וזה לגמרי בסדר מבחינתך, אז באמת כנאה שאתם לא באמת חולקים פה קשר אמיתי וקרוב.

 

7. לא תגעו אחד בשנייה בפומבי

גם אם כבר נתקלתם במקרה אחד בשנייה באיזשהו מקום ציבורי, סביר להניח שלא תגעו אחד בשנייה יותר וגם תישארו פחות או יותר כל אחד בשלו. כנראה שמה שמעניין אתכם אחד בשנייה, זה איך לשדרג את המהלכים במיטה ולא את מערכת היחסים.

x4.png©tapoos

 

8. הודעות מיניות ומפתות

אומנם אתם כן מתכתבים אחד עם השנייה לפעמים, אבל כל ההודעות שלכם הן הודעות מיניות ומפתות או לחלופין ממש גנריות. כנראה שבאמת הקשר שלכם סובב אך ורק סביב מפגשים מיניים, מתי הם יקרו ואיפה הם יתקיימו.

x3.png©tapoos

 

ברור שלמצוא מישהו שאת נהנית לשכב איתו, זה אחד הקריטריונים החשובים במציאת בן זוג אמיתי ורציני, אבל זה לא יכול להיות רק זה. כי כשיגיע מישהו נכון בשבילך, הוא גם ידע איך לפנק אותך במיטה אבל גם מה את מרגישה, אוהבת ורוצה. אז תזכרי את זה ותבדקי אם את נמצאת בקשר שכזה, אם זה טוב לך עכשיו תיהני מזה. אבל אם את מחפשת יותר, אולי כדאי לך להתחיל לחפש במקום אחר.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: