על פי מדענים: אלו הם 10 התכונות שממגנטות גברים לנשים

בכל הנוגע למראה הנשי, נראה כי ההעדפות של הגברים הינן סובייקטיביות מאד וזאת משום שיש גברים שאוהבים נשים מלאות, אחרים אוהבים נערות רזות, וישנם גברים שהמראה של האישה בכלל לא מעניין אותם, כמו תכונות האופי שאליהן גברים שמים לב.

עם זאת במחקר שנעשה על ידי מדענים שאספו נתונים ממדינות שונות אודות אלפי גברים ונשים, נמצא כי ישנם דברים שגברים שמים אליהם לב לא במודע - מה שהופך נשים למושכות ביותר בעיניהם.

אז מה הדברים שנשים עושות, ומהן התכונות הנשיות שגברים אוהבים? להלן הנתונים שנאספו לפי המדענים:

 

1.קול רך ודיבור נשי

מדענים מצאו כי גברים מעדיפים נשים שיש להן קול "נשי" גבוה. מרילין מונרו היא דוגמה מצוינת לקול האידיאלי. הקול הכי פחות אטרקטיבי בעיני גברים הוא קול צווחני כמו של קים קרדשיאן ושל אלן פייג' כאשר הסיבה לכך היא כי קולות נשיים גבוהים משויכים לנערות: מה שהופך את הנשים לאטרקטיביות יותר. לעומת זאת לנשים מבוגרות יש בדרך כלל קול חורק, מה שהופך אותן לפחות מושכות.

w1.jpg©brightside

 

2. גובה

זה נכון שגברים יעדיפו תמיד אישה אשר נמוכה מהם במקצת, אבל ישנם גברים שמעדיפים שהאישה שלהן תהיה גבוהה במיוחד, תוך שההבדל בינם לבין האישה יהיה כמה סנטימטרים בודדים בלבד.

w2.jpg©brightside

 

3. גיל

לעיתים קרובות אנו רואים זוגות שבהם גברים מבוגרים יותר מנשים, כאשר נראה שזה 'הסטטוס קוו' בכל הנוגע לזוגיות. עם זאת, ישנן דוגמאות מובהקות של זוגות שבהם האישה מבוגרת יותר, כאשר מדענים גילו שגברים לפני גיל 20 ואחרי 30 מעדיפים נשים בגילאי 24 ו-25 כפרטנריות במיטה.

w3.jpg©brightside

 

4. צבע עיניים

מדענים מאוניברסיטת טרומסו בנורבגיה טוענים כי גברים כחולי עיניים מעדיפים נשים כחולות עיניים. לדברי החוקרים, זה בגלל הרצון של הגברים לקבל גם ילדים כחולי עיניים. מהצד השני של המתרס נמצא כי גברים עם עיניים חומות וירוקות נוטים לא להעדיף נשים כחולות עיניים, וזאת למרות שההעדפה של גברים תכולי עיניים שנראית הגיונית יותר בשל הרצון לקבל ילד עם עיניים כחולות, למרות שלעיתים גם אם לשני ההורים יש עיניים כחולות, ילדם עדיין יכול להיוולד עם עיניים חומות.

w4.jpg©brightside

 

5. איפור

מחקר משנת 2014 טוען כי גברים מעדיפים נשים המשתמשות באיפור בינוני. הדבר הכי מוזר הוא כי נשים לא ממש אוהבת להתהדר באיפור בינוני או בהיר, אך משום שהן יודעות שגברים אוהבים את זה, הן עושות זאת לעיתים קרובות.

w5.jpg©brightside

 

6. מותניים וירכיים בעלות פרופורציות נכונות

ד"ר קארי פיצג'רלד, פסיכולוגית מאוניברסיטת דרום קרולינה בבופורט ועמיתיה ערכו מחקר והגיעו למסקנה כי גברים יודעים לזהות יחס טוב בין המותניים לירכיים, מה שנראה אטרקטיבי בעיניהם. לדברי מומחים, דוגמניות כמו קייט מוס וקלי ברוק, שחקניות כמו מרילין מונרו וג'סיקה אלבה, הן כאלה שיש להן פרופורציות מעולות! וזאת למרות שצורת הגוף שלהן שונה.

w6.jpg©brightside

 

7. קשתית עין עבה

מאיזה שהיא סיבה מוזרה גברים אוהבים נשים בעלות קשתית עין עבה. אולי לגברים זה מזכיר משהו צעיר ונשים צעירות, אבל בכל מקרה אלה אחת המסקנות שהגיעו אליהן במחקר.

w7.jpg©brightside

 

8. שיער בלונדיני

מדענים מצרפת ניהלו מחקר שהראה אילו נשים מוזמנות לרקוד במועדוני לילה לעיתים קרובות יותר: בלונדיניות, בעלות שיער חום או אדומות שיער. המסקנה הייתה שגברים מזמינים בלונדיניות לעתים קרובות יותר מאחרים. את המקום השני לקחו ברונטיות, ונשים אדומות שיער היו פחות מושכות בעיני גברים.  המדענים הגיעו למסקנה שזה לא בגלל הצבע עצמו, אלא בשל השילוב של השיער עם צבע עורה של האישה. לכן, צבע העור של רוב הנשים אדומות השיער נמצא לפחות אטרקטיבי בעיני גברים

w8.jpg©brightside

 

9. אורך הרגליים

הפסיכולוג קליני ליאון זלצר ביצע מחקר ופורומים מקוונים רבים כדי להבין מהו אורך הרגל שנחשב אטרקטיבי בעיני גברים. הוא הגיע למסקנה שגברים מעדיפים נשים עם רגליים ארוכות יותר. הצהרה זו אינה סותרת את העובדה שגברים אוהבים נשים שאינן גבוהות, אך בתנאי שרגליהן נראות ארוכות ביחס לגוף.

w9.jpg©brightside

 

10. יציבה נכונה

מותן מעט מעוגל, גב זקוף וזווית נכונה בעת ההליכה נחשבים מאד מושכים בעיני גברים. בממוצע, הזווית בין הגב הישבן צריך להיות על 45.5 מעלות כאשר זווית זאת נחשבת בעיני גברים כקימור אטרקטיבי.

w90.jpg©brightside

 

אז גם אם מחקרים גילו דבר זה או אחר, אנו מאמינים כי מלבד יופי מחיצוני ישנו גם יופי פנימי, ואנו יודעים כי כל אישה מושכת בדרכה הייחודית.

מלבד זאת חשוב לקחת בחשבון כי ישנם גברים שלא מיישרים קו עם מחשבותיהם של גברים אחרים, ולכן אסור לך לפחד, וכדאי להיות פשוט מי שאת!

אהבת? או שאולי התעצבנת? בואי לספר לנו מה עושה לך את זה בגברים!

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?