לטנגו צריך שניים: כך גם את תתחילי ליהנות במיטה

הגיע הזמן לדבר על נושא כאוב לרוב המין הנשי בעולם: לא כל הנשים נהנות בזמן מגע מיני, לא משנה איזה סוג וכמה הן אוהבות את הפרטנר. לקראת השנה האזרחית החדשה, הגיע הזמן לשינוי:

כולן מכירות את זה שכיף במיטה, ונעים ונחמד, אבל את לא מרגישה שחייך התחלקו ללפני ואחרי הרגע הכל כך מרגש הזה? שהיה "רק" בסדר? ושלא היו את הזיקוקים האלה ששמעתן מחברות, את הניצוצות ואת כל מה שהייתן אמורות להרגיש?

אם כן, הנה כמה כללים שיעזרו לכן להפוך את ה"סבבה" ל"OMG" ולהתחיל ליהנות במיטה :

 

תגידי לו מה את אוהבת

כנות חשובה בכל מערכת יחסים, בין בני זוג, חברים קרובים ואפילו עם פרטנר של לילה או שניים. תעדכני אותו מה נעים לך, מה את לא סובלת ומה הקווים האדומים שלך. אחרי שיחת הגדרת המטרות הזאת, תראי שזה ישתפר.

 

תנקי את הראש

אין מה לעשות, אבל לשכב עם הפרטנר שלך בסוף יום זאת לא הדאגה היחידה שלך. עבודה, משפחה, ילדים, דד ליינים, כולם יושבים אצלך בראש, גם ברגע האמת. שימי לב שאת לא מנסה לסגור פינות של העבודה בזמן הרגעים המיוחדים שלך, כי את לא תתרכזי, ובטח שלא הוא, מה שיגרום לשניכם לחוסר ריכוז. תעשי לך רשימה קטנה של "לא לשכוח" לפני שעוברים לחדר המיטות וככה תיכנסי עם ראש נקי.

 

אל תבואי בגישה שלילית

מחשבה יוצרת מציאות. ומחשבה שיהיה גרוע, מובילה לזה שיהיה גרוע אפילו יותר. אל תשללי לפני שתנסי, נתקי את הציניות והשיפוטיות, ותני לו הזדמנות להוכיח שהוא היה שווה את השעתיים האלה, גם אם בסוף זה לא כל כך נכון.

via GIPHY

 

אפשר לחכות

במידה וזה לא בעלך או בן זוג של שנים, אם לא בא לך עדיין לעבור שלב זה ממש בסדר לחכות. כשמנסים גם אם לא כל כך רוצים זה לא נעים, וממש לא כיף. אפשר גם לדבר על זה ולהסביר מה מפריע. אם את שלמה עם ההחלטה, בטוח שבחרת נכון.

 

פתיחות זה המפתח

למרות שזאת עצה מאוד מסובכת בחיים האמיתיים, תנסי להתחבר לווייבים של הפרטנר המיועד שלך, אל תתביישי ותבטאי את עצמך כמו שרק את יודעת. כשלא מרגישים מבוכה הכל הרבה יותר נחמד, בטוח שהוא ישמח מזה.

via GIPHY

 

תראי שהשקעת

אל תיפגשי איתו עם חולצת "סוף טירונות מחנה 80" וקוקו של ניקיונות שישי. תראי לו שבא לך לראות אותו, ושאת כאן מרצונך. פחות מגניב שיחשוב שבאת סתם כי היה לי משעמם. ככה גם הוא ישקיע, ואת תהני יותר. 

עכשיו את מוכנה לצאת לדרך ולשפר במו ידייך את חיי המין שלך ויפה שעה אחת קודם.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?