לא מתחילים איתך? הדברים שמושכים גברים שכדאי לך לאמץ

הרגע הזה שבו אנו מתקלחות, מתלבשות ושמות פעמינו לבר השכונתי הקרוב - הוא רגע שכל אחת מאתנו רוצה להפיק ממנו משהו, בין אם מדובר בבילוי עם חברות, ביציאה מהבית להתרעננות, עד לרצון ליהנות מאלכוהול איכותי: כאשר אחת המטרות החשובות של חלקינו הגדול היא למשוך את תשומת הלב הגברית לעברינו, עם רצון עמוק שמשהו טוב יצא מהערב הזה.

עם זאת ולמרות ההתארגנות ליציאה שכללה: הסרת שיער בכל הגוף, ריתוך השיער לשיער חלק באמצעות פן, והליכה עם נעלי עקב שכל צעד בתוכן משול לשבירת אצבע: רבות עדיין מוצאת את עצמן חסרות בטחון ולא בדיוק מחוזרת אחרי הגברים בבר – מה שגורם להכריז על וויתור כללי על יציאות בערב, ובילוי חיים שלמים של בדידות מול הטלוויזיה (למרות שאחרי שבוע אנחנו שוב חוזרות אל הבר).

אז כיצד אפשר לשנות את פני הדברים? וכיצד את יכולה להיות זאת שכולם שמים אליה לב ורוצים בקרבתה? כמה טיפים מעודדים בהמשך.

 

בחרי בלבוש אלגנטי ונוח

המשפט 'את הכי יפה שנוח לך' הוא משפט כל כך נכון בעיקר כאשר אנו רוצות להרגיש מלאות בטחון, יציבות וזקופות. זה נכון ששמלת המיני השחורה הצמודה ונעלי הסטילטו שלך נראות הבחירה החושנית ביותר וזאת שתמשוך הכי הרבה תשומת לב במהלך הערב. אבל אם את רוצה לקבל תשומת לב מגברים אמתיים וכאלה שבאמת רוצים להכיר אותך, לבוש אלגנטי של ג'ינס בעל גזרה מחמיאה, בתוספת גופיה שחורה, או אפילו סוודר אלגנטי שחור ונעליים שטוחות - יהפכו אותך לקלאסית, יפה ועדינה וכמובן שהם יאפשרו לך ליהנות מערב ללא מעידות, או צעידת ברווז מביכה.

 

אל תגזימי עם האיפור

גברים אוהבים נשים שפניהן אינן מכוסות באיפור כבד, ולכן כאשר את יוצאת אל בילוי לילי חשוב לא להרבות באיפור, ואין זה משנה ש"לילה וגם ככה לא רואים!"  כי את כמויות המייק אפ שמרחת על פנייך, רואים בהחלט, ואף נרתעים.

כדי להראות מושכת וטבעית, רכשי מייק אפ בעל כיסוי בינוני ושמתאים לגוון עורך ואינו נראה כמו מסכה. כעת לאחר הנחת כמות מייק אפ סבירה, בחרי בהדגשת העיניים או השפתיים, ואף פעם לא שניהם יחד, וזאת משום שאז את מגזימה באיפור שרק מקנה לך מראה לא נקי ומבוגר.

אם שיערך נראה רע, וותרי על הפן או על הבייביליס, ואספי את השיער בצורה מרושלת לפקעת שתמשוך תשומת לב אל צווארך.

 

השתחררי

הפסיקי לקוות, לחפש, להתרגש מכל מבט, ופשוט השתחררי. הזמיני לך משקאות שאת אוהבת, זרמי עם המוזיקה ועם החברות והחברים אשר לצידך, והתנהגי ממש כמו שאת בחיי היום יום. בכך תוכלי ליהנות ממעיין הילה שתסבוב אותך במהלך כל הערב ותמשוך אלייך את גבר חלומותייך בדיוק כשאת לא מצפה לכך.

via GIPHY

 

הזמיני את אותו המשקה במשך כל הערב

אם את אוהבת לשתות אבל מסיימת כל בילוי מול האסלה (מה שממש לא מושך גברים), חשוב שתבחרי משקה אחד ותיצמדי איליו במשך כל הערב. שתיית משקה מסוג אחד תקנה לך בדיוק את מצב הרוח הטוב שאת רוצה להיות בו מבלי שתקבלי תשומת לב לא רצויה מאנשים שיכנו אותך 'הבחורה השיכורה שהקיאה'.

 

חייכי לאנשים שמסביבך

אל תהיי סנובית ומתנשאת, אף אחד לא אוהב את זה. חייכי לאנשים סביבך, היי חברותית ומנומסת, ובכך תוכלי למשוך אלייך אנרגיה חיובית.

via GIPHY

 

התרכזי במוזיקה ובהנאה שלך

תיהני. אל תצאי לבלות רק כדי להכיר בן זוג. צאי כדי לשתות, לנשום אוויר, לצחוק עם חברים וחברות, לרקוד ולהשתחרר. בכך, אם תכירי בחור נחמד זה יהיה פושט תוספת נעימה לערב מושלם!  

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?