10 דברים לא מסובכים שכל אישה רוצה במיטה

לכל אחד ישנם צרכים שונים בזמן קיום יחסים, אבל יש כמה דברים שהם די אוניברסליים, ולכן חשוב שגברים ידעו שאם הם רוצים לספק את האישה במיטה, זה הזמן להתחיל להכיר כמה דברים פשוטים שנשים רוצות  שבכלל לא קשה ליישם:

 

1.  השקעה

כאשר אתה שוכב עם אישה אתה כבד לא לבד, ולכן חשוב להיות פרטנר מעולה. אתה מוכרח להבין כי לא מדובר רק ב'גוף' שאתה נמצא במחיצתו, אלא כי אתה נמצא עם אישה שעלייך לספק, לעשות מאמץ כדי להבין אותה, ולגרום לה להנאה. אם תשים לב לצרכים של האישה שאתך, אנו בטוחים שבסוף היחסים תזכה למחמאות על ביצועייך.  

 

2. יחסים מוגנים

נשים רוצות להיות ב'ראש שקט' בכל הנוגע להגנה בזמן קיום יחסי מין. רכוש חבילת קונדומים דקים ואיכותיים ותוכל ליהנות מיחסים ללא לחצים או בקשות שקוטעות את רצף האקט. 

via GIPHY

 

3. אור-גזמה!

יחסים לא צריכים להיגמר מיד עם הגעתו של הגבר לשיא. היחסים יכולים להמשך עוד ועוד עד שהאישה שעמה אתה שוכב מגיעה גם היא לשיא שלה והופכת ל: יותר ממרוצה.

 

4. תקשורת

זה נכון שבזמן היחסים לא ממש עולות לך מחשבות אינטלקטואליות לראש, אבל מעט תקשורת שכוללת מחמאות, משפטים בעלי אופי מיני ותשוקתי, ומילות אהבה, תמיד יכולים להיות תוספת נחמדה.

 

5. מיטה נקיה

שכבות של זיעה, זוהמה, הפרשות וסדינים לא נקיים זה  משהו שלא עושה את זה למרבית הנשים, ולכן אם יש לך דייט לוהט, לפחות החלף את הסדינים.

 

6. מטען טלפון פנוי

נשים רוצות שהנייד שלהם יהיה זמין עבורן בין אם הן רוצות לשמוע מוזיקה שהן אוהבות בזמן האקט המיני, לבין אם הן רוצות שבתשע וחצי דקות של יחסי המין הנייד שלהן יוטען.

 

7. משחק מקדים

קח את הזמן שלך ליהנות עם בת הזוג במשחק מקדים. לטפו אחד את השנייה, העניקו עיסויים והתמזמזו בלהט. המטרה של היחסים היא לא רק הגעה לגמירה אלא גם עינוג הדדי והבעת חום וקרבה.

via GIPHY

 

8. תוריד גרביים!

בבקשה, הסיר את הגרביים לפני האקט. זה פשוט כל כך מוזר לראות מישהו עירום אבל עדיין לובש גרביים, וזה יכול לעורר צחוק במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב פשוט להיות דוחה.

 

9. ציפיות ריאליסטיות

סרטי פורנו הם לא דבר שניתן להשוות אליהם יחסים בריאים ונורמליים בין בני זוג, אז בבקשה תוריד ציפיות ונסה להתרכז באקט האנושי  שאתם מקיימים.

 

10. חדירה עמוקה

אל נא תשכח את הסיבה שלשמה התכנסתם והיא חדירה עמוקה, מלאת תשוקה וכזאת שתביא אותך ואת בת הזוג למקומות חדשים ומספקים.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?