50 גוונים של ורוד: האישה המטורפת הזו חיה את החיים שלה רק בוורוד!

הזמרת, השחקנית והסופרת, ילידת טקסס, היא אישה שחיה בבועה ורודה, כאשר כל פריט בחייה הוא ורוד. 

שמה של האישה הוא קיטי קאן שרה, אשר החליטה כי היא מקיפה את חייה בוורוד, החל מהקומקום שבמטבח שלה ועד לשערה, לבגדים שלה, לקיר חדר השינה שלה, לחפצים שלה – כאשר כל הקיום שלה מתרכז סביב גוונים ורדים, גווני סלמון, ורוד ניאון, ופוקסיה!
בשל הצבעים הוורודים שהיא מוקפת בהם מכל עבר, שרה מפגינה מקסימום נוכחות וזאת בשל המראה היוצא דופן שלה אותו היא חושפת בהופעות טלוויזיה, קליפים, סרטוני ווידאו ועוד. 

את האובססיה שלה לוורוד כי מסבירה באהבתה לציפורי פלמינגו, ומכרומטיות: "יש אנשים מסוימים שעושים את זה וחיים את החיים שלכם בצבע אחד.  אני אשמח באחד הימים לדבר עם אחרים על אהבה לצבע אחד, ולהפיק את הסרט התיעודי שלי על מונוכרומטיות" היא מסבירה. 

זה נכון שיש אנשים שאוהבים להיצמד לצבע אחד בלבוש שלהם או בבחירות של חפצים בצבעים שונים כמו: שחור, סגול , לבן ועוד, אבל שרה לקחה את האהבה לצבע צעד אחד קדימה: 
 

"אני פשוט אוהבת את זה, זה עושה אותי מאושרת, ואני תמיד חושבת: למה לא להקיף את עצמך במה שעושה אותך מאושר ומעניק לך שמחה? הרי חיים רק פעם אחת, אז תעשה מה שאתה אוהב ובטא את עצמך כמו שאתה רוצה" היא צייצה .
 

מקור אהבתה של שרה לבצע הוורוד הינו בשנת 1980, כאשר היא זרקה כל מה שלא תאם את הצבע האהוב עליה. אחרי שעברה להוליווד, לא לקח זמן רב עד שהיא הפכה להיות 'הגברת בוורוד' של הוליווד: 
 

"המראה שלי נראה לעין די מהר, " היא הסבירה. "הייתי פשוט הולכת ברחוב ואנשים היו אומרים 'היי, יש לנו סרט שאנחנו רוצים אותך בו שאנו בטוחים שתהיי בו נפלאה, האם תרצי להשתתף בו' ?" 

כעת לשרה יש יותר מ -45 אלף עוקבים באינסטגרם, ויותר מ 3,800 עוקבים בטוויטר, כאשר רוב העוקבים הן נשים או אנשים מהקהילה הגאה. 

"שרה היא קרן של אור שמש ורוד", אמרה צלמת האופנה אלן פון אונוורת' שעבדה עם כולם ממדונה עד לג'נט ג'קסון. "אני אוהבת את האופן שבו היא יוצרת עם הצבע וחומרי הגלם השונים את עולם הפנטזיה שלה, היא נוטפת פוזיטיביות, נדיבות ואושר!" 
 

אהבתה של שרה לצבע וורוד תפסה את תשומת הלב העולמית בעיקר שהאובססיה שלה לוורוד גרמה לה להפוך את הכלבה שלה מיס K לכלבה בצבע וורוד לאחר שהשתמשה בצבעים שעשויים מסלק. 
 
שרה ומיס K נתנו הופעות אורח במגוון סרטים כמו 'הצ'יוואווה מבוורלי הילס 2', בעוד שעד היום התקשורת לא יכולה להתגבר על האישה בוורוד! 
 

"אין לי עבודה קבועה, אבל אני תומכת בעצמי עם הוורוד שלי", אמרה שרה. כאשר היא חושפת מידי פעם את דירתה לצילומים שמשמשת אמנים רבים ומפורסמים כמו פריס הילטון, רובי רוז, ואפילו את הלהקה החדשה של דאף מק'גאן, , שהשתמשה בדירה לקליפ. 

הדירה הוורודה של שרה היא דירת חדר נעימה בבניין בשדרות סנטה מוניקה, שנראית כמו בית בובות של ברבי. הבית הוורוד מופיע בסרטוני מוסיקה שונים שבהם שרה גם כיכבה. אחד מהקליפים הידועים שלה הוא קליפ עם הזמרת ביונסה שהסכימה לצלם קליפ בדירה של שרה, מה שהיא מספרת שעזר לה לשלם את שכר הדירה. 

עבור שרה, כל העניין של חיים בוורוד מסייע לה לעודד חיובית ולהביא חיוביות אל תוך חייה: "החיים שלי הם כמו 50 גוונים של וורוד" היא סיפרה עם קריצה "הצבע רק גורם לאנשים להיות מאושרים, ומצייר את העולם בצורה חיובית, אז למה לא להיות פלמינגו בלהקה של יונים?! " היא מסכמת.