הדוגמנית שמשגעת את עולם האופנה ולא מתביישת בגיל שלה

פרסומות נוטות לעתים קרובות להציג נשים צעירות ומושכות על מנת לשווק מוצרים. אבל האמת היא, שכל בני האדם בכל גיל ובכל גודל - הם פשוט יפים.
 
יזימה רוסי היא דוגמנית בת 61 שהפכה להיות הפנים החדשות של חברת בגדי הים דרסלין. החברה היא חנות מקוונת למכירת בגדי ים אשר עובדת בשיתוף עם בית הלבשה תחתונה. חברת בגדי הים בחרה ברוסי לפרזנטורית שלהם בשל האלגנטיות והחן שהיא משדרת.

61
 

על הבחירה ברוסי, מספר ברוק טיילור קורסיה, מייסד דרזלין "זוהי אישה אשר מקרינה בריאות וחיוניות. היא בטוחה בעצמה, היא אמנית ויזואלית, היא מטפלת בעצמה, ונראית מלאת אינטליגנציה וביטחון - מה שגורם לה לזרוח!"
 

יזימה רוסי נולדה בצרפת וגדלה בקרסיקה, והיא טוענת שהבריאות שלה מגיעה בעיקר בשל הרגלי אכילה טובים:  "אין סוד גדול ", היא סיפרה לסנדיי טיימס. "כל מה שעשיתי הוא לאכול מזון אורגני - הרבה לפני שזה הפך טרנדי."

דוגמנית
 

עוד מציינת רוסי כי כדי לשמור על טיפוח גופה היא מורחת שמן זית על עורה ושערה, משפשפת את עורה בסוכר עם שמן זית ואוכלת אבוקדו בכל יום יחד עם בשר אורגני ודגים טריים.
 

הרגלי האכילה הבריאים שלה הם מקור השראה לרבים, כאשר רוסי מוכיחה כי הגיל הוא רק מספר!

דוגמנית
 

אז אם אתם צעירים או מבוגרים, כעת באמצעות הכתבה הזאת שמוכיחה שיופי אינו תלוי בגיל – אתם יכולים לקבל מסר חשוב ולהתחיל לחיות חיים מאושרים ובריאים.