אם את עושה את הדברים הבאים, כנראה שבן הזוג שלך לא טוב עבורך

אהבה היא תחושה חזקה הגורמת לנו להרגיש הכי ברות מזל בעולם, כשיש לצידנו את הבן אדם הנכון. אבל לפעמים מי שלצידנו, לא כל כך טוב עבורנו, אבל אנחנו כל כך שבויות באהבה שאנחנו מנסות להתעלם מכל נורות האזהרה.בדקי אם גם את מקבלת סימנים על כך שבן הזוג שלך פחות טוב בשבילך ואפילו לא שמה לב אליהם:

1. את משכנעת את עצמך שהוא אוהב אותך

ss1.png

דמייני את הסיטואציה הבאה: את יושבת בפארק ורואה מולך זוג מאושר ומאוהב. האם זה ישר גורם לך לחשוב על בן הזוג שלך ועל כל הדברים הנחמדים והספונטניים שהוא עשה בשבילך? נסי לשים לב למה באמת הלב שלך מסמן לך, האם הוא באמת אוהב אותך או שאת רק משכנעת את עצמך בזה? נסי להתייחס לזה כאל סוג של מבחן, כי בסופו של דבר את יודעת עמוק בפנים את התשובה.

2. את פועלת מתוך פחד

מערכות יחסים טובות ובריאות לא יכולות להמשיך להתקיים אך ורק על בסיס פחד. אם את חייה את היומיום שלך מתוך פחד לאכזב את בן הזוג שלך או שזה יגרום לסיום הקשר, זה הסימן שלך לעזוב. לעומת זאת, אם את מתעוררת בבוקר בדחף לעשות את מה שאת אוהבת ורוצה, כי בן הזוג שלך מעודד ותומך בך בכך, אל תעזבי אותו לעולם.

3. את מרגישה חסרת ביטחון

האם את תמיד בודקת אם הוי בהודעת הוואטס אפ ששלחת לו כבר הפך לכחול? או לא מבינה למה לוקח לו 4 שעות לענות להודעה שלך מהבוקר?
אם את מרגישה חסרת ביטחון בנוגע לקשר שלכם ואת תמיד מפחדת שהוא ימצא מישהו אחר, אז
כדאי ממש שתיקחי צעד אחד אחורה.
מערכות יחסים ללא אמון, הן מערכות יחסים ללא סיכוי אמיתי. זה מאוד קל להתאהב, אך להתאהב באדם הנכון שיגרום לך להרגיש בטוחה בקשר יכול לפעמים להיות קצת יותר מורכב.

4. את שופטת את עצמך בעיניים שלו

אם את מרגישה שאת מחפשת את האישור של בן הזוג שלך בכל צעד שאת עושה, כנראה שאת נמצאת במקום הלא נכון. מערכת יחסים טובה, צריכה לאפשר לך את החופש לחפש את עצמך ולא להרגיש ששופטים אותך בכל צעד או מילה. ואם את מרגישה שהמבט שלך כלפי עצמך, מושפע מהמבט השיפוטי שלו, את ממש חייבת להתרחק ממנו.

5. את מרגישה מתח כשהוא בסביבה

ss2.png

ביום- יום העמוס והמתוח בו אנחנו חיות, בן הזוג שלנו צריך להשרות עלינו רוגע ושלווה. אם כשאת נמצאת בסביבת בן הזוג שלך את תמיד מרגישה מתוחה ולא נינוחה, זה בהחלט לא מצב שהיית רוצה להישאר בו למשך זמן או בכלל. אם לא תצליחי להרגיש נינוחה ורגועה בזוגיות שלך, לעולם לא תוכלי להפוך אותה למלוכדת והרמונית באמת.

6. כל שיחה וכל מעשה הופכים לדרמה של ממש

אם כל מילה שהוא מוציא מהפה, או כל מעשה שהוא עושה הופכים למלודרמה אמיתית, כי אין לך אף פעם מושג מה הוא באמת רוצה, כנראה שהוא פשוט לא טוב בשבילך. נסי לתאר לעצמך חיים שלמים שכאלה, שכל מילה או פעולה שהוא שלו יכניסו אותך למתח או חרדה, האם היית מוכנה לחיות חיים עטופי מסתורין שכאלה?
אם התשובה היא לא, כנראה שהגיע הזמן לחתוך מהקשר הזה.

 

7. את עוקבת אחרי כל פעולה שלו

sss4.png

ברור שכולנו רוצות לדעת מה קורה עם בן הזוג שלנו, איפה הוא היה ועם מי הוא בילה, זה לגמרי חלק ממערכת יחסים תקינה. אבל אם את מוצאת את עצמך עוקבת אחריו על בסיס יום-יומי, מנסה להבין היכן הוא היה או עם מי הוא בילה, זה לגמרי צריך להיות סימן אדום ומדאיג עבורך. אם את לא מרגישה שאת יכולה לגמרי לסמוך על בן הזוג שלך, את לא צריכה להיות איתו.

8. כל החיים שלך סובבים סביבו

אם כל החיים שלך הפכו להיות תלויים בו ובמה שמרכיב את החיים שלו, מבלי להתחשב בצרכים וברצונות שלך זה ממש לא בריא בשבילך. זה ברור שהחיים שלנו משתנים לפעמים מהקצה לקצה בעקבות מערכות יחסים, אבל אנחנו חייבות להשאיר גם מקום לעצמנו שם.

9. אין לך חיים

SSS6.png

בהמשך לסעיף הקודם, אם את מרגישה שהפסקת לחיות והפסקת לעשות דברים שגורמים לך להרגשה טובה ועצמאית, כי בן הזוג שלך לא חושב ומראה לך שהאושר שלך חשוב, מגיע לך משהו טוב הרבה יותר. בן זוג טוב ותומך יאהב שיהיו לך חיים משלך ויאהב גם ליהנות לחלוק אותם איתך.

10. את תמיד מתפשרת

האם את מוצאת את עצמך מתפשרת שוב ושוב על דברים שגורמים לבעיות במערכת יחסים? יש לך כאן טעות. מערכות יחסים צריכות להיות גם קצת פגומות ויכולות להיות בהן בעיות, כל עוד את ובן הזוג שלך יודעים איך לפתור אותן בצורה טובה ובריאה עבור שניכם. אם הדרך היחידה לפתור בעיות שצצות היא שאת תתפשרי, זה ממש לא טוב עבור שניכם ולא הגיוני ואפשרי לקשר שלכם.
כל הסימנים האלה מעידים על כך שאת כנראה מנסה יותר מדי להחזיק משהו, שלא יכול באמת להתקיים. מעבר לזה, תני לתחושות הפנימיות שלך מקום אמיתי ותוכלי מהר מאוד לראות אם כל הסימנים האלו באים לידי ביטוי או לא. רק ככה תדעי באמת אם את נמצא עם בן זוג שטוב בשבילך או לא.