מתולתלת? (וגם אם לא) כך תיצרי תלתלים מושלמים!

אם את רוצה ליהנות מתלתלים מושלמים ואין זה משנה אם את מתולתלת מטבעך, בעלת שיער גלי או חלק - חשוב שתדעי כי באמצעות כמה כלי טיפוח ושיטות מדליקות: תוכלי ליהנות מרעמת תלתלים מסודרת וקופצנית. 
תלתלים כפי שרובינו יודעות, מקנים המון חן וייחודיות לאישה, ולכן רבות הנשים שחושקות בהם.
אז כדי שתוכלי להוציא את האישה המתולתלת שבך - הכנו לכן כמה שיטות מעולות ליצירת תלתלים מושלמים! 

שימוש בדפיוזר

דיפיוזר

דפיוזר הוא כלי פלסטיק בעל מבנה פתוח שמתחבר לפן (הדפיוזר מגיע כמעט עם כל פן שרוכשים) ומטרתו לייבש את השיער ולהקנות לו מראה מתולתל. על מנת להשתמש בדפיוזר מומלץ לחפוף את השיער, להניח על קצותיו מעט שמן קוקוס, ולהפעיל את הדפיוזר על תכנית חמה כך שהוא יתחיל לקרזל את השיער לתלתלים. הדפיוזר עושה את הפעולה ההפוכה מהפן והוא עוזר להחזיר לתלתלים גמישות ואת הצורה שאבדה להם. 

שימוש ברולים

רולים

אם יש לך שיער חלק או גלי ואת רוצה להקנות לו מראה מתולתל, תוכלי על ידי שימוש ברולים ליהנות מלוק מתולתל ומושלם. חפפי את השיער, יבשי אותו, ולאחר מכן חלקי אותו ל-6 קבוצות של שיער. הכיני את הרולים לידך, ומרחי על כל קבוצת שיער מעט מוס או ספריי לניפוח לפני שאת מאגדת את התלתל ומעגלת אותו בתוך הרול. 
לאחר מכן, הדקי את כל הרולים לקרקפת, אך עשי זאת בצורה נוחה על מנת שתוכלי להישאר עם הרולים כמה שעות, או אפילו על מנת שתוכלי לישון עמם בלילה. 
לאחר שעברו כמה שעות טובות (לפחות 6 שעות) התחילי לפתוח את השיער ולגלגל את הרולים ממנו החוצה. כעת תוכלי לראות כי שיערך גדוש בתלתלים פתוחים וגדולים, שיחזיקו מעמד עם התזה נוספת של ספריי לעיצוב ושימור תסרוקות. 

קליעת צמות

אחת הדרכים להשיג מראה של שיער גלי ומתולתל היא באמצעות קליעת צמות ופירוקן לאחר כמה שעות. לאחר החפיפה ובזמן שהשיער עדיין לח, קלעי שתי צמות בשיערך, וסגרי בגומיה. בבוקר, תוכלי לפרק את הצמות ולפזר את השיער, ובאמצעות האצבעות להקנות לו נפח. כך תוכלי לקבל מראה שיער מעט מתולתל מלא ועשיר יותר. 

בייביליס

בייביליס

אמצעי נוסף לבניית תלתלים הוא מכשיר ה'בייביליס'. בייביליס הוא מכשיר חשמלי שמחמם את השערה ומקרזל אותה. כדי להשתמש חממי את הבייביליס מראש, אך לפני שהוא נוגע בשיער וודאי שהוא לא חם מידי כדי שלא ישרוף את שיערך. 
כעת, ולאחר פיזור של מעט מוס ליצירת תלתלים על השיער ניתן לאסוף את קצוות השיער ולתלתל אותן באמצעות המכשיר. לאחר מכן, יש לבצע פתיחה של השערה למראה תלתלים מופרד ומלא. 
מי שיש לה שיער מתולתל ורוצה לשפר את מראה התלתלים שלה יכולה גם כן להשתמש בבייביליס ליצירת מראה מעוצב יותר של השיער. 

מוצרים יעודיים

 אם יש לך תלתלים ואת רוצה להדגיש את מראם, תמיד תוכלי באמצעות חומרים ייעודיים להקנות לשיער שלך מראה מתולתל ובריא. מוצרים כאלה הינם: שמפו מיוחד לתלתלים, מוס המתלתל את השיער, ואף שמן קוקוס שמעולה לריכוך השיער ולקבלת תלתלים מבריקים ונעימים יותר! 

צפי: טריקים גאוניים לטיפוח שכל אישה תעריך