מחקר חדש מגלה: נשים מלאות נהנות ומאושרות יותר- רזון out!

אוכלת רק סלט? כדאי שתעברי למאכלים קצת יותר משביעים ומזינים, וזאת בעיקר משום שנשים מלאות נהנות ומאושרות יותר.

 מהן הסיבות לאושר? הרשימה המלאה בהמשך!

 

נשים מלאות בטוחות בעצמן ולא עושות חשבון

בזמן שנשים רזות בודקות כל גרם שהצטבר להן בגוף מול המראה מתוך פחד שישמינו, נשים מלאות הן כאלה שלא ממש מודדות או עושות חשבון לחברה ולדרישות המוגזמות והלא הגיוניות שלה. נשים מלאות מכירות את גופן, את האזורים היותר מלאים ואת אלה שפחות, והן מקבלות אותם באהבה.
 

נשים מלאות נהנות מנשיות מתפרצת

נשים מלאות היו משחר ההיסטוריה כאלה שנחשבו לפוריות וחושניות יותר. אישה מלאה בעלת חזה חושני, בטן עגלגלה וירכיים מלאות נחשבות בעיני גברים וגם בעיני נשים כהתגלמות המיניות והתשוקה עד היום.

r1.png©herfamily

 

הן מנהלות מערכות יחסים בריאות יותר

לפי מחקר חדש שנערך על ידי המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת נמיביה התגלה כי נשים מלאות מנהלות מערכות יחסים מאושרות יותר. נשים אלה נהנות מיחסים מעניינים, מצחיקים, מלאי אושר, יחסי מין טובים, והן משקיעות בפינוק המשפחה באמצעות פינוקים, אהבה וחום.

 

נשים מלאות יכולות ליהנות מאוכל טוב

אחת מהסיבות שנשים הופכות למלאות היא ההנאה שלהן מאוכל טוב. נשים בעלות מבנה מלא וגם בריא הן כאלה שטועמות ומנסות כמעט כל דבר, הן לא מפחדות מפחמימות, והם יודעות לפנק את עצמן וגם את מי שעמן באוכל טוב, טעים ומפנק.

 

נשים מלאות נהנות יותר מהחיים

נשים מלאות מאושרות יותר משום שהן נהנות מהחיים. חיים של נשים אלה אינם סובבים סביב תהליכי הרזייה - מה שגורם להן להתמקד בהנאות החיים, חיפוש אחר משמעות, וסגנון חיים חופשי וחף מדאגות ומחרדות.

r2.jpeg©herfamily

 

הן נחשבות טובות יותר במיטה

כן, גברים רבים מסבירים כי שבזמן שהם נמצאים במיטה עם אישה מלאה הם מרגישים כי יחסי המין טובים יותר. בעיני גברים, אישה שניתן ליהנות מגופה, מקימוריה, ומהחום שיש סביבה היא אישה שכיף לשכב עמה.

 

לנשים מלאות שיער בריא ועור מושלם

נשים מלאות נהנות גם מעור בריא ושיער מלא יותר וזאת משום שהן לא עוסקות בדיאטות קיצוניות שעלולות לפגוע בעור, בשיער ואפילו בבריאות השיניים. בשל כך הן נהנות מנתונים חיצוניים בריאים ויפים יותר.

 

אז זה הזמן להניח לרדיפה אחר הרזון החולני, לספירת של כל ביס, ולשקילת הסלט – חיי כמו שאת רוצה, שמרי על אורח חיים בריא, והיי עצמך, בדיוק כפי שאת, מאושרת.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?