לא רק אופי : נשים מתולתלות מושכות ומסקרנות יותר

אם אתן בעלות שיער מתולתל אתן בוודאי מבינות את הקושי להסתדר עם השיער בבוקר (וגם בערב) את הרגעים שבהם הלחות מקרזלת יותר מידי את השיער והופכת אותו לסוג של ביסלי גריל, ואת התלתל הסורר שתמיד מצליח להדבק בליפ גלוס שעל השפתיים, ולא משחרר.

עם זאת ולמרות כאב הראש שהתלתלים מספקים לנו, למתולתלות שביננו יש כמה יתרונות שהתלתלים מספקים, בעוד שנשים בעלות שיער מתולתל וארוך נחשבות מושכות יותר.

אז מה מושך כל כך בשיער מתולתל ומהן היתרונות של שיער כזה? הרשימה המפותלת בהמשך.

 

 רעמת תלתלים היא דבר שרוב הגברים מפנטזים עליו

אם את מרגישה שהתלתלים שלך לא מספיק מושכים, חשוב שתדעי כי גברים נהנים לחוש שיער נעים מלא ומתולתל בכפות ידם. השחקן אל פאצ'ינו ששיחק דמות של מאצ'ו בסרט 'ניחוח אישה' אמר את אחד המשפטים המפורסמים בסרט והוא כי "אין כמו מגע של רעמת תלתלים של אישה בידייך", מה שמתברר כנכון גם כאשר שואלים אנשים שהם לא שחקנים הוליוודיים מפורסמים.   

q1.jpg©rebelcircus
 

שיער מתולתל תמיד נראה מלא

אחד היתרונות של שיער מתולתל הוא שהוא תמיד נראה מלא. נשים מתולתלות יכולות להעניק בקלות נפח לשיער דליל, ונשים ששיערן נמצא בתקופת נשירה נהנות גם בתקופה זאת משיער שנראה מלא ועשיר.

 

עם תלתלים את נוכחת ובולטת יותר

בזמן שבעלות שיער חלק דואגות כי שיערן שטוח ואין לו אמירה, המתולתלות שביננו יכולות ליצור נפח קל בתלתלים שלהן לפזר את השיער וליהנות מנוכחות מרשימה. רעמת תלתלים היא כזאת שנראית בולטת יותר וגם מרהיבה יותר בכל מקום.

q2.jpg©rebelcircus

 

עם תלתלים אפשר ליהנות מתסרוקות מגוונות

קוקו גבוה, צמה עבה, שיער אסוף לפקעת עם נפח, סרט בשיער ועוד, כולן הן תסרוקות שהמתולתלות יכולות ליצור לעצמן בקלות, בזמן שנשים בעלות שיער חלק נאבקות בגומייה שתמיד מחליקה להן מהשיער.

 

תלתלים מקנים תחושה שובבה

עוד יתרון של תלתלים. הוא התחושה השובבה שהם מקנים. נשים בעלות מראה שיער מתולתל נראות נגישות יותר ושובבות יותר, ולכן הן גם מושכות יותר בעיני גברים.

 

עם תלתלים את שונה ומיוחדת

נשים בעלות שיער מתולתל יודעות שהן מיוחדות. הן כאלה שרעמת השיער שלהן לא דומה לאף רעמת שיער אחרת, והן מבינות שהתלתלים שלהן הם בעלי מראה ייחודי ומעניין- וזה הכי כיף להיות מיוחדת :)

q3.jpg©rebelcircus

 

 

משחק מקדים ומלא תשומת לב

שיער מתולתל הוא כזה שכיף לשחק בו. את יכולה להעביר את השיער מצד לצד, לקחת אותו קדימה או אחורה בהינף יד, וליהנות מיותר תשומת לב בשיחה, בדייט או בכל מקום שבו את נמצאת.

 

אז אם יש לך תלתלים זה הזמן לאהוב אותם, לטפח אותם, ולהודות להם על כך שהם הפכו אותך לאישה מדליקה וייחודית.

 

 

איך תדעי שהוא לא דושבג?